reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

0
Witam się w piątek [emoji846]
Was też tak męczą zaparcia? [emoji52]
Kiedyś robiąc kawę mogłam już lecieć do łazienki [emoji23] a teraz... Tragedia..
Niestety tak :(
W kazdej ciazy mialam a pozniej wychodzily mi hemodupki a juz po porodzie od partych to sa ogromne. Bardziej po porodzie doskietaly mi hemodupki niz szycie po porodzie :(
Ide do proktologa w sierpniu moze cos poradzi na to i tym razem mnie jakims cudem omina choc wątpię :(
 
reklama
Hejka 🥰 mi mąż zaparza siemie lniane i piję (w sumie jem 😁). Troszkę pomaga 😁
Ja uwielbiam siemie i pilam je przez kilka miesiecy, ale chyba przeginalam z iloscia siemienia (zaparzalam pol kubka zmielonych ziaren) i wlasnie po nim mialam problemy. Byc moze tez za malo pilam wody jedzac siemie. W kazdym razie odkad zaszlam w ciaze przestalam pic, nawet nie wiem dlaczego, po prostu zapominalam rano i zaparcia minely.
 
reklama
Tak z ciekawosci: kiedy mówicie o ciąży? Rodzinie, znajomym itp ?;) ja bym chciała jak najpóźniej:p jestem z tych "dmuchać na zimne"

u mnie narazie wie tylko mąż i przyjaciółka.
Rodzicom i rodzeństwu zamierzamy powiedzieć po kolejnej wizycie, będzie to początek 11 tygodnia. A całej reszcie po skończonym 12 tyg ☺️
 
Do góry