reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Mój syn chyba nie jest dobrym przykładem, bo był mega ciężki, ale też i wysoki. Udźwig 15 kg przekroczył jak miał 1,5 roku i myślałam już kupować taki do 25 kg, ale coraz rzadziej jeździł i jakoś wózek się nie rozsypał. W sumie to zabierałam na zakupy w jedną stronę, bo w drugą to już jechały zakupy 😁
A do ilu jeździł mimo tych 15kg w 1.5 roku?
 
reklama
A ile czasu przed wizyta ja zjeść ???[emoji28][emoji3][emoji3][emoji3]
Zaczynam około pół godziny przez wizytą (tyle czasu zajmuje mi dojazd) i tak całą drogę po kosteczce [emoji3]. W poczekalni zawsze mam jeszcze sok pomarańczowy, parę łyków i wchodzę! Póki co sposób niezawodny, po wcześniejszych problemach ze złym ułożeniem i snem Małego podczas wizyty sprawdza się w 100%[emoji6]
 
Ja od lekarki dostałam informację, żeby bezpośrednio przed wizytą wypić coś słodkiego, podobno bardzo pomaga :D
Zaczynam około pół godziny przez wizytą (tyle czasu zajmuje mi dojazd) i tak całą drogę po kosteczce [emoji3]. W poczekalni zawsze mam jeszcze sok pomarańczowy, parę łyków i wchodzę! Póki co sposób niezawodny, po wcześniejszych problemach ze złym ułożeniem i snem Małego podczas wizyty sprawdza się w 100%[emoji6]
 
Ja zapisałam się do szkoły rodzenia w luxmedxie w Aktywnej Mamie I nie dość że są stacjonarne to jeszcze możemy zabrać osoby towarzyszące i mamy jedną w tyg indywidualną darmową poradę z polozną wiec mysle ze jak komuś zależy żeby czegoś więcej się dowiedziec to warto poszukać:))
U mnie w mieście nie ma placówki grupy LUX MED, a współpracujące to tylko jako sam ginekolog (wizyty w ramach pakietu), chyba poszukam po prostu prywatnej szkoły i tak będzie najlepiej.
 
Ja dzisiaj mam glukoze i za kilka minut mam ponowne pobieranie krwi i powiem ze nie było tragedii z wypiciem tego roztworu, ogolnie myślę ze jak ktoś lubi słodkie to nie będzie aż tak źle. Jest niedobrze i chce się spać ale do przeżycia. Bardziej bolesne było 5 krotne klucie bo krew nie chciała lecieć:((
 
Musiałam dzisiaj w nocy jechać do szpitala bo tak bolały mnie nerki. Okazało się że to pęcherz moczowy,dostałam antybiotyk do wypicia bo bakterie w moczu. Problemem jest ze po wypiciu go zwróciłam 🤦‍♀️🤷🏻‍♀️ Mam nadzieje ze chociaż trochę mi w żołądku zostało .
I jak tam? Antybiotyk zadziałał, dziś jest już lepiej? Mam nadzieję że tak
 
Ja dzisiaj mam lekarza w końcu! Bo się denerwuje chce zobaczyć co u małego czy wszystko okej. A od kilku dni mam wrażenie, ze mniej kopie jakoś nie wiem czemu:/ macie tez tak czasami? Ze wam się wydaje ze mniej?? No i jestem przygotowana przed wizyta jem pół tabliczki czekolady gorzkiej jakaś dziewczyna tutaj na grupie pisała ze najlepiej zjeść 😅 żeby się pokazał zobaczymy czy to zadziała !❤️❤️
Ja też tak mam, z tymi ruchami. Czasem jest tak, że mam w brzuchu trening, a czasem jest parę dni wyciszenia. Nie wiem z czego to wynika ale być może tak jak jedna mama pisała -dzieci po prostu zmieniają swoje ułożenie. Daj znać po wizycie 😊
 
Ja dzisiaj mam glukoze i za kilka minut mam ponowne pobieranie krwi i powiem ze nie było tragedii z wypiciem tego roztworu, ogolnie myślę ze jak ktoś lubi słodkie to nie będzie aż tak źle. Jest niedobrze i chce się spać ale do przeżycia. Bardziej bolesne było 5 krotne klucie bo krew nie chciała lecieć:((
Mnie czeka to jutro, na samą myśl jest mi niedobrze. Już raz w tej ciąży musiałam to pić, wtedy dałam radę. Mam nadzieję że jutro też przeżyje, choć nadal nie tykam słodyczy bo strasznie mnie od nich odrzuca. Przy pierwszym tego typu badaniu też miałam problem z tym, że krew nie chciała lecieć-podłączyli mi jakąś rurkę przedłużającą i to podziałało
 
reklama
Tak, najgorsze jest to uczucie senności [emoji23]
Ja dzisiaj mam glukoze i za kilka minut mam ponowne pobieranie krwi i powiem ze nie było tragedii z wypiciem tego roztworu, ogolnie myślę ze jak ktoś lubi słodkie to nie będzie aż tak źle. Jest niedobrze i chce się spać ale do przeżycia. Bardziej bolesne było 5 krotne klucie bo krew nie chciała lecieć:((
 
Do góry