reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Moge byc ja i jeszcze ktoras z dziewczyn, któraś Ania, ale zabijcie mnie, nie pamietam konkretnie jaki nick 🙊 chyba, ze ktos jest chetny zamiast mnie to ja bardzo chetnie odstapie 😁
No trzeba bedzie zweryfikować czy te osoby, ktore sie tam wpisaly na prywatny sa tu z nami :)

@Kinnia95 mnie swędzi brzuch!

Wróciły mi troche mdlosci, od razu lepiej na psychice 😁 ale np moja szwagierka miala mdlosci tylko przez 2 tygodnie i wszystko bylo spoko, wiec moze faktycznie nie dajmy sie zwariowac tym objawom 🙄

Witamy i gratulujemy nowym dziewczynom ♥️♥️♥️

W razie gdyby ktoś bardzo nie chciał to mogłabym pomoc moderować komuś, ale nie wiem jak to wyjdzie w praktyce bo pracuje i pracować będę niemal do końca, poza tym syn, dom, inne obowiązki na głowie. Ale Ok na razie jesteście dwie, może dacie radę 😁

Ja tam widzę już dwie osoby Chętne, które tutaj nawet się ani razu nie pokazały. A jedna założyła konto 10minut temu dopiero.
Szpiegiem będę 😂😜
 
reklama
W razie gdyby ktoś bardzo nie chciał to mogłabym pomoc moderować komuś, ale nie wiem jak to wyjdzie w praktyce bo pracuje i pracować będę niemal do końca, poza tym syn, dom, inne obowiązki na głowie. Ale Ok na razie jesteście dwie, może dacie radę 😁

Ja tam widzę już dwie osoby Chętne, które tutaj nawet się ani razu nie pokazały. A jedna założyła konto 10minut temu dopiero.
Szpiegiem będę 😂😜
Hahaha tez właśnie je zauważyłam. 😂Więc myślę żeby takich osób nie przyjmować bo my tutaj jesteśmy już dłuższy czas i mniej więcej się troszkę znamy. A nie potrzebna nam 💩 burza.
 
Hahaha tez właśnie je zauważyłam. 😂Więc myślę żeby takich osób nie przyjmować bo my tutaj jesteśmy już dłuższy czas i mniej więcej się troszkę znamy. A nie potrzebna nam 💩 burza.
Też jestem tego zdania, że jak ktoś się tutaj ani razu nie udzielił to nie powinien od razu wskakiwać na prywatny wątek. Można przecież najpierw napisać pare słów o sobie tutaj 🤷‍♀️

A potem - bach okaże się że Pani z zusu szpieguje w sprawie zwolnień 😂 (żart)
 
Hahaha tez właśnie je zauważyłam. 😂Więc myślę żeby takich osób nie przyjmować bo my tutaj jesteśmy już dłuższy czas i mniej więcej się troszkę znamy. A nie potrzebna nam 💩 burza.

To raz, a dwa ze prywatny tworzymy żeby się bardziej otworzyć.
Zaraz znowu jakaś Olka Patolka nam tu wykłady będzie robiła że zwolnienia są bee czy że prawo ktoś łamie albo inne cuda na kiju.
 
W razie gdyby ktoś bardzo nie chciał to mogłabym pomoc moderować komuś, ale nie wiem jak to wyjdzie w praktyce bo pracuje i pracować będę niemal do końca, poza tym syn, dom, inne obowiązki na głowie. Ale Ok na razie jesteście dwie, może dacie radę 😁

Ja tam widzę już dwie osoby Chętne, które tutaj nawet się ani razu nie pokazały. A jedna założyła konto 10minut temu dopiero.
Szpiegiem będę 😂😜
Nooo to się nadajesz bardziej niz ja 😂 bo ja jedna taka osobe zauwazylam :D
Tez wlasnie pracuje i mam dzieciora, ale jak nie bylo chetnych a powstala ta awantura to się zgłosiłam. Kurde, to chodzi tylko o zrobienie listy i wyslanie jej do aniaslu i ewentualnie potem wywalenie kogos albo dodanie i mysle ze tyle, no ale jakbys chciala to by bylo super 😁😁😁
 
reklama
I nam groziła kontrolami z ZUSU bo jej zdaniem źle korzystamy z L4 😂😂 zrobiła jedną wielką aferę, bo jej zdaniem każda z nas jedzie na zagraniczne wakacje na l4 🤣 psychoOlka 😂😂
@olka11135 wam wytłumaczyła jak działają L4 a nie groziła kontrolami z ZUSu. Czasami dobrze mieć trochę pokory i znajomosci przepisów, a nie wyzywać ludzi od patologii ;)
 
Do góry