reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hejka Dziewczyny, przywitam się nieśmiało 😊 Patrycja, lat 30, mieszkam w DE. 1 poronienie w 7tyg, 1 cp z innym partnerem.
Teraz z mężem podeszliśmy do in vitro, udało się za 1 razem. W 18tyg jednak odeszły wody, dzień później serduszko przestało bić, 2 dni później poród w szpitalu. Dostałam dziś pismo ze szpitala, że łożysko nie domagało... Niestety więcej nie potrafię się rozczytać 🤷🏻‍♀️ a Maleństwa dokumenty jeszcze nie dotarły. Niestety ani pappa ani nifty nie zrobiłam 🤦🏼‍♀️

Dziewczyny, pomóżcie. Od czego powinnam zacząć? Do kogo się udać?
Moja ginekolog radzi próbować naturalnie... Ale z taką historia to już chyba czas działaś z jakimiś badaniami 🤷🏻‍♀️
Tu w DE aby na coś skierowali muszą być 3 poronienia...
Bardzo mi przykro😭😭jesli chcesz,wyslij mi skan na priv moze sie czegos doszukamy,troche mam za soba juz tych pism.Wogole sie odezwij pomyslimy co i jak.Jax tez w DE ,temat mam dosyc obcykany.Bylas u immunologa?
 
Moja siostra stracila smak i węch w listopadzie 2020, do tej pory nie odzyskała 🤭 mnie trzymało pół roku 🥴
Jezu nie żartuj🙉😱 to ja chyba schudne o połowę jak tak długo smaku mieć nie będę.
Teraz piłam herbatę malinowa i miałam taki przeblysk smaku ale zdawało mi się chyba, urojenia już mam
Polecasz jakiś konkretny olej czy brać jaki będzie w aptece? :)
Ja biorę olej z wiesiolka z firmy GAL w kapsułkach. Biorę 2 kapsułki dziennie. Śluzu zawsze miałam dużo ale po oleju z wiesiolka dosłownie leje się ze mnie, tyle go jest
 
Jezu nie żartuj🙉😱 to ja chyba schudne o połowę jak tak długo smaku mieć nie będę.
Teraz piłam herbatę malinowa i miałam taki przeblysk smaku ale zdawało mi się chyba, urojenia już mam
Nie bierz tego wgl do siebie, niektórym po tygodniu wraca i wszystko jest okej 😛
Moja siostra choruje na SM i lekarze trochę wiążą to właśnie z problemami neurologicznymi, że nadal jest bez węchu i smaku. Za niedługo ma zacząć kurację sterydami bo ileż można jeść "nic" 😛 żadnej radości z życia 😂
 
Hej , bardzo mi przykro :(
Znamy się z czerwcowych ja odeszłam z tamtad w 9tc :(
Hejka Dziewczyny, przywitam się nieśmiało [emoji4] Patrycja, lat 30, mieszkam w DE. 1 poronienie w 7tyg, 1 cp z innym partnerem.
Teraz z mężem podeszliśmy do in vitro, udało się za 1 razem. W 18tyg jednak odeszły wody, dzień później serduszko przestało bić, 2 dni później poród w szpitalu. Dostałam dziś pismo ze szpitala, że łożysko nie domagało... Niestety więcej nie potrafię się rozczytać [emoji2370] a Maleństwa dokumenty jeszcze nie dotarły. Niestety ani pappa ani nifty nie zrobiłam [emoji2360]

Dziewczyny, pomóżcie. Od czego powinnam zacząć? Do kogo się udać?
Moja ginekolog radzi próbować naturalnie... Ale z taką historia to już chyba czas działaś z jakimiś badaniami [emoji2370]
Tu w DE aby na coś skierowali muszą być 3 poronienia...
 
reklama
Dziewczyny poziom stresu - milion !
Ratunku!

Dziś rano na papierze pojawiła się brazowawa wydzielina , nie dużo, popołudniu znowu trochę...jakby delikatnie brązowe uprawy... nic mnie nie boli.
Wszystkie objawy ciąży jak są tak były ( mówiąc kolonialne... wymiotuje jak kot , mdli mnie 80% czasu , wzdryga mnie na myśl o jedzeniu, nawet piciu... odrzuciło mnie od kawy , jestem wiecznie zmęczona i mogłabym poprpstu leżeć, a i ciągle mi zimno .... )
Beta robiona 24.12 - 1600, 29.12- 14 000
30.12 mialam usg , ale na tamtym etapie nie było widać jeszcze zarodka za to , jajo płodowe i ciałko żółte, kazano mi powtórzyć po 2 tygodniach.
Prywatna wizytę i usg mam w niedzielę dopiero ( za 3 dni ) ale jestem przerażona, płakać mi się chce. To ciąża zaraz po poronieniu wiec poziom paniki jest nie do ogarnięcia.
Boję się chodzić do toalety ...

Boję się że to początek końca, choć ostatnie poronie zaczęło się chlustem krwi, jak kiedy okres się zaczyna. I dzień wcześniej skończyły się jakby zniknęły wszystkie objawy ciążowe, poczułam się świetnie i nawet kawa mi smakowała.
 
Do góry