reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
A powiedzcie miacie jakaś listę dokumentów które trzeba załatwić po porodzie? Wiem że becikowe to zależy od dochodu na przykład tak?
Myślicie ze większość spraw można załatwić online? 😑Boziu drugie moje dziecko a mam totalna amenzje ze wszystkim..
 
A powiedzcie miacie jakaś listę dokumentów które trzeba załatwić po porodzie? Wiem że becikowe to zależy od dochodu na przykład tak?
Myślicie ze większość spraw można załatwić online? 😑Boziu drugie moje dziecko a mam totalna amenzje ze wszystkim..
Ja mam sobie przygotowane te co mogę w domu a ta resztę to dopiero dadzą jak się pójdzie do mopsu
 
Dziewczyny czy którejs wyszly ketony w moczu? Oczywiście się naczytalam że to się pojawia przy cukrzycy... Krzywa cukrowa miałam w normie, co prawda bliżej górnych granic ale jednak w normie. Ale dzisiaj się martwię..
Lekarza mam jutro, zobaczymy co powie i jestem też ciekawa jak tam moja szyjka czy nadal się tak skraca bo naprawdę teraz dużo leżałam. Ja dzisiaj 35+4 więc dobrze by było wytrwać do tego 37 :)

Dzisiaj nadrabiałam wasze wpisy bo mi zupełnie się nie pokazały powiadomienia, ale widzę że nie przegapilam żadnej nowej osóbki na świecie :)
 
Dziewczyny czy którejs wyszly ketony w moczu? Oczywiście się naczytalam że to się pojawia przy cukrzycy... Krzywa cukrowa miałam w normie, co prawda bliżej górnych granic ale jednak w normie. Ale dzisiaj się martwię..
Lekarza mam jutro, zobaczymy co powie i jestem też ciekawa jak tam moja szyjka czy nadal się tak skraca bo naprawdę teraz dużo leżałam. Ja dzisiaj 35+4 więc dobrze by było wytrwać do tego 37 :)

Dzisiaj nadrabiałam wasze wpisy bo mi zupełnie się nie pokazały powiadomienia, ale widzę że nie przegapilam żadnej nowej osóbki na świecie :)
Mi ostatnio wyszły ketony w moczu ale lekarz kompletnie nie zwrócił na to uwagi, więc widocznie to nic takiego mocno ważnego ...
 
38+5
Tez Was denerwują te teksty znajomych albo spotykanych co kilka dni ludzi: „O Matko, Ty nadal z tym brzuchem?!?”

Toć przecież sama siłą malucha z brzucha nie wyciagne🙄🙄🙄 już nie chce mi się nawet z nikim gadać ze „Taaaaak nadal chodze z brzuchem bo NADAL nie urodziłam” ech

Dziś mam kolejne ktg bo skurcze się piszą a ja ich nie czuje 🤷🏻‍♀️
Jutro ostatnia wizyta u mojego gin. I decyzja kiedy do szpitala.
Ja słyszę że w październiku miałam rodzic i jeszcze nie urodziłam... Ale skąd im się wszystkim to wzięło to ja nie wiem. Może wiedzą lepiej ode mnie kiedy robiłam 🤣 Jutro ostatnia wizyta mam nadzieję że lekarz powie co dalej bo termin na 12.11
 
reklama
Do góry