reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Moja też jeszcze nie umie skręcać, ale radzi sobie po swojemu. Zatrzymuje się, obraca hulajkę w inną stronę i wio dalej [emoji23]
A co tam z psiurkiem się dzieje? Do mamy na wakacje nie jedziesz skoro taty nie ma? Zawsze razem raźniejJa to was dziewczyny podziwiam że tak długo wytrwałyście z kp. Jak rok temu odstawiłam i młoda przeszła na mm i co, dalej w nocy 1 pobudka ,[emoji23]

@Maliina super że urlop się udał. i Fifi jzadowolony.
U nas z mową też jakoś nie rewelacyjnie. Już wiecej słówek łapie, ale zdania to tylko mam daj [emoji23]
Jakbyś mogła to daj namiar na te domki. I ile placiliscie? My tez chcieliśmy jechać, tyle że bardzo późno się zdecydowaliśmy że jedziemy jednak na wakacje ( tylko lipiec M. Ma taki luźniejszy od pracy, ale i tak trudno było wyrwać ten tydzień, bo pracownicy też na urlopach) i gdzie nie zadzwoniliśmy tam wszystko zajęte. Więc jesteśmy w Zakopanym [emoji23] oczywiście nie obyło się bez przygód, 15km przed Zakopcem mieliśmy stłuczkę. Na szczęście nie jakaś mega poważną i nic nam nie jest [emoji85]
Moja też tak robi z tą hulajnoga ;D

Z psem w bloku jest ogolnie przesrane. Jeszcze jak się jest samemu z dzieckiem to wgl :p nie mogę nigdzie jechać na cały dzień bez niej itp...ogolnie jest przekonana więc tak sobie tylko narzekam.. a co do wakacji u mamy, to byłam jakiś czas temu i szczerze mówiąc to wybieranie się jak za morze i podroz mnie męczy bardziej niż domowa rutyna.. moze ona do mnie przyjedzie, zobaczymy jak to będzie.
Później mąż ma miesiąc urlopu więc będzie spontanicznie :p
 
reklama
Moja też jeszcze nie umie skręcać, ale radzi sobie po swojemu. Zatrzymuje się, obraca hulajkę w inną stronę i wio dalej [emoji23]
A co tam z psiurkiem się dzieje? Do mamy na wakacje nie jedziesz skoro taty nie ma? Zawsze razem raźniejJa to was dziewczyny podziwiam że tak długo wytrwałyście z kp. Jak rok temu odstawiłam i młoda przeszła na mm i co, dalej w nocy 1 pobudka ,[emoji23]

@Maliina super że urlop się udał. i Fifi jzadowolony.
U nas z mową też jakoś nie rewelacyjnie. Już wiecej słówek łapie, ale zdania to tylko mam daj [emoji23]
Jakbyś mogła to daj namiar na te domki. I ile placiliscie? My tez chcieliśmy jechać, tyle że bardzo późno się zdecydowaliśmy że jedziemy jednak na wakacje ( tylko lipiec M. Ma taki luźniejszy od pracy, ale i tak trudno było wyrwać ten tydzień, bo pracownicy też na urlopach) i gdzie nie zadzwoniliśmy tam wszystko zajęte. Więc jesteśmy w Zakopanym [emoji23] oczywiście nie obyło się bez przygód, 15km przed Zakopcem mieliśmy stłuczkę. Na szczęście nie jakaś mega poważną i nic nam nie jest [emoji85]
O kurcze to mieliscie atrakcje. Najwazniejsze ze nic wam nie jest. Urlopujcie sie 😍
My placilismy 600zl za dobe bo wzielismy ten duzy 8 osobowy domek z racji oddzielnych sypialni.
 
Ale tu spokój [emoji55] co tam u was dziewczyny?

Mi obecnie dni przelatują na bieganiu krok w krok za moim małym tornadem. Nie potrafi jeszcze porzadnie stać w miejscu bez trzymania się czegokolwiek chociaż jedną rączką, a mimo to próbuje już sam zasuwać 🤣 ostatnio udało mu się zrobić 5 czy 6 kroczków ale oczywiście z rozpędu skończyło się glebą na panele 🙄 poza tym wszędzie włazi i pcha się gdzie nie powinien, także tryb oczy dookoła głowy już w pełni.
 
Mi obecnie dni przelatują na bieganiu krok w krok za moim małym tornadem. Nie potrafi jeszcze porzadnie stać w miejscu bez trzymania się czegokolwiek chociaż jedną rączką, a mimo to próbuje już sam zasuwać [emoji1787] ostatnio udało mu się zrobić 5 czy 6 kroczków ale oczywiście z rozpędu skończyło się glebą na panele [emoji849] poza tym wszędzie włazi i pcha się gdzie nie powinien, także tryb oczy dookoła głowy już w pełni.
Tak to jest że na poczatku narzekamyi nie możemy się doczekać kiedy te dzieci zacNa raczkować, czy chodzić, a potem marudzimy że tak było spokojnie jak leżały w miejscu [emoji23]
Ja ostatnio marudzę że młoda nie chce mi siedzieć w wózku na spacerach, tylko sama na nóżkach. Pal licho spacer, bo wtedy można nawet i cały dzień spacerować, ale jak idziemy do sklepu i gdzie mi się spieszy to już bywa denerwujące. Bo tu kwiatuszek, tu 10min na ślimaczki trzeba popatrzeć, a tu kamyczki pozbierać [emoji23][emoji85] a tak było fajnie jak siedziała ładnie w wózku. Tak więc u nas wózek juz coraz częściej idzie w odstawkę.

2 września Zuzia dołączyła do grona 2latków. Jutro miałyśmy zacząć adpatecje w żłobku, ale oczywiście złapała katar, doszedł kaszel i muszę jutro przedzwonić że nie przyjedziemy. W czerwcu i w na początku sierpnia miała zapalenie oskrzeli. Aż się boje czy znowu nie są to początki. Jutro też lekarz.
20210912_170626.jpeg
20210912_194905.jpeg
 
Śliczne te Wasze dziewczyny ❤️.

U nas wielkie odliczanie ostatnich 3 tygodni do roczku 😱. Jak to szybki zleciało.
Oczywiście moje małe tornado już zasuwa jak perszing na dwóch nogach.
Kacper również pozdrawia wszystkie starsze koleżanki i kolegów ✌️.
IMG_20211027_200841.jpg

IMG_20211027_200952.jpg
 
reklama
Hej Tosieńko i Kacperku [emoji8]

Kacper już zaraz rok? Przecie ty przed chwilą chwalilas się dwoma kreskami. Dżizas.

Rany czym wy robicie zdjęcia że tak fajnie wychodzą? Mam wrażenie że mam przedpotopową cegłę z aparatem jak w w tych pierwszych telefonach. [emoji23] Chociaż moje młodsze dziecko Noe lubi zdjęć woeec jedno na 10 wychodzi nie rozmazane [emoji85]

CO tam u was? Taka cisza nastała na forum.

U nas młoda chodzi od października do żłobka. Tzn chodzi to za dużo powiedziane bo więcej siedzi w domu. Infekcja za infekcją. Bilans z ostatnich dni to Dwa tyg temu jelitowka, teraz w piątek diagnoza- początek zapalenia płuc [emoji85] aczkolwiek w te pojedyncze dni gdy akurat jest zdrowa to uwielbia ciocie i dzieci w żłobku.
Ja zaczęłam pracę. Cieszę się że mogę wyjść z domu do ludzi, matko, inny świat [emoji23]
Starszaka na szczęście omijają choroby (prócz jelitowka, tu polegliśmy w trójkę), i chodzi spokojnie do szkoły. Oby tak dalej.
 
Do góry