reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Hej,
nadrabiam co u Was. Gratulacje pomyślnych wizyt! 💪I współczuję Wam tego kłucia się ciągle.




Jusia90, ja mam tylko kartę ciąży, ale podobnie mi lekarz powiedział, że dopiero na następnej wizycie jak będzie wszystko dobrze i ciąża się utrzyma da mi skierowanie na badania. Tak więc, wiem co czujesz, Wy o prenatalnych, a ja nawet moczu jeszcze nie badałam🙄 Przebieram nogami do wizyty, dopiero za tydzień w czwartek...Ale bądź dobrej myśli! 😘
Ty również bądź dobrej myśli. Ja za nas wszystkie trzymam mocno kciuki 😊

Badań też nie miałam ale teraz to się skupiam głównie na tym żeby serduszko dalej biło. Będzie dobrze :)
 
reklama
Nie, u mnie bez tempki. Liczę ze to przez wentylator męża który chodzi co noc
ja tempki już tez nie mam ale to jestem 4 dzień po pozytywnym teście wiec myśle ze możesz być spokojna 😉 liczę na to ze u mnie pula chorób, stresów i pecha na te ciąże się wyczerpała. Za tydzień mam prenatalne i już o niczym innym nie myśle i niczego innego nie pragnę jak tego, żeby zobaczyć moje zdrowe bejbiki 🥺
 
ja tempki już tez nie mam ale to jestem 4 dzień po pozytywnym teście wiec myśle ze możesz być spokojna 😉 liczę na to ze u mnie pula chorób, stresów i pecha na te ciąże się wyczerpała. Za tydzień mam prenatalne i już o niczym innym nie myśle i niczego innego nie pragnę jak tego, żeby zobaczyć moje zdrowe bejbiki 🥺
Powiem ci, ze ja mam jakiś opór nawet przed robieniem tych badan, które trzeba robić w I trymestrze, tak sie stresuje, ze coś będzie nie tak. Moja głowa nie chce współpracować :(
 
Dziewczyny, które robicie sobie zastrzyki z heparyny, nie wypuszczajcie bąbelka powietrza, które jest w strzykawce. Pan Pielęgniarka na Instagramie tłumaczy jak robić zastrzyki z heparyny aby były jak najmniej bolesne i żeby nie pojawiały się siniaki.
w instrukcji neoparyny jest informacja, że strzykawka jest już przygotowana do podania
 
Hej! Nie odzywałam się zaledwie 3, 4 dni a Wy nastukalyscie z 30 stron 🙈 ale dzielnie nadrobiłam wszystkie😁

Witam wszystkie nowe mamusie ;)

Ostatnio pisałam Wam że prawie wszystkie objawy mi zniknęły, a wczoraj miałam taka nadwrażliwość na zapachy połączoną z muleniem na żołądku że myślałam że się wykończę. Jak nie jadłam to mnie mdliło, więc ciągle cos podjadałam. Najlepiej wchodziły mi ogórki kiszone - zjadłam sama 2 sloiki 😂
Czy któraś z Was miała ochotę na kwaśne smaki i mimo to urodziła dziewczynkę?
Promocje się zaczęły i kusi mnie aby kupić parę bodziaków 🤩 oczywiście w neutralnych kolorkach.

6 dni do prenatalnych i po ponad 3 tygodniach zobaczę moje maleństwo 🥰
 
reklama
Do góry