reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny jak u was odrasta owlosienie np na nogach czy w miejscach intymnych? Bo ja po 2 dniach mam nadal gladkie nogi wiec bardzo wolno. A nie zauwazylam tego zjawiska w poprzednich ciazach. Oczywiscie cieszy mnie to, ale szkoda ze jest zima, a nir lato hihi
U mnie chyba rosną normalnie, chociaż na nogach nie wiem bo je sobie totalnie odpuściłam i mąż mi mówi że mam nogi jak sarenka[emoji16][emoji16]
 
reklama
ja tez bym tesciowej nie zaprosila mimo, ze to fajna babka 🙈

ooo to daleko. To do nas (Niemcy) mama ma troche blizej. Moja mama przyleciala jak rodzilam corke w 2019 roku. Najbardziej mi wtedy zalezalo zeby zostala z chlopcami na nasz czas porodu w szpotalu bo kiedy rodizlam drugiego to najstarszy byl calu dzien i pol nocy z sasiadami bez rodzicow. Natomiast przy córce z domu wyszlismy o 13, a o 14 juz byla na swiecie. Wiec ok 16 maz juz wrocil do dzieci no ale nie wiadomo jak bedzie teraz wiec pomoc i opieka babci jak najbardzoej wskazana.

moim zdaniem zaden nie jest pewny. Tylko 5% dzieci rodzi sie w wyznaczonym terminie. Moze urodzic sie nawet 2-3 tyg przed lub 2 po wyznaczonym terminie. Moje dzieci zawsze wielkosciowo wyprzedzaly tygodnie ciazy a rodzily sie 1-2 po wyznaczonych terminach 😉
Tak też myślę :)
 
Dziewczyny jak u was odrasta owlosienie np na nogach czy w miejscach intymnych? Bo ja po 2 dniach mam nadal gladkie nogi wiec bardzo wolno. A nie zauwazylam tego zjawiska w poprzednich ciazach. Oczywiscie cieszy mnie to, ale szkoda ze jest zima, a nir lato hihi
U mnie tempo wzrostu jest takie samo. Natomiast od początku ciąży zaczęły mi się pojawiać włoski w niespotykanych dla mnie miejscach. Jestem tą szczęściarą, że nie mam w ogóle włosów na nogach i rękach. A pojawiły mi się pojedyncze długie porozsiewane po ciele włosy, ramiona, szyja. Podobno to wypadnie jakiś czas po porodzie. Natomiast zauważyłam, że włosy na głowie się mniej przetłuszczają.
 
Hej dziewczyny. Co kupujecie do szpitala do pielęgnacji mycia krocza po porodzie?
Ja przy pierwszej ciąży kupowałam coś z białego jelenia. Teraz modne stają się jakieś buteleczki np widziałam z lansinoh specjalnie zakrzywione żeby się psiknąć nawet w ubikacji po siusianiu ale nie wiem czy to nie zbędny wydatek.
 
Hej dziewczyny. Co kupujecie do szpitala do pielęgnacji mycia krocza po porodzie?
Ja
Hej dziewczyny. Co kupujecie do szpitala do pielęgnacji mycia krocza po porodzie?
Ja w ostatniej ciąży kupowałam szare mydło ze srebrem. W wersji płynnej z pompką. I teraz chyba też postawię na klasykę. Chociaż tyle teraz tych specyfików... Na pewno coś wybierzesz 😊
 
Szpital zapewnia swoje? Ale chyba nie mowa o Polsce w szpitalu?
Ja się pakowałam według listy ze strony szpitala i nie było niczego wyszczególnionego żeby zabrać 🤔 później moja torbę sprawdzała położna i też nic nie mówiła, jedynie żeby do domu zaopatrzyć się w Rivanol. Ale z ciekawości dopytam czy na pewno mam nic nie brać
 
reklama
Dziewczyny jak u was odrasta owlosienie np na nogach czy w miejscach intymnych? Bo ja po 2 dniach mam nadal gladkie nogi wiec bardzo wolno. A nie zauwazylam tego zjawiska w poprzednich ciazach. Oczywiscie cieszy mnie to, ale szkoda ze jest zima, a nir lato hihi
Zauważyłam, wcześniej nogi musiałam robić co tydzień a teraz przez miesiąc bym mogła nie robić bo ledwo co coś wychodzi 🤷‍♀️ Jeśli chodzi o to to po ciąży mogłoby to zostać 😀 hehe
 
Do góry