reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Lekarz cymbał jeśli przy podejrzeniu pustego jaja pakuje w Ciebie luteinę.

Ale przy pęcherzyku 8mm skad podejrzenie pustego jaja? 🙄 Miałaś już wcześniej usg gdzie było widoczne ?
Bo puste jajo podejrzewa się od 15mm od 20 jest pewne. 8 wyglada na wcześniejsza ciąże i tyle. Pęcherzyk zoltkowy widać NAJSZYBCIEJ przy pęcherzyku 7/8 mm. A co dopiero zarodek.
Mi przy pęcherzyku 20mm pojawił się dopiero zarodek z serduszkiem ❤️ także nie warto tracić nadziei.
 
Tak mamy tak😔 mam wizytę w poniedziałek i strsznie świruje No miałam do 6 tyg pobolewanie brzucha wieczorami teraz nie mam czasami delikatnie raz na dzień i już się boje ze coś się stało. Czy któraś z Was już po usg z serduszkiem tez przeszły pobolewanie podbrzusza ???
Mnie już tylko czasem coś boli ale to na chwilę. Dziś 9t 4d. Jedynie co mi zostało to wrażliwe piersi.
 
Ja prowadzę ciąże na nfz. Jestem bardziej niż zadowolona, na każdej wizycie usg, młoda lekarka, ale z paroletnim doświadczeniem na oddziale szpitalnym. Gdyby któraś z Wwy szukała to podam namiary 😉
 
Ja prowadzę ciąże na nfz. Jestem bardziej niż zadowolona, na każdej wizycie usg, młoda lekarka, ale z paroletnim doświadczeniem na oddziale szpitalnym. Gdyby któraś z Wwy szukała to podam namiary 😉
Ja bym była chętna na namiary. Póki co prowadzę prywatnie, ale planowałam również na NFZ się wybrać.
 
Ja prowadzę ciąże na nfz. Jestem bardziej niż zadowolona, na każdej wizycie usg, młoda lekarka, ale z paroletnim doświadczeniem na oddziale szpitalnym. Gdyby któraś z Wwy szukała to podam namiary 😉
Ja bardziej się zastanawiam jak się zapisać do ginekologa na NFZ? 😅 dzwoni się do przychodni czy jest jakaś aplikacja?
 
reklama
Do góry