reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kochana, my nadal w jednym kawałku 😂 w środę wizyta, do której miałam nie dotrwać, ale cóż. Próbowałam już wszystkiego z tych "domowych" sposobów wywoływania, ale małej się nie spieszy na ten świat, więc odpuściłam 😂 jedyny plus tego wszystkiego, że dom jest tak czysty, że można jeść z podłogi i próbujemy nadrobić z mężem seksy na czas połogu 🙈
Oj biedna! Trzymam kciuki żeby poszło szybko;) i bezpiecznie!
 
reklama
@kasiaa91 Ty tez jeszcze nie dostałaś?? 😅 Ja tez dzisiaj 41dc i tez mam taki mętlik w głowie bo śluzy mam tyle ze hoho 😱 i to w dodatku wyglada jak płodny ALE pojawiają się te niteczki krwi i dzisiaj był bardziej różowy 🤷🏻‍♀️ Mam nadzieje ze jutro bądź pojutrze dostane @ 😅 bo inaczej nie wyrobie się do wizyty u ginekologa. Zazwyczaj krwawię 5 dni… a kto wie jak długo teraz potrwa…
To dokładnie na tym samy wózku jedziemy. Dzisiaj mam 42 dzień cyklu (licząc od poronienia) i wczoraj dopiero „skończyłam” śluz płodny, bardzo typowy, nastrój typowy, ból jajnika typowy jak po owulacji. Więc stawiam na okres za 2 tygodnie. Później w marcu mam ginekologa na cytologię itp więc będę akurat w 7-8 dniu kolejnego cyklu, idealnie.
 
Dziewczyny, jak u Was wyglądały pierwsze @ po poronieniu? W poniedziałek minie mi 7 tydzień po. Od 3 dni pojawia mi się śluz z niteczkami krwi, ale nie przy każdej toalecie a raz dziennie. Teraz na wieczor bolą mnie krzyze…. czy coś się świeci? Wiem głupie pytanie, ale czekam juz na ta @ i chciałabym być po… przed ta ciąża zawsze miałam 2-3 dni przed zabarwiony śluz, ale był on bardziej zabawiony i praktycznie przy każdej toalecie. Teraz sama nie wiem czy coś się wkoncu zaczyna czy mam jakieś zwidy… z drugiej strony może faktycznie tak wolno to teraz sie zaczyna… zwariuje 🙃
Ja dostałam normalnie po 29 dniach, jak w zegarku... I @ taka jak zawsze Teraz mam połowę cyklu, w środę lekarza
 
No tak przyjemność na pierwszym miejscu 😃🤣 nie no podchodzę do tego na luzie co ma być to będzie, nie mam ciśnienia. Jakkolwiek nie będzie będzie dobrze

Ja nie pamiętam jak się zaczynaly. Ale były praktycznie bezbolesne za to obfite strasznie


Dziewczyny zdarzaja się u was plamienia okoloowulacyjne?
Ja akurat mam dni płodne i przed chwilą patrzę a tu taki śluz z krwią. Trochę się wystraszyłam ale też byłam miesiąca temu u gina i było wszystko ok więc chyba nie ma się czym martwić. Kiedyś już tak miałam kilka razy w okolicach owu i gin stwierdził że dużo kobiet ma to plamienie. Ciekawe od czego to zalezy, że raz jest a innymi razy nie
Ja właśnie w tym cyklu mam takie plamienia okoliwulacyjne... Śluz z niteczkami krwi, albo lekko podbarwiony... Też słyszałam że tak może być
 
Kochana, my nadal w jednym kawałku 😂 w środę wizyta, do której miałam nie dotrwać, ale cóż. Próbowałam już wszystkiego z tych "domowych" sposobów wywoływania, ale małej się nie spieszy na ten świat, więc odpuściłam 😂 jedyny plus tego wszystkiego, że dom jest tak czysty, że można jeść z podłogi i próbujemy nadrobić z mężem seksy na czas połogu 🙈
Za dobrze malutkiej w brzuchu i nie chce wychodzić. Będziesz rodzić naturalnie tak?
Ojejku ja o seksach w ciąży to ani nie chciałam myśleć, balam się że coś się stanie, a mąż się bał jeszcze bardziej niż ja 🤣
 
Zasada trzy razy S pomaga na rozpoczęcie porodu o ile dziecko chce żeby on się rozpoczął 😝 ja od początku czułam że przenoszę więc dopiero w dniu tp pakowałam sobie torbę do szpitala i urodziłam 3 dni później
 
@kasiaa91 u mnie po tym poronieniu śluz poprostu szaleje 😂 ja równo po 2 tygodniach podejrzewałam u siebie owu, bo i śluz płodny i jajnik bolący… ale teraz to już sama nie wiem jak mam siebie odczytywać 😊 ale nie ukrywam, ze jesteś moim pocieszeniem, bo tak martwiłabym się ze tego okresu jeszcze nie ma, a tak mam przykład ze jeszcze organizm do siebie dochodzi 🙃
 
Za dobrze malutkiej w brzuchu i nie chce wychodzić. Będziesz rodzić naturalnie tak?
Ojejku ja o seksach w ciąży to ani nie chciałam myśleć, balam się że coś się stanie, a mąż się bał jeszcze bardziej niż ja 🤣
Będę próbować naturalnie 😁 dla mnie seks przez całą ciążę też mógł nie istnieć bo miałam takie same przemyślenia jak ty 😛 i libido poniżej zera, ale na szczęście mąż wyrozumiały i jakoś dawaliśmy radę 😁
Teraz już się nie boję, wręcz liczyłam na to, że cokolwiek przyspieszy, ale niestety 🤷‍♀️ czekamy 😛
 
Ty nie myśl o dzieciach tylko o przyjemnościach😁 nie unikaj tylko korzystaj. A jak wyjdzie ciąża to już nie będziesz miała tych dylematów.
Żeby nie było, że jak zapragniesz tak na tysiąc procent to wtenczas się okaże że nie tak łatwo zajść. Zwyczajnie idź na całość🤪🤣

@Katrinaka A jak u Ciebie? Jak poszedł cykl stymulowany?
3 cykle stymulowane i nic. Akurat jestem 3dc i w tym rzuciłam wszystko.
No tak przyjemność na pierwszym miejscu 😃🤣 nie no podchodzę do tego na luzie co ma być to będzie, nie mam ciśnienia. Jakkolwiek nie będzie będzie dobrze

Ja nie pamiętam jak się zaczynaly. Ale były praktycznie bezbolesne za to obfite strasznie


Dziewczyny zdarzaja się u was plamienia okoloowulacyjne?
Ja akurat mam dni płodne i przed chwilą patrzę a tu taki śluz z krwią. Trochę się wystraszyłam ale też byłam miesiąca temu u gina i było wszystko ok więc chyba nie ma się czym martwić. Kiedyś już tak miałam kilka razy w okolicach owu i gin stwierdził że dużo kobiet ma to plamienie. Ciekawe od czego to zalezy, że raz jest a innymi razy nie
Ja nigdy nie miałam okoloowulacyjnych ale po poronieniu przed @ zdarzały się na 2 dni przed.
 
reklama
Do góry