reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Najważniejsze to się nie denerwować. Jak masz heparynę i acard to też może nasilić jakieś plamienia. Możesz sprawdzić przyrost bety ? Bo proga miałaś ładnego z tego co pamiętam
jutro miną dwa dni wiec sprawdze.
Teraz się zastanawiam czy idc na jogę, czy sobie darować… ale chyba pojde. Co ma być to będzie. Może rzeczywiście to wpływ leków, nigdy wczesniej takiego plamienia nie mialam
 
jutro miną dwa dni wiec sprawdze.
Teraz się zastanawiam czy idc na jogę, czy sobie darować… ale chyba pojde. Co ma być to będzie. Może rzeczywiście to wpływ leków, nigdy wczesniej takiego plamienia nie mialam
Ja się nie wypowiem na temat jogi, jeżeli ćwiczysz długo to pewnie mozna iść . Chociaż ja osobiście przy plamieniach jednak bym zrezygnowała ale ja jestem panikara jakich mało ...
@KatJak a jak Ty się czujesz?
Dziękuję. Jak tykającą bomba. Niby nic się nie dzieje, mam jakieś skurcze, bóle ale nic poza tym. Wolałabym żeby się samo zaczęło niż mają wywoływać ale synkowi chyba się nie spieszy. Jak nie ruszy to w niedzielę na oddział.
 
Dziewczyny wiem, że zadam teraz najgłupsze pytanie w życiu. Jestem po usg i prawdopodobnie to ciąża pozamaciczna. Dostałam skierowanie do szpitala. Nic mnie nie boli. Cały czas tylko plamie. Czy ja musze juz dzisiaj iść do tego szpitala?
Czy mogę poczekać do soboty jeżeli nie będzie mnie nic boleć?
 
Dziewczyny wiem, że zadam teraz najgłupsze pytanie w życiu. Jestem po usg i prawdopodobnie to ciąża pozamaciczna. Dostałam skierowanie do szpitala. Nic mnie nie boli. Cały czas tylko plamie. Czy ja musze juz dzisiaj iść do tego szpitala?
Czy mogę poczekać do soboty jeżeli nie będzie mnie nic boleć?
Który tc? Czy lekarz zobaczył cos poza macica, czy przy becie ponad 1000 nie znalazł nic w macicy? Ja miałam podejrzenie cp i miałam bardzo regularne kontrole usg I w momencie jakby cos sie pojawiło w złej lokalizacji to od razu szpital. To samo w przypadku bólu.
 
Który tc? Czy lekarz zobaczył cos poza macica, czy przy becie ponad 1000 nie znalazł nic w macicy? Ja miałam podejrzenie cp i miałam bardzo regularne kontrole usg I w momencie jakby cos sie pojawiło w złej lokalizacji to od razu szpital. To samo w przypadku bólu.

Tak. Jest ciałko żółte koło jajnika i zmiana torbielowato-lita 18x10 mm
Beta powyżej 1000
Tydzień 5+5
 
Tak. Jest ciałko żółte koło jajnika i zmiana torbielowato-lita 18x10 mm
Beta powyżej 1000
Tydzień 5+5
Ja bym pewnie jechala, ale ja panikowałam bardzo przy tym wszystkim. Rozumiem, że teraz jest taki czas, że chciałoby się zostać w domu. Z drugiej strony oni muszą cos gdzieś zobaczyć, żeby wiedzieć jak dalej działać. Lekarz cos Ci sugerował? Myślisz, że ma dobry sprzęt?
Wysoką masz betę?
Trzymasz się jakoś z tym wszystkim?
 
U nas po wizycie na szczęście wszystko wydaje się być w porządku, serduszko, przepływy, przezierność karkowa prawidłowe. Dzidziuś znowu spał, trzeba było zmusić do ułożenia się w innej pozycji. Doktor podtrzymuje, że spodziewamy się dziewczynki. Dzidzia ma prawie 7cm, chyba już jestem spokojniejsza i spróbuję zacząć cieszyć się ciążą. Do tej pory wiedziałam, że jestem w ciąży, ale zakładałam, że może się w każdej chwili skończyć, więc z tyłu głowy miałam myśl, żeby się na nic nie nastawiać. Dzisiaj już trochę się uspokoiłam i po następnej wizycie myślę, że będzie coraz lepiej, chociaż sam moment czekania na USG to dla mnie supeł w żołądku. Mam nadzieję, że niedługo zacznę czuć ruchy i nie będę się katować myślą czy dziecko żyje.
Zdjęcia Wam niestety nie wstawię, bo są słabo widoczne 😀 dziękuję.
 
reklama
Ja bym pewnie jechala, ale ja panikowałam bardzo przy tym wszystkim. Rozumiem, że teraz jest taki czas, że chciałoby się zostać w domu. Z drugiej strony oni muszą cos gdzieś zobaczyć, żeby wiedzieć jak dalej działać. Lekarz cos Ci sugerował? Myślisz, że ma dobry sprzęt?
Wysoką masz betę?
Trzymasz się jakoś z tym wszystkim?

Lekarz sugerował szpital. Czy ma dobry sprzęt hmm jakiś mega super to raczej nie.
Boję się że w szpitalu będą czekać bo młoda ciąża. I tylko będę tam leżała bez sensu, w święta bez żywych dzieci
 
Do góry