reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Cześć :) dziewczyny a jak wasze włosy? Zawsze słyszałam, że w ciąży są super a dopiero po porodzie zaczynają się problemy przez szalejące hormony. A ja od początku ciąży mam problem z wypadającymi włosami, co mycie i szczotkowanie to wyciągam garście włosów. Naprawdę boję się, że za chwilkę będę łysa 😱
 
reklama
Pije wodę. Nie. Nie. Na razie schodzę z tabletek. Ale lekarka mówiła, że może mi skakać cukier, bo z 2000 zeszłam na 1000. Jutro zobaczę jął będzie nadal wysoki to w poniedziałek pójdę na wizytę. Dopiero dziś tak mi skoczył wieczorem. Wcześniej miałam od 75 do 130
Jak schodziłam z metforminy na początku ciąży (też z 2000) to mi cukier też przez 2 tygodnie skakał. Później się unormował ☺️ krzywa wyszła w miarę ok (75-113-125 - jedynie dziwne że po 2h ciągle rosła)
 
Jak schodziłam z metforminy na początku ciąży (też z 2000) to mi cukier też przez 2 tygodnie skakał. Później się unormował ☺️ krzywa wyszła w miarę ok (75-113-125 - jedynie dziwne że po 2h ciągle rosła)
Mój cukier wczoraj od 75 do 130 więc się unormował. I jadłam normalnie. Dziś znow z rana 85. Jeszcze nic nie jadłam więc zobaczę jak będzie później.
Ja robiąc krzywą po 2h miałam prawie 300. 🤦🏻‍♀️

Jak się czujecie dziewczyny?
 
Cześć :) dziewczyny a jak wasze włosy? Zawsze słyszałam, że w ciąży są super a dopiero po porodzie zaczynają się problemy przez szalejące hormony. A ja od początku ciąży mam problem z wypadającymi włosami, co mycie i szczotkowanie to wyciągam garście włosów. Naprawdę boję się, że za chwilkę będę łysa 😱
U mnie to samo, juz widzę prześwity 😱
Ale myślę, że u mnie to moze miec zwiazek z moja hemoglobina, na ostatnich badaniach mialam 11,9 a norma od 12, jutro jade potworzyc i zobacze czy cos się podniosło czy jeszcze spadła.. ale mam takie zawroty glowy, ze obawiam sie, ze raczej spadła...
 
Cześć :) dziewczyny a jak wasze włosy? Zawsze słyszałam, że w ciąży są super a dopiero po porodzie zaczynają się problemy przez szalejące hormony. A ja od początku ciąży mam problem z wypadającymi włosami, co mycie i szczotkowanie to wyciągam garście włosów. Naprawdę boję się, że za chwilkę będę łysa 😱
Mi włosy lecą garściami. Przy myciu to mam wrażenie że połowę ich wyciągam. Ale ja zawsze miałam problem z wypadającymi włosami, ale teraz to masakra.
 
Z tym ze piekne wlosy i cera to tez zalezy od kobiety, wlosy mam normalne, faktycznie mi mnirj wypadaja chyba a cera tragiczna sie zrobila na samym poczatku, jakbym tradzik mlodzienczy miala 🙈 teraz juz troche lepiej na twarzy...
 
reklama
Do góry