reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Ile mam do nadrobienia !! :) ale zanim przeczytam wszystkie strony komentarzy chcialabym sie z wami podzielic moim updatem.
Wlasnie jestem po pierwszej wizycie u gonekologa :) i mam dopiero 6+1tc a myslalam ze juz grubo po 7tc :zawstydzona/y: No i nie dalo sie za wiele stwierdzic przez to :D Jednak zauwazyla cyste po drugiej stronie niz jest ulokowany zarodek. Wydaje mi sie ze 3mc temu na kontroli tez to widziala:baffled: powinnam sie jakos bardziej oszczedzac ze wzgledu na ta cyste? Na co zwrocic wieksza uwage? Jakie objawy moga mnie zaniepokoic? Googlalam juz ten temat ale te internety to ze skrajnoaci w skrajnosc :) bede wdzieczna za wszystkie komentarze <3
a nie dopytałaś lekarza o tą cystę? to chyba najrzetelniejsze źródło informacji :)
Oj tak Ja się śmieję, że mam kalafior zamiast mózgu. Jestem rozkojarzona, zapominam o wszystkim, gdzie nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu. Muszę ciągle robić notatki i wszystko zapisywać bo inaczej by było źle :D
jakie wspaniałe określenie - kalafior 😍 wręcz idealne :D

przyznam się Wam szczerze, że ja też się trochę zamartwiam tym wszystkim. Ale z drugiej strony mam przyjaciółkę w połowie ciąży, wcale na siebie nie chucha i dmucha a dzisiaj po połówkowym napisała, że lekarz powiedział "dziecko idealne". Nie robiła nawet genetycznych, nic. Nawet dawki suplementów sobie zmniejsza, bo uważa, że to za dużo (nie mi oceniać, nie wtrącam się). I powiem Wam, że to co nam pisane i tak się wydarzy, a my nie mamy na to wpływu. Mimo najszczerszych chęci.
A ja cierpliwie czekam do poniedziałku do 16:40 :)
 
reklama
Dziewczyny też macie gorsza pamięć w ciąży?:) Mi ucina połowę wiadomości z tego forum ,a najbardziej która który tydzień 🙂
Ja dziś nie dość ,że te sny durne to jeszcze taka wiadomość tu😭 sama się boję środowej wizyty...
zapamiętać wszystkie terminy nasze to chyba i bez ciąży jest ciężko 😜 ale rzeczywiście ja jestem jakaś strasznie zapominalska. Ostatnio wyszłam z domu do żabki po trzy rzeczy. Zanim doszłam i weszłam do sklepu to już nie wiedziałam po co i dzwoniłam do męża 😂
 
No nie wszystkie ja nawet jeszcze nie mam skierowania 🙈 a termin wizyty na 29.08 do mojej a 19.08 idę prywatnie żeby zobaczyć czy wszystko ok
kurde… a ja w ogóle skierowania nie dostałam 🤔 mój lekarz powiedział że nie potrzebuje na prenatalne. Do czego jest to skierowanie?
 
kurde… a ja w ogóle skierowania nie dostałam 🤔 mój lekarz powiedział że nie potrzebuje na prenatalne. Do czego jest to skierowanie?
Ja miałam skierowanie bo obie ciążę miały bradykardię ( chyba tak to się nazywało) ale ogólnie prenatalne jest płatne więc chyba nie trzeba 😝
 
U mnie też problemy z głową 🤣
Poszłam po zakupy po 3 rzeczy, kupiłam 15 innych i wróciłam do domu. I musiałam dzwonić do męża, żeby zajechał po te 3 🤣🤣

Zero koncentracji, wszystko zapisuje sobie w kalendarzu!

Codzienne sytuacje to pikuś, pranie kisi się w pralce już za każdym razem, norma.

Czuje się jak po covidzie i bardzo mnie to meczy 🤣 ja jestem osobą, która zawsze o wszystkim pamięta i terroryzuje tym innych 🤣
 
kurde… a ja w ogóle skierowania nie dostałam 🤔 mój lekarz powiedział że nie potrzebuje na prenatalne. Do czego jest to skierowanie?
Może on sam ma uprawnienia i Tobie zrobi w ramach normalnej wizyty. Ja w poprzednich 2 ciążach tez tak miałam. A teraz lekarka nie zajmuje się prenatalnymi wiec tak, czy siak musiałam iść gdzie indziej ☺️ A ze należą mi się darmowe wiec mam skierowanie.
 
reklama
Może on sam ma uprawnienia i Tobie zrobi w ramach normalnej wizyty. Ja w poprzednich 2 ciążach tez tak miałam. A teraz lekarka nie zajmuje się prenatalnymi wiec tak, czy siak musiałam iść gdzie indziej ☺️ A ze należą mi się darmowe wiec mam skierowanie.
nie, nie. Na prenatalne idę gdzie indziej :)
 
Do góry