reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Moja chwała Bogu nie ma żadnych odparzeń po niczym, jedynie jak robiła kupki kilka razy dziennie to miała czerwona dupke w rowku, ale to wystarczyło dwa razy bephantenem posmarować i znikło 🙂
Moja dziś ma taki dzień, ale nie wiem czy po tym leku na tą kamice ją nie czyści, i ma wokół odbytu czerwone. Wgl po tym leku ma takie żółte kupki ale jakby trochę jaśniejsze niż musztardowe.
 
reklama
super ćwiczeniem jest : siadasz przed dzieckiem jego ręce łapią stópki Ty trzymasz swoimi rėkoma żeby nie puścił i rolujesz go na boki mój chichra się nie samowicie 😂 a przy okazji wydłuża szyję, znosi napięcie w obręczy, roluje kręgosłup i wzmacnia brzuch i zainteresowanie nóżkami.
O super! Wypróbowałam i mój też się cieszy przy tym 😆
 
Testuje testuje...na pierwszy rzut oka...super...mięciutkie...cieniutkie...delikatne...nie śmierdzą...zobaczymy jak się sprawdzą w najważniejszej kwestii...ale to potrzeba czasu...Co do tego testu to też to czytałam...i kupiłam nawet babydream na próbę....nie polecam...sztywne..grube jakieś...mi nie podeszły i w życiu bym ponownie nie sięgnęła...ale często są na promocji więc można się samemu przekonać...:)Chociaż szkoda kasy nawet na promocji ale to tylko moja opinia...:)
Jak mówisz, że szkoda kasy to nie będę mieć sobie za złe, że mi się nie chce do Rossmanna pojechać😁 do pieluch to ja się zbytnio nie przywiązuję bo i tak zaraz trzeba się z nimi żegnać:)
 
Ja nie mam porównania czy czytanie powoduje że dzieci chętniej po książki sięgają ale lubie jak czytam małej a ona żywo reaguje na obrazki i mój ton głosu wiec codziennie jedną bajeczke czytamy 😍🙂
Ja też wtedy się spełniam w roli lektora 😁 i to takie fajne jak maluchy znają wierszyki na pamięć, wiedzą, że przekręciłaś czy opuściłaś jakieś słowo w bajce. Warto im czytać nawet jeśli później wychodzi inaczej
 
O super! Wypróbowałam i mój też się cieszy przy tym 😆
my dzisiaj po południu na spacerze z Mężem i Mąż do małego nachyla się do gondoli i hihihi podnosi się i znowu nachyla hihihihi jak się rozbestwili mały normalnie płakał ze śmiechu 😂😂😂
ale potem mniej zabawnie bo prawie się śliną zadławił :oops: więc trzeba uważać.
Powiem Wam że nawet do głowy by mi nie przyszło jednak faceci to głupole 😁
 
Mojej córce już się od jakiegoś czasu się udają obroty na brzuch bez problemów, jedynie powrócić na plecki nie umie 🙃
Potrafi przez sen obrócić się na brzuch i unieść głowę, trzyma ja przez chwilę z zamkniętymi oczkami i za chwilę się budzi i płaczę, bo wrócić nie umie i wgl kto ją dał na brzuch, przecież spała! 😅
Hahaha, moja tak robi jak ćwiczymy na macie leżenie na brzuchu, to też jak główka się zmęczy to marudzi 😅 Ona wgl nie lubi na brzuchu leżeć.. A musi 😩 Bo ma wzmożone napięcie obręczy barkowej i jak to nasza fizjo mówi, że te dzieci wyglądają jak "pakersony" 😂
Moja dziś ma taki dzień, ale nie wiem czy po tym leku na tą kamice ją nie czyści, i ma wokół odbytu czerwone. Wgl po tym leku ma takie żółte kupki ale jakby trochę jaśniejsze niż musztardowe.
Może mieć po tych tabletkach taką jaśniejszą , żółtą. Tak mi się wydaje, zapytaj swojego pediatry.
A to my takie obroty ćwiczymy od początku ćwiczeń u fizjo, bo zaleciła 😀 Małej się podobają, bo nie prostestuje i jest spokojna przy tym 😁
Jak mówisz, że szkoda kasy to nie będę mieć sobie za złe, że mi się nie chce do Rossmanna pojechać😁 do pieluch to ja się zbytnio nie przywiązuję bo i tak zaraz trzeba się z nimi żegnać:)
Jakie zaraz 😝 Za rok dopiero 😅
 
Mój ma dzisiaj 19 tygodni i też nie wkłada stópek do buzi, nawet sam z siebie nie jest nimi zainteresowany dopiero jak ja mu je pokażę 😊
Przekręca się z pleców na boki i coraz bardziej świadomie i częściej mu się zdarzy z brzucha na plecy😉
U nas tez 19 tygodni i tez przekręca się z pleców na brzuch i coraz częściej z brzucha na plecy🙂
 
reklama
Hahaha, moja tak robi jak ćwiczymy na macie leżenie na brzuchu, to też jak główka się zmęczy to marudzi 😅 Ona wgl nie lubi na brzuchu leżeć.. A musi 😩 Bo ma wzmożone napięcie obręczy barkowej i jak to nasza fizjo mówi, że te dzieci wyglądają jak "pakersony" 😂

Może mieć po tych tabletkach taką jaśniejszą , żółtą. Tak mi się wydaje, zapytaj swojego pediatry.

A to my takie obroty ćwiczymy od początku ćwiczeń u fizjo, bo zaleciła 😀 Małej się podobają, bo nie prostestuje i jest spokojna przy tym 😁

Jakie zaraz 😝 Za rok dopiero 😅
Pediatry nie pytam bo moja jest z takiej kategorii że by powiedziała- "jak to dzieci mogą mieć kamica na woreczku zolciowym" serio.
 
Do góry