reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Przywitam się i ja ;) mam 34 lata i to moja pierwsza ciąża - termin juz kilka razy się zmienił ale wypada między 29.12 - 5.01. Mam nadzieję, że rodzinna przypadłość przechodzenia terminu spotka i mnie, bo wolałabym urodzić w styczniu ;)

Mimo zaczętego 13tygodnia niestety wciąż odczuwam różne nieprzyjemności ;( żyję nadzieją, że jak oficjalnie zacznie się 2trym. wszystko minie jak za sprawą czarodziejskiej różdżki.

Trzymam za nas wszystkie kciuki ;D
Mam nadzieję, że jak już przełamałam pierwsze lody, będę się odzywać coraz częściej ;)

Proszę o dopisanie do grupy prywatnej ;)
Jeszcze ja bym prosiła o dopisanie

Jeszcze ja bym prosiła o dopisanie 🙂
 
Dziewczyny też tak szybko łapiecie zadyszkę? Zamiotlam schody i muszę odpocząć bo czuje się jakbym pół chaty wysprzątała.
Ja dzisiaj ledwo wróciłam do domu z zakupów. Spałam jak stary parowóz, tętno prawie 100, a na trzecie piętro wdrapywałam się 10min. Cholernie słabo mi było. Nie mam pojęcia jak ja przetrwam lato i upały, które się do nas zbliżają 🙄
 
Dziekuje za cierpliwosc. Okej to już mi trochę lepiej. Czy ta panika kiedyś się skończy?
Ja powiem Ci ze jedynie robiłam bete dwa razy. Progesteronu nie sprawdzam, będzie co ma być.
Jak robiłam 1 bete wynik miałam po 6 godzinach. Jak zrobiłam 2 bete to zapomnieli wysłać jej do labolatorium, czekałam na wynik 5 dni, to już działało na mnie tak stresująco że reszty postanowiłam nie sprawdzać i mieć ten "spokój".
Co do badań, robiłam w środę i też mam wyniki podobne.
Mam ślad białka w moczu
W krwi
Lekko oodwyzszone leukocyty, mpv, neurocyty i monocyty.
No i tsh nieco wysokie bo 3,5 ale mam hasimoto.
 
reklama
W ogóle mam atopowe zapalenie skóry, no i teraz porobiły mi się "placki" na skórze głowy, które swędzą. Do tej pory używałam mocnych steerydowych płynów i ulga po 1 dniu ale są zakazane w ciąży. Ktoś też ma taki sam problem? Jakich szamponów używacie? ;)
 
Do góry