reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

U mnie jest wręcz przeciwnie. Moja teściowa odkąd dowiedziała się, że będzie babcią (koniec marca) zapytała tylko raz czy Mały już kopie i tyle... Żadnych pytań jak się czuje, jak wyniki badań itp. Z jednej strony nie wtrąca się w ogóle (i nie interesuje?), a z drugiej trochę tak przykro, że teść co chwilę dopytuje, znajomi tak samo, a to jej pierwszy wnuk i ma to gdzieś...
W sumie u mnie też jest podobnie. Generalnie raczej mało się interesuje tym, jak się czuję, jakie są wyniki, itd. Ale jeśli już pojawi się jakiś temat, to właśnie są komentarze, jak pisałam wyżej. I też mówiłam właśnie mojemu partnerowi, że chciałabym czasami pogadać z nią, wygadać się, jak kobieta kobiecie, ale po różnych odzywkach już po prostu nie chcę, bo tylko niepotrzebnie się denerwuję. Na szczęście mam ogromne wsparcie u mojej mamy :)
 
reklama
Ja teściowej nie mam. Zmarła tragicznie zanim ja się na świecie pojawiłam. Za to dziewczyna mojego brata ma tak toksyczna matkę, że nawet święta woli z nami spędzać niż jeździć do niej. To całkowicie inny rejon Polski i byli tam z bratem dosłownie tydzień w tym roku. Po jednej nocy spędzonej u niej pojechali spać do jej babci 🙈
 
Ja teściowej nie mam. Zmarła tragicznie zanim ja się na świecie pojawiłam. Za to dziewczyna mojego brata ma tak toksyczna matkę, że nawet święta woli z nami spędzać niż jeździć do niej. To całkowicie inny rejon Polski i byli tam z bratem dosłownie tydzień w tym roku. Po jednej nocy spędzonej u niej pojechali spać do jej babci 🙈
Człowiek normalnie takich ludzi unika a w ciąży tym bardziej😊😊😊
Skąd się tacy ludzie biorą. .... niestety ile ludzi tyle charakterów i niestety tych złych czasem trochę za dużo
 
Ja na teściowa nie mogę narzekać.
Co prawda nie pisze do mnie z pytaniem jak się czuje.. Ale nie jest też calkowicie obojętna przez co nie czuje się osaczona. Więc nawet niemam jak się rozpisać 🤷‍♀️😂
 
Nie wiem czy to zasługa 26tc czy upałów (chociaż zawsze dobrze je znosiłam), ale ostatnio czuję się taka ociężała, taka zmęczona, aż mi się ruszać nie chcę, aż martwię się co będzie później [emoji853]też tak macie?
 
Nie wiem czy to zasługa 26tc czy upałów (chociaż zawsze dobrze je znosiłam), ale ostatnio czuję się taka ociężała, taka zmęczona, aż mi się ruszać nie chcę, aż martwię się co będzie później [emoji853]też tak macie?
Ja jeszcze nie, ale mam 3 tygodnie do ciebie bo teraz 23tc :) dzisiaj przerobiłam 30kg ogórków, na szczęście z dużym wsparciem chłopaka. ale jednak forma już nie ta bo teraz leżę i jęczę ze bolą mnie nogi..
Mam nadzieję że to kwestia upałów i wróci ci energia!
 
reklama
Ja jeszcze nie, ale mam 3 tygodnie do ciebie bo teraz 23tc :) dzisiaj przerobiłam 30kg ogórków, na szczęście z dużym wsparciem chłopaka. ale jednak forma już nie ta bo teraz leżę i jęczę ze bolą mnie nogi..
Mam nadzieję że to kwestia upałów i wróci ci energia!
Też mam taką nadzieję bo dotychczas na prawdę dobrze się czułam, nie wiem skąd ten spadek formy. Co prawda jestem mocno aktywna, mam dużo na głowie itp. więc może też czas w końcu trochę odpocząć [emoji6]
 
Do góry