reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Nie znam się na interpretacji badan, ale Może to być infekcja pęcherza? Ja ostatnio przechodziłam i miałam leukocyty i krew w moczu. Masz jeszcze jakieś inne objawy?
Właśnie nie, jako dziecko często dopadały mnie infekcje pęcherza ale ostatnio nie.
Jak przechodzilas to byłaś już w ciąży ? Boje się ze to może zaszkodzić dziecku, a to moja pierwsza ciąża :(
 
reklama
Piękna beta :)

Ja postaram się zrobić ją jeszcze dzisiaj koło 17:00. Może przez 1,5h dostanę już wynik, zanim będę u ginekologa. Z moich obliczeń wynosić powinna około 2 tysiące, więc gin powinien zobaczyć chociaż, czy pęcherzyk jest w dobrym miejscu i czy w ogóle jest.
Bez polecenia lekarza nie badajcie bety w takich wysokościach... przez teraz to usg jest nadrzędne. Jeśli tu wszystko gra to po co robić betę?
 
Właśnie nie, jako dziecko często dopadały mnie infekcje pęcherza ale ostatnio nie.
Jak przechodzilas to byłaś już w ciąży ? Boje się ze to może zaszkodzić dziecku, a to moja pierwsza ciąża :(
Nie, to było przed ciąża, ale ponieważ starałam sie o dziecko i właściwie nie wiedziałam czy mogę być w ciazy, wiec mialam dobrany antybiotyk bezpieczny dla ciazy. U mnie skończyło się na 3 antybiotykach, ale to dlatego ze dopadła mnie jakas straszna bakteria a ja jeszcze na początku leczyłam się sama żurawina i pokrzywa… wiec najlepiej sprawdzić z lekarzem odrazu. Może jest jakiś inny powód na leukocyty w moczu.
 
Hej dziewczyny, czy któraś z was zna się na interpretacji badań ? Wyszły mi leukocyty w moczu i ogólnie chyba słabo :( teleporada z moja ginekolog dopiero w piątek czy to coś poważnego ? Może zaszkodzić dziecku ?
A może teleporada z rodzinnym ? Pewnie szybciej dorwiesz termin
 
Hej dziewczyny, czy któraś z was zna się na interpretacji badań ? Wyszły mi leukocyty w moczu i ogólnie chyba słabo :( teleporada z moja ginekolog dopiero w piątek czy to coś poważnego ? Może zaszkodzić dziecku ?
Dziwnie napisany jest ten wynik, ale czy mi się wydaje i norma jest do 10, a Ty masz 11?


Z tego, co kojarzę, to mi bardzo często wychodziły i zawsze od lekarza słyszałam "pani po chorobie"? Zawsze odpowiadałam, że nie, że jestem i byłam zdrowa, na co słyszałam "aha, ok", więc chyba lekarze się tym zbytnio nie przejmują.
 

Dziękuję, że pytasz :)
Noc super, bo była cała przespana. Dzisiaj mam wrażenie opuchniętej macicy w środku, ale to przynajmniej nie są takie skurcze i bóle, jak ostatnio.

Obudziłam się też w dobrym humorze, więc zdecydowanie lepiej (choć w pracy już mnie zdążyli zdenerwować) :p
 
Dziewczyny, wróciłam właśnie od lekarza [emoji2]
Mój Bobo ma już 2,2 mm [emoji2][emoji2][emoji2]

Jak się okazało, ciąża jest starsza niż myślałam, bo z usg wychodzi 5+5.

Termin prawdopodobnie 31 marca, ale jeśli pozwolicie zostanę z Wami [emoji173]
20210803_180621.jpeg
 
reklama
Do góry