reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ujemne beta hcg a wczesna ciąża?

Hej dziewczyny, mam podobną sytuacje.
Każdego miesiąca okres mam dokładnie 28 dnia cyklu. Zawsze mocno reaguje na zbliżającą się miesiączkę, a tym razem nic. W poniedziałek powinnam mieć pierwszy dzień @ więc w sobotę z ciekawości zrobiłam test o czułości 25, ale był negatywny, drugi w poniedziałek taki sam i również negatywny. We wtorek pojechałam na bete i wyszła <2.30. W środę zrobiłam znów test ale o czułości 10 i dalej negatywny ale okresu nie ma. Czy mam jakieś szansę czy jednak już przestać się łudzić?
 
reklama
Zaznacze trwalo to doslownie niecale 3 dni 3 dnia to juz tylko na papierze lekkie slady żadnego bolu brzucha co zawsze podczas miesiaczki zwlaszcza na pocztku sie bardzo mordowalam i zawsze trwala u mnie 5-6 dni
 
Moze za qczwsno zrobilam bete ?
rozumiem ze robiłas bete kilka dni po miesiaczce? Nie to nie za wczesnie, mialas po prostu taki dziwny cykl i już. Naprawde uwazam, ze nie ma co rozpisywac sie wiecej - nie jestes w ciazy i już. Wynik bety o tym swiadczy i naprawde nie analizuj czy to 0.1 czy 1.2 , bo to jest w kazdym wypadku jest UJEMNA BETA.
Nie kazdy cykl jest taki sam, kobieta to nie zaprogramowana maszyna.
 
Hej dziewczyny, mam podobną sytuacje.
Każdego miesiąca okres mam dokładnie 28 dnia cyklu. Zawsze mocno reaguje na zbliżającą się miesiączkę, a tym razem nic. W poniedziałek powinnam mieć pierwszy dzień @ więc w sobotę z ciekawości zrobiłam test o czułości 25, ale był negatywny, drugi w poniedziałek taki sam i również negatywny. We wtorek pojechałam na bete i wyszła <2.30. W środę zrobiłam znów test ale o czułości 10 i dalej negatywny ale okresu nie ma. Czy mam jakieś szansę czy jednak już przestać się łudzić?
i tutaj napisze podobnie- beta wyszła negatywnie, co oznacza brak ciazy. Ja wiem ze jak czlowiek chce to sobie robi nadzieje, ale gdybys byla w ciazy to ta wtorkowa beta by to wykazała.
 
Dziewczyny czy któraś miała podobnie? Robiłam test pink wyszła mi blada ale widoczna 2 kreska więc pojechałam na beta hcg ale wynik miałam <0,1 hmmm dziwne bo dziś mija 7 dzień jak nie mam @ a objawy ciąży mam chyba wszystkie możliwe. Czy beta hcg mogło jeszcze kilka dni temu wyjść błędnie? Zamierzam powtórzyć w poniedziałek a dzwoniłam dziś do mojego ginekologa to się wczasuje i muszę na wizytę poczekać jeszcze kilka dni.
 
reklama
Dziewczyny czy któraś miała podobnie? Robiłam test pink wyszła mi blada ale widoczna 2 kreska więc pojechałam na beta hcg ale wynik miałam <0,1 hmmm dziwne bo dziś mija 7 dzień jak nie mam @ a objawy ciąży mam chyba wszystkie możliwe. Czy beta hcg mogło jeszcze kilka dni temu wyjść błędnie? Zamierzam powtórzyć w poniedziałek a dzwoniłam dziś do mojego ginekologa to się wczasuje i muszę na wizytę poczekać jeszcze kilka dni.
Pinki maja to do siebie, ze czasem pokazują fałszywe wyniki. Jeśli beta w labo była <0,1 to napewno test niczego nie wykrył, bo nie ma czego. Mogłaś mieć choćby przesunięta owulacje. Objawy „typowo ciążowe” są w zasadzie takie same jak obawy PMSowe, dlatego sporo kobiet jest zaskoczonych ciążą, bo „czuły się okresowo”.
 
Do góry