reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
U mnie dzisiaj z aplikacji 7+2 ale od dwóch dni czuje takie uczucie rozciągania, delikatnego bólu (nie wiem nawet jak to określic) w podbrzuszu. Macie coś takiego? Nie mam żadnych plamień itp.
Ja jestem 6+6 z usg 7+0 i tez wlasnie mam mocniejsze czucie brzucha od wczoraj
 
U mnie dzisiaj z aplikacji 7+2 ale od dwóch dni czuje takie uczucie rozciągania, delikatnego bólu (nie wiem nawet jak to określic) w podbrzuszu. Macie coś takiego? Nie mam żadnych plamień itp.
tak. I w ogóle zauważyłam, że im mniej się ruszam tym bardziej to odczuwam. Jak zrobię w dzień powyżej 8tys. kroków to nic mnie nie boli.
 
Możecie wyrazić swoje zdanie.
Wynik w zalacziku
 

Załączniki

  • 20220517_145924.jpg
    20220517_145924.jpg
    73 KB · Wyświetleń: 166
Ze to nie jest ciąża pozamaciczna jak narazie, betom nie dowierza, a slyszac o tym ze byly 4 stosunki w kwietniu, w tym ostatni 18.04 twierdzi, ze ciaza moze byc mlodsza a pecherzyk ma szanse zaskoczyc. Z tym, ze uważa, ze w szpitalu powinni to sprawdzic i zdiagnozować, lepszym sprzętem.
Wyplakalam sie w domu, teraz jestem wkurwiona, chce miec jasność i isc do ptzodu.💪💪
 
Ze to nie jest ciąża pozamaciczna jak narazie, betom nie dowierza, a slyszac o tym ze byly 4 stosunki w kwietniu, w tym ostatni 18.04 twierdzi, ze ciaza moze byc mlodsza a pecherzyk ma szanse zaskoczyc. Z tym, ze uważa, ze w szpitalu powinni to sprawdzic i zdiahnozować, lepszym sprzętem.
Wyplakalam sie w domu, teraz jestem wkurwiona, chce miec jasność i isc do ptzodu.💪💪
A mówił coś o tym pęcherzyku w jajniku?
 
U mnie dzisiaj z aplikacji 7+2 ale od dwóch dni czuje takie uczucie rozciągania, delikatnego bólu (nie wiem nawet jak to określic) w podbrzuszu. Macie coś takiego? Nie mam żadnych plamień itp.
Ja mam tak niemal od początku, ból momentami silny okresowy że muszę sobie pooddychać i przechodzi. Wszystko tam się rozciąga i widocznie nie każda kobieta tak samo to odczuwa ale to jest normalne :)
 
reklama
Ze to nie jest ciąża pozamaciczna jak narazie, betom nie dowierza, a slyszac o tym ze byly 4 stosunki w kwietniu, w tym ostatni 18.04 twierdzi, ze ciaza moze byc mlodsza a pecherzyk ma szanse zaskoczyc. Z tym, ze uważa, ze w szpitalu powinni to sprawdzic i zdiagnozować, lepszym sprzętem.
Wyplakalam sie w domu, teraz jestem wkurwiona, chce miec jasność i isc do ptzodu.💪💪

Zakładając ostatni stosunek 18.04 i dodając naprawdę maksymalne wartości jak np. żywotność plemników 7 dni (bo zwykle to 2-3 dni u zdrowego faceta) to dziś powinnaś być w 5t1d. Na tym etapie i przy tych betach które masz powinnaś mieć pęcherzyk ciążowy w macicy. Nie wiem co to lekarz i jakim sprzętem dysponuje. Zrobisz to co uważasz za słuszne.

Jeżeli chcesz naprawdę znać moje zdanie - ja będąc w identycznej sytuacji wybrałam szpital bo zwyczajnie bałam się osierocenia tych dzieci, które mam (ale może jesteś po prostu odważniejsza)
 
Do góry