reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Mój brat jest 12 lat starszy wiem o czym mówisz 🤣🤣

Ale ja z moim mam dobry kontakt, to jest taki wieczny gówniarz
Mój brat jest starszy ode mnie 14 lat, kolejna siostra 13, następna 12, następna 11, następna 10, kolejna już o 3 lata starsza. A brat co nie żyje był 7 lat starszy. Z każdym z nich mam dobry kontakt. Kiedyś było ciężko, jak byłam młodsza. Ale zawsze możemy na siebie liczyć, dorośliśmy chyba do tego. Nie zawsze jest kolorowo, też lubią matkować czasami. 😅
 
reklama
Mój brat jest starszy ode mnie 14 lat, kolejna siostra 13, następna 12, następna 11, następna 10, kolejna już o 3 lata starsza. A brat co nie żyje był 7 lat starszy. Z każdym z nich mam dobry kontakt. Kiedyś było ciężko, jak byłam młodsza. Ale zawsze możemy na siebie liczyć, dorośliśmy chyba do tego. Nie zawsze jest kolorowo, też lubią matkować czasami. 😅
O matko ile rodzeństwa 😱
Twoja mama dała radę ! Podziwiam, 5 dzieci rok po roku 💪
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Ja już zgłupiałam, dzisiaj ja podałam Idzie ten stary antybiotyk i nie zwróciła. Nie wiem, może chodzi o sposób podania? Do tej pory dawał mąż, a wiadomo, że on się trochę cacka, no nie to, że ja jestem jakaś niedelikatna, ale Ida już buzi otwierać nie chce, więc po prostu robię jej takiego dziubka i daje. Ale za to zwróciła Tantum Verde, więc mi po prostu już się płakać chce. Mam wrażenie, że tylko jej coś daje, psikam, inhaluje. Do tego pół nocy płakała bo jej jeszcze nie wyszły te jedynki dolne. Już je widać ale jeszcze się nie przebiły. Ile ten dzieciak się nacierpi :( Cieszę się i tak, że mam ten drugi antybiotyk jakby co, ale czytałam, że on ma jeszcze gorszy smak niż Amoksiklav. Teraz mamy Ceroxim.
 
Jestem taka zmeczona. Zegarek mi pokazuje, że spalam 4h.troche winy mojej w tym bo do północy siedziałam 😂😂😂 mamy auto u mechanika, więc tesciowa dala nam swojego pierdka mercedesika malego, w automacie. Ja jeżdżę tylko w manualu,nigdy nie jeździłam w automacie. Stary poszedl na rower i nie zdążył przyjechać zawieść Basi na basen. Wkurzyłam się wzielam kluczyki od auta i mowie jadę 😂sprawdziłam w Google gdzie jest wsteczny a gdzie przód i ruszyłam 😂boze serio to już każdy idiota pojedzie masakra!!! I staremu powiedzialam, że potrzebuję auta z automatem!
 
reklama
Jestem taka zmeczona. Zegarek mi pokazuje, że spalam 4h.troche winy mojej w tym bo do północy siedziałam 😂😂😂 mamy auto u mechanika, więc tesciowa dala nam swojego pierdka mercedesika malego, w automacie. Ja jeżdżę tylko w manualu,nigdy nie jeździłam w automacie. Stary poszedl na rower i nie zdążył przyjechać zawieść Basi na basen. Wkurzyłam się wzielam kluczyki od auta i mowie jadę 😂sprawdziłam w Google gdzie jest wsteczny a gdzie przód i ruszyłam 😂boze serio to już każdy idiota pojedzie masakra!!! I staremu powiedzialam, że potrzebuję auta z automatem!
Automat to bajka :) wygoda jeżdżenia w mieście niesamowita. Ostatnie auto mamy w automacie
 
Do góry