reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Jeeej właśnie się ogarnęłam, ze co najmniej od miesiąca biorę 2 razy za dużo ciążowych witamin i DHA 🤦‍♀️
mam nadzieję, że nie wpłynęło to jakoś niekorzystnie na Helenkę :/
kurcze ja zaczynam 22 tydzien i jeszcze nie biore DHA ..hmm musze sie przy nastepnej wizycie zapytac czy juz dorzucic do garsci witamian czy nie .... wkoncu trzeba dbac o te nasze Helenki (u nas tez nasze male cudenko w brzuszku to nasza Helenka 😍😍😍)
 
reklama
No to super, ze wszystko w porządku :)
Ja też mam teraz przerwę 5 tygodni między wizytami...jestem 2,5 tyg po wizycie i już zaczynam świrować 😕 dla komfortu mamy nie powinni robić tak długich odstępów ...
ja na poczatku ciazy narzekalam ze ojej jak czesto te wizyty ..ale wtedy brzuszka zero malenstwa nie bylo czuc ...a teraz podobnie narzekam ale odwrotnie ... ojej kiedy nastepna wizyta moglo by byc czesciej :) jak malutka jest taka cichutka w ciagu dnia to najchetniej codziennie bym biegala do ginekologa heh
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny ja już po wizycie czekolada chyba pomogła zdjęcie jest prawe oczko przysłania rączka 😅 mały wazy 870g i zaczynamy zaraz 27tydzien. Wszystko w porządku szyjka długa wyniki super, kolejna wizyta normalnie za 3 tyg. Mówiłam mu ze po stosunku twardnieje mi brzuch czasem i mówił ze mam uważać ze wytrysk nie może być w środku bo powoduje u mnie skurcze i może szybciej wywołać poród. Tym się zmartwialam trochę bo jeśli to nie da rady a po stosunku dalej będzie twardy to będzie zakaz współżycia:/ wam tez twardnieje brzuch po stosunku?? Co myślicie martwić się tym??
fajny bobas .. slodzinka mala ...fajna pamiatka :) :) my jak mielismy drugie prenatalne 19tyd i 5dni i pan profesor zrobil fote buzinki to nic nie widac ... mala miala raczki na glowce i takie rozciagniete to zdjecie na szybko ptynknal nawet nie poczekal chwil ... wogole sie nie przylozyl profesorek
 
Hej dziewczyny ja już po wizycie czekolada chyba pomogła zdjęcie jest prawe oczko przysłania rączka [emoji28] mały wazy 870g i zaczynamy zaraz 27tydzien. Wszystko w porządku szyjka długa wyniki super, kolejna wizyta normalnie za 3 tyg. Mówiłam mu ze po stosunku twardnieje mi brzuch czasem i mówił ze mam uważać ze wytrysk nie może być w środku bo powoduje u mnie skurcze i może szybciej wywołać poród. Tym się zmartwialam trochę bo jeśli to nie da rady a po stosunku dalej będzie twardy to będzie zakaz współżycia:/ wam tez twardnieje brzuch po stosunku?? Co myślicie martwić się tym??
Piękne zdjęcia! Super pamiątka! [emoji6]. Mam nadzieję, że jutro też zobaczę cała buzię, ostatnio był tylko profil, podobno synek będzie podobny do mnie [emoji3]. Mi po stosunku brzuch nie twardnieje i właściwie żadnych dolegliwości nie mam. Sperma potrafi przyspieszyć poród w ciążach przenoszonych, nawet współżycie jest zalecane w takim przypadku, więc teraz pewnie też może mieć w pewnych sytuacjach takie działanie. Jedynie co to ostatnio na początku dziwne szczypanie czułam, ale zaraz przeszło. Ogólnie wydaje mi się, że jakaś bardziej ciasna jestem....

Zresztą, można współżyć bez finiszu w środku albo są jeszcze inne fajne erotyczne gry i zabawy [emoji6]

BTW: co polecacie do usuwania owłosienia miejsc intymnych? To prawda, że nie powinno się stosować kremów do depilacji, bo ich substancje przechodzą do krwi? Od lat używam maszynki, wczoraj chciałam wykonać wiadomą czynność, już zaczynam... A tu brak widoczności, brzuch mi zaczął zasłaniać, chociaż jeszcze dwa dni temu wszystko widziałam! musiałam na wyczucie zrobić, masakra [emoji23]
 
Piękne zdjęcia! Super pamiątka! [emoji6]. Mam nadzieję, że jutro też zobaczę cała buzię, ostatnio był tylko profil, podobno synek będzie podobny do mnie [emoji3]. Mi po stosunku brzuch nie twardnieje i właściwie żadnych dolegliwości nie mam. Sperma potrafi przyspieszyć poród w ciążach przenoszonych, nawet współżycie jest zalecane w takim przypadku, więc teraz pewnie też może mieć w pewnych sytuacjach takie działanie. Jedynie co to ostatnio na początku dziwne szczypanie czułam, ale zaraz przeszło. Ogólnie wydaje mi się, że jakaś bardziej ciasna jestem....

Zresztą, można współżyć bez finiszu w środku albo są jeszcze inne fajne erotyczne gry i zabawy [emoji6]

BTW: co polecacie do usuwania owłosienia miejsc intymnych? To prawda, że nie powinno się stosować kremów do depilacji, bo ich substancje przechodzą do krwi? Od lat używam maszynki, wczoraj chciałam wykonać wiadomą czynność, już zaczynam... A tu brak widoczności, brzuch mi zaczął zasłaniać, chociaż jeszcze dwa dni temu wszystko widziałam! musiałam na wyczucie zrobić, masakra [emoji23]
ja mam brzuszek jeszcze maly wiec z ogarnieciem sie jeszcze spoko ale tez sie zastanawialam jak to bedzie jak sie brzuszk mega powiekszy i nic nie bedzie widac ... jak my sobie bedziemy radzic heh ze co wlasnie na wyczucie
 
ja mam brzuszek jeszcze maly wiec z ogarnieciem sie jeszcze spoko ale tez sie zastanawialam jak to bedzie jak sie brzuszk mega powiekszy i nic nie bedzie widac ... jak my sobie bedziemy radzic heh ze co wlasnie na wyczucie
W życiu nie spodziewałam się, że będę miała taki problem, póki co rano jeszcze widzę [emoji23]
 
Jeeej właśnie się ogarnęłam, ze co najmniej od miesiąca biorę 2 razy za dużo ciążowych witamin i DHA 🤦‍♀️
mam nadzieję, że nie wpłynęło to jakoś niekorzystnie na Helenkę :/
DHA bardzo cięzko jest przedawkować. Ostatnio o tym czytałam, bo sama się zastanawiałam czy nie za dużo tego biorę :)
 
Hej dziewczyny ja już po wizycie czekolada chyba pomogła zdjęcie jest prawe oczko przysłania rączka 😅 mały wazy 870g i zaczynamy zaraz 27tydzien. Wszystko w porządku szyjka długa wyniki super, kolejna wizyta normalnie za 3 tyg. Mówiłam mu ze po stosunku twardnieje mi brzuch czasem i mówił ze mam uważać ze wytrysk nie może być w środku bo powoduje u mnie skurcze i może szybciej wywołać poród. Tym się zmartwialam trochę bo jeśli to nie da rady a po stosunku dalej będzie twardy to będzie zakaz współżycia:/ wam tez twardnieje brzuch po stosunku?? Co myślicie martwić się tym??
Super że wszystko w porządku.😊 My kolejna ciąże nie współżyjemy, bo mamy zakaz. W sumie to moja piąta ciąża i zawsze jest jakieś ryzyko, teraz szyjka nawalała, więc no cóż. Dla nas tyle strat i ciężkich doświadczeń nauczyło, że nie ma co ryzykować. Będziemy nadrabiać po połogu.
 
Hej. Jestem z Krakowa po dwóch porodach u Narutowicza a teraz planuje Ujastek. Myśle ze każda historia jest inna. Jeśli masz tak specyficzna sytuacje to zaufałaby opinii lekarza i rodziła tam gdzie wskaże. Może atmosfera w Koperniku zostawia dużo do życzenia ale dają radę z naprawdę ciężkimi przypadkami a to tylko kilka dni które i tak z założenia nie będą wizyta u fryzjera. Znam kilka osób z cięższymi przypadkami których dzieci jak i one same wyszły bez szwanku z porodu mimo trudnych historii. Moja zapłakana znajoma przewożona z kilkudniowym synkiem z Żeromskiego do Kopernika usłyszała - proszę Pani my tu nie płaczemy tylko ratujemy dzieci. Może to bezduszne ale Ci lekarze wiele widzieli. Ona tez się momentalnie w garść wzięła dzięki takiemu racjonalnemu podejściu. Twoja decyzja. Gdybym miała historie choroby poszłabym tam. Powodzenia i trzymam kciuki

w żadnym ze szpitalu gdzie rodziłam i będę rodzic nie mam ani lekarza ani położnej. Wychodzę z założenia ze dogadam się z każdym i jakos opatrzność czuwa nade mną.
Bardzo Ci dziękuję za ten głos rozsądku, bardzo tego potrzebowałam🤗 nie chce szaleć i niepotrzebne dublować wizyt a Twoja opinia jest mądra i wyważona ❤️
 
reklama
Hej dziewczyny ja już po wizycie czekolada chyba pomogła zdjęcie jest prawe oczko przysłania rączka 😅 mały wazy 870g i zaczynamy zaraz 27tydzien. Wszystko w porządku szyjka długa wyniki super, kolejna wizyta normalnie za 3 tyg. Mówiłam mu ze po stosunku twardnieje mi brzuch czasem i mówił ze mam uważać ze wytrysk nie może być w środku bo powoduje u mnie skurcze i może szybciej wywołać poród. Tym się zmartwialam trochę bo jeśli to nie da rady a po stosunku dalej będzie twardy to będzie zakaz współżycia:/ wam tez twardnieje brzuch po stosunku?? Co myślicie martwić się tym??
Ale super kolezka!!! 😇
 
Do góry