reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja pierwsze słyszę... A tak Ci lekarz powiedział? Pytałaś go co to znaczy?

Mnie z tych wszystkich testów najbardziej kusi Veragene, bo jako jedyny bada też DNA ojca. A mamy już jedno dziecko niepełnosprawne i jak mam wydać 3 tys. to fajnie zbadać "gratis" DNA ojca. Bo może by coś tam wyszło. Ale jak USG prenatalne będą ok, to nie wiem, czy będę robić. :) No i u nas nie robią w Szczecinie, musiałabym gdzieś jechać. :)
tak,
Byłam dzisiaj na usg, jest zarodek( troszkę za maly) i tętno ( 100/min).
Do tego ginekolog powiedziała mi, ze w pęcherzyku są widoczne jakies kreski i to jest krew. Może się wchłonąć w ścianki a może zdarzyć się tak, ze przez to przestanie bić serduszko i będzie po ciąży :( wrzucam Wam tu zdjęcie
 

Załączniki

  • IMG_5159.jpg
    IMG_5159.jpg
    123,9 KB · Wyświetleń: 86
tak,
Byłam dzisiaj na usg, jest zarodek( troszkę za maly) i tętno ( 100/min).
Do tego ginekolog powiedziała mi, ze w pęcherzyku są widoczne jakies kreski i to jest krew. Może się wchłonąć w ścianki a może zdarzyć się tak, ze przez to przestanie bić serduszko i będzie po ciąży :( wrzucam Wam tu zdjęcie
Kiedy następna wizyta ?
 
Cześć kobitki :)
Miałam intensywny weekend dlatego mało co się odzywałam. Za to nadrobiłam wszystkie strony :D
Tydzień temu po wizycie stwierdziłam ze wytrzymam z wizyta do 4.08 ale jednak minął tydzień i znów jest nerwówka i ogromna chęć zobaczenia już ❤️ i taka tez mam cicha nadzieje. Moja ginekolog jest na urlopie ale jutro jedziemy z mężem do Krakowa do jego rodziny i zapisałam się tam na USG na 15.30 :D
Jak dla mnie przyjmuje tam najlepszy lekarz jakiego spotkałam ale niestety do Krakowa mam 2.20h i wątpię ze bym przy porodzie do niego zdarzyła :p cykam się jak cholera ale strasznie chce już zobaczyć ❤️
Możesz zdradzić nazwisko lekarza? Jestem spod Krakowa i chętnie się dowiem 😀
 
Od kilku dni drga mi prawa powieka, czytałam, że mogę mieć za mało magnezu. Polecacie coś? ❤️ Mam magnez w moich witaminach, od dwóch dni jem też orzechy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry