reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Mnie od wczoraj kłuje w podbrzuszu. Nie wiem, jakoś od początku nie umiem się cieszyć tą ciążą. Ciągle się boję, że coś pójdzie nie tak. Już jestem tym wszystkim zmeczona :(
Mnie tak kłuło wczoraj w podbrzuszu i w pachwinie, aż promieniowało mi do uda. Dzisiaj więcej odpoczywam i na szczęście zmniejszyła się ilość tego kłucia. Bądźmy dobrej myśli, że to tylko rozciąganie się macicy i więzadeł. :)
 
reklama
Mnie tak kłuło wczoraj w podbrzuszu i w pachwinie, aż promieniowało mi do uda. Dzisiaj więcej odpoczywam i na szczęście zmniejszyła się ilość tego kłucia. Bądźmy dobrej myśli, że to tylko rozciąganie się macicy i więzadeł. :)
Ja wiem, ze to prawdopodobnie to, ale jakos za dużo ostatnio dostałam negatywnych informacji i chyba chwilowo mam dosyć ;)
 
Mnie tak kłuło wczoraj w podbrzuszu i w pachwinie, aż promieniowało mi do uda. Dzisiaj więcej odpoczywam i na szczęście zmniejszyła się ilość tego kłucia. Bądźmy dobrej myśli, że to tylko rozciąganie się macicy i więzadeł. :)
Ja dzisiaj tak mam,ale to jest raczej normalny objawy.
 
Na pewno tak jest, każda z nas ma inne odczucia, dlatego chyba tu nie pasuje…🙈
Pasujesz tutaj akurat jest forum dla przyszłych Mam stycznia 2023🙂nawiązałam tylko do tego że każda ciąża po stracie nigdy nie będzie już traktowana na luzie i ze spokojem bo zawsze będzie z tyłu głowy że może coś się zdarzyć ja straciłam swoją pierwszą druga pełna była stresu i obaw o każdy tydzień obecnie jestem w 3 i jest tak samo niby wiem że nie mam na nic wpływu staram się funkcjonować normalnie ale cóż strata zawsze będzie boleć i nie zapomnisz o niej... życzę każdej z nas aby każda ciąża była pełna radości i bez zmartwień 🙂
 
Dziewczyny czy któraś z Was chodzi na basen?

Tak mnie korci aby coś zacząć że sobą robić (mam nadwagę) i szukam aktywności która sprawia mi przyjemność i jest bezpieczna w ciąży.
 
Cześć dziewczyny, dołączam do wątku😀
U mnie termin na około 21.01.2023r
Mam nadzieję, że tym razem będzie to szczęśliwa ciąża bo bogata i pełna walki historia za mną.
Ciężko jednak pozbyć się lęku i strachu o kolejny dzień🙄
To termin prawie jak u mnie🙂musimy wierzyć że los się do nas uśmiechnie i będzie dobrze 🙂 a razem zawsze raźniej 🙂
 
reklama
Do góry