reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Hej Anna rozgość się. Jesteś juz pewnie po prenatalnych :), wiesz kto w brzuszku mieszka? Masz już dzieciaczki?
Miłego dzionka
Mam nadzieje ze tym razem zostanę z Wami na dłużej. Niestety nie zdążyłam w terminie 😥 teraz będę czekać na połówkowe. Obrócone było pupą do mnie 😁 nie chciało się pokazać liczę na to że dowiem się w środę na wizycie 😊
 
reklama
Witaj 🙂 to twoja pierwsza ciąża? Jak się czujesz? Nie dokuczają ci żadne dolegliwości?
Witaj. Mam już córkę jedno poronienie za mną- 3 ciąża. Pierwsze miesiące były fatalne uciążliwe bóle żołądka bez wymiotów straszne zmęczenie bóle podbrzusza mam do dziś. Teraz jest znacznie lepiej ale senność została 😄
 
Witaj. Mam już córkę jedno poronienie za mną- 3 ciąża. Pierwsze miesiące były fatalne uciążliwe bóle żołądka bez wymiotów straszne zmęczenie bóle podbrzusza mam do dziś. Teraz jest znacznie lepiej ale senność została 😄
Ja na początku tylko siusiu i spanie. Senność dzienna zamieniła się poranną bezsenność 😱. Dziś wstałam o 5... i 1,5 leżalam i czytałam 🤣, a młody wstał mi o 7:30. Ma niecałe 2 latka ;). Mam na pokładzie jeszcze 2 córy ;)
 
Ja na początku tylko siusiu i spanie. Senność dzienna zamieniła się poranną bezsenność 😱. Dziś wstałam o 5... i 1,5 leżalam i czytałam 🤣, a młody wstał mi o 7:30. Ma niecałe 2 latka ;). Mam na pokładzie jeszcze 2 córy ;)
Przynajmniej nie musiałaś nastawić budzika 😅. Jaka różnica wieku między dziećmi? U Ciebie rano u mnie nocki nie przespane 🙈 wstaje bez powodu i ..nie moge zasnąć 😅 często po 5 godzin w nocy tylo co tu robić żeby reszta spała 😁
 
Przynajmniej nie musiałaś nastawić budzika 😅. Jaka różnica wieku między dziećmi? U Ciebie rano u mnie nocki nie przespane 🙈 wstaje bez powodu i ..nie moge zasnąć 😅 często po 5 godzin w nocy tylo co tu robić żeby reszta spała 😁
W tym roku najstarsza 12, druga 10 , młody 2 ;)🙈🙉. .. także u mnie wesoło ;)
 
Jak sie dogadują z młodszym? 😁 według mnie to najlepsza opcja dwójka starszaków takich już "odchowanych"😏 i dwójka maluszków🤩
Są bardzo opiekuńcze i często się z nim bawią. Czesto mu czytają i mnie to cieszy, że chcą z nim spędzać czas, bo jednak różnica duża. Gorzej jest jak ćwiczą na instrumentach to on chce z nimi ;) i muszę go zabierać by spokój miały.
 
reklama
Witaj. Mam już córkę jedno poronienie za mną- 3 ciąża. Pierwsze miesiące były fatalne uciążliwe bóle żołądka bez wymiotów straszne zmęczenie bóle podbrzusza mam do dziś. Teraz jest znacznie lepiej ale senność została 😄
To miałyśmy bardzo podobne objawy w pierwszych miesiącach tylko u mnie bez boli podbrzusza, ale non stop bolał mnie żołądek, czasem były mdłości i wymioty, ale stosunkowo rzadko, a senność była straszna. U mnie też czasem się ona jeszcze odezwie, ale jest o niebo lepiej 😉
 
Do góry