reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Może dlatego ze mała rasa, a moje to zawsze wielkie psy :) od wczoraj mamy Berneńczyka. Co prawda szczeniaczek ale od początku chce przyzwyczajać do spania na zewnątrz. Rano się okazało ze sunia spała razem z kotem :)
I ja mam berneńczyka, a nawet dwa 🙂 jak dla dzieci to są super psy, naprawdę bardzo łagodne, jedynie co to czasem nie zdają sobie sprawy, że tyle siły mają 😉
 
reklama
Dziewczyny, mam już wyniki Sanco - wszystko prawidłowo😄 i na 99,9% chłopiec😄😍🥰 tak się cieszę!
Dobrze pamiętam, że miałaś przeczucie, że to będzie chłopiec?
Widziałam, że przewijał się temat odpieluchowania - ja to w sumie u obu zabierałam się za to dość późno, miały po 2 lata i kilka miesięcy, czekałam na oznaki gotowości i szło bardzo szybko, praktycznie bez wypadków. W ogóle że starszą jak się za to zabierałam to najpierw pojechaliśmy kupić jej majteczki i była nimi tak ucieszona, że założyła jedną parę na głowę w aucie w drodze powrotnej do domu. I chyba jakaś kobietka z auta obok to zauważyła, bo tak dziwnie się patrzyła 😉
 
Ale się rozpisałyście🙂
Mam jedną z najmłodszych ciąż na tym forum (9+6) i... już zamówiłam na Vinted spodnie ciążowe. Moje spodenki i dresy noszę... pod brzuchem. Tak mnie wyrzuciło 😜

Dziś miałam konsultację diabetologa. Dostałam glukometr i wykład na temat diety cukrzycowej. Jestem ciekawa jak to wyjdzie 😊

Życzę Wam udanej majówki. Buziaczki dla Was i Waszych maluszków 😘
 
Dobrze pamiętam, że miałaś przeczucie, że to będzie chłopiec?
Widziałam, że przewijał się temat odpieluchowania - ja to w sumie u obu zabierałam się za to dość późno, miały po 2 lata i kilka miesięcy, czekałam na oznaki gotowości i szło bardzo szybko, praktycznie bez wypadków. W ogóle że starszą jak się za to zabierałam to najpierw pojechaliśmy kupić jej majteczki i była nimi tak ucieszona, że założyła jedną parę na głowę w aucie w drodze powrotnej do domu. I chyba jakaś kobietka z auta obok to zauważyła, bo tak dziwnie się patrzyła 😉

Tak - od początku obstawiałam chłopca😉 tak czułam po objawach głównie. Raz tylko nie byłam pewna, jak mi obsypalo twarz i szyje krostkami. Pisałam ze chciałabym dziewczynkę ze względu na córkę, z która będzie mniejsza różnica wieku, ale wiedziałam ze to będzie chłopiec. I jak dostałam potwierdzenie to sie wzruszyłam mocno. Wczoraj powiedziałam dzieciom. Syn sie bardzo bardzo ucieszył, córka mniej rozumie ale tez cieszyła sie i mówiła ze będzie dzidziuś w domu. Jak powiedziałam ze mam dzidziusia w brzuszku to zaczęła mi odciągać bluzkę, żeby moc coś zobaczyć😂😄

Z odpieluchowaniem to moja na pewno nie była gotowa gdy skończyła 2 lata. Ale teraz już doskonale wie co to nocnik i sedes i sadzam ją jak najczęściej. Majteczki już tez ma i sie cieszyła jak dostała tak samo jak Twoja. Wiem, ze już jest duża. No cóż - tak wyszło. Niełatwo odpieluchowac dziecko w zimie i gdy ciagle choruje. Mam nadzieje, ze teraz sie uda. Z siusianiem widzę, ze powoli łapie. Gorzej z tym drugim😉
 
Tak - od początku obstawiałam chłopca😉 tak czułam po objawach głównie. Raz tylko nie byłam pewna, jak mi obsypalo twarz i szyje krostkami. Pisałam ze chciałabym dziewczynkę ze względu na córkę, z która będzie mniejsza różnica wieku, ale wiedziałam ze to będzie chłopiec. I jak dostałam potwierdzenie to sie wzruszyłam mocno. Wczoraj powiedziałam dzieciom. Syn sie bardzo bardzo ucieszył, córka mniej rozumie ale tez cieszyła sie i mówiła ze będzie dzidziuś w domu. Jak powiedziałam ze mam dzidziusia w brzuszku to zaczęła mi odciągać bluzkę, żeby moc coś zobaczyć😂😄

Z odpieluchowaniem to moja na pewno nie była gotowa gdy skończyła 2 lata. Ale teraz już doskonale wie co to nocnik i sedes i sadzam ją jak najczęściej. Majteczki już tez ma i sie cieszyła jak dostała tak samo jak Twoja. Wiem, ze już jest duża. No cóż - tak wyszło. Niełatwo odpieluchowac dziecko w zimie i gdy ciagle choruje. Mam nadzieje, ze teraz sie uda. Z siusianiem widzę, ze powoli łapie. Gorzej z tym drugim😉
Ja też obstawiam chłopaka. I tak samo jak ciebie mnie wysypało 😱 Od 2 tygodni wyglądam jak nastolatka. I już myślałam, że może jednak dziewczynka😊😊 Czyli pryszcze to nie wyznacznik płci.
 
Ech, pobudki w nocy chyba co godzinę, jeszcze wrzaski i płacz. Pręży się przy tym i kopie... jestem tak skopana... A wszystko boli, nie chce leków brać, trochę mi spadło, bo 37.7 wolę żeby organizm sam zwalczył niż dziecko narażać...
 
reklama
Do góry