reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

A nic nie mów. Ja otwarcie przyznaje, że jeśli lepiej się czuje idę na spacerek, bo jeśli się nie ruszam to mam mega wzdęcia i zaparcia.

Tak ten wątek prywatny to dobra opcja.
Ja mam takie mdłości i wymioty ze nie dałabym rady siedzieć w pracy ;/ jeszcze dziś zapalenie pecherza wróciło także no… wizyta w piątek a póki co żurawinka i dużo wody 🙈
 
reklama
to zrób badanie ogólne i posiew moczu. Bo zapalenie pęcherza w ciąży trzeba leczyć.
Wiem wiem , jutro rano lecę na badania. Już raz miałam 4 tyg temu i dostałam antybiotyk. Wyszły bakterie e-coli, później posiew czysty a teraz znowu coś ;/ oby maluszkowi nie zaszkodziło :(
 
Ja mam takie mdłości i wymioty ze nie dałabym rady siedzieć w pracy ;/ jeszcze dziś zapalenie pecherza wróciło także no… wizyta w piątek a póki co żurawinka i dużo wody 🙈
Mi woda nie wchodzi. Kupiłam dwie butelki 3 dni temu i może zrobiłam kilka łyków. A moje wzdęcia to jak bym była nie w 9tc a 20 🤣 już leginsy ciążowe noszę. Brzuszek mam okrąglutki. Jak tak dalej pójdzie to ja nie wiem jak będę wyglądać w 9mc. 🤣🤣🤣
Ja mam w poniedziałek wizytę. Mi mdłości przeszły na całe szczęście.
Biedulka. Ściskam ❤️
 
Mi woda nie wchodzi. Kupiłam dwie butelki 3 dni temu i może zrobiłam kilka łyków. A moje wzdęcia to jak bym była nie w 9tc a 20 🤣 już leginsy ciążowe noszę. Brzuszek mam okrąglutki. Jak tak dalej pójdzie to ja nie wiem jak będę wyglądać w 9mc. 🤣🤣🤣
Ja mam w poniedziałek wizytę. Mi mdłości przeszły na całe szczęście.
Biedulka. Ściskam ❤️
No ja mam z woda podobnie :/ teraz wymuszam w siebie bo muszę dużo pic żeby te bakterie wypłukać 🙈 mdłości mnie się jeszcze trzymają a mam 11tc, mam nadzieje ze za chwile mina całkowicie ;) a co do wielkości brzuszka to ja już tez mam okrągły i ciężko go ukryć 🙈 mam nadzieje ze żurawina mi troszkę chociaż pomoze i złagodzi ból 😥
 
No ja mam z woda podobnie :/ teraz wymuszam w siebie bo muszę dużo pic żeby te bakterie wypłukać 🙈 mdłości mnie się jeszcze trzymają a mam 11tc, mam nadzieje ze za chwile mina całkowicie ;) a co do wielkości brzuszka to ja już tez mam okrągły i ciężko go ukryć 🙈 mam nadzieje ze żurawina mi troszkę chociaż pomoze i złagodzi ból 😥
Ja też się staram ją pić ale naprawdę No nie mogę. Mnie trzymały tak tydzień, gdzie faktycznie źle się czułam. Mi jeszcze dochodzą wzdęcia i kompletnie nie wiem co mam na nie już brać.
Kurcze. Ja może raz w życiu miałam zapalenie pęcherza. Więc nawet nie wiem co brać.
 
No ja mam z woda podobnie :/ teraz wymuszam w siebie bo muszę dużo pic żeby te bakterie wypłukać 🙈 mdłości mnie się jeszcze trzymają a mam 11tc, mam nadzieje ze za chwile mina całkowicie ;) a co do wielkości brzuszka to ja już tez mam okrągły i ciężko go ukryć 🙈 mam nadzieje ze żurawina mi troszkę chociaż pomoze i złagodzi ból 😥
ja w sobotę byłam na rodzinnej imprezie, miałam duży problem żeby się ubrać bo nikt nie wie o ciąży. Kupiłam na koniec sukienkę o typie oversize. Moja mama skomentowała że taka wielka ubrałam że nie widać mojej chudości (przed ciąża miałam niedowagę). Pomyślałam tylko żebyś wiedziała coś się pod nią chowa 😀🤣🤣
 
No ja mam z woda podobnie :/ teraz wymuszam w siebie bo muszę dużo pic żeby te bakterie wypłukać 🙈 mdłości mnie się jeszcze trzymają a mam 11tc, mam nadzieje ze za chwile mina całkowicie ;) a co do wielkości brzuszka to ja już tez mam okrągły i ciężko go ukryć 🙈 mam nadzieje ze żurawina mi troszkę chociaż pomoze i złagodzi ból 😥
jak w badaniu ogólnym będą duże nieprawidłowości to może Monural? Skonsultuj się jeszcze z rodzinnym. Najwyżej ginekolog jak bedzie konieczne zmieni leczenie.
 
ja w sobotę byłam na rodzinnej imprezie, miałam duży problem żeby się ubrać bo nikt nie wie o ciąży. Kupiłam na koniec sukienkę o typie oversize. Moja mama skomentowała że taka wielka ubrałam że nie widać mojej chudości (przed ciąża miałam niedowagę). Pomyślałam tylko żebyś wiedziała coś się pod nią chowa 😀🤣🤣
Który masz tydzień? Ja już nie wytrzymałam i poinformowałam trochę osób o ciąży 😅
 
reklama
ja w sobotę byłam na rodzinnej imprezie, miałam duży problem żeby się ubrać bo nikt nie wie o ciąży. Kupiłam na koniec sukienkę o typie oversize. Moja mama skomentowała że taka wielka ubrałam że nie widać mojej chudości (przed ciąża miałam niedowagę). Pomyślałam tylko żebyś wiedziała coś się pod nią chowa 😀🤣🤣
U nas wiedza póki co tylko moi rodzice bo nie mieliśmy wyjścia 😂 a tak to póki co nikt więcej 😄 w weekend mój mąż ma urodziny i tez muszę coś wykombinować żeby nie było widać 😄
 
Do góry