reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Ja właśnie obudziłam się jakoś ok. 7, ale potem zasnęłam. Śniło mi się, że byłam na jakiejś wycieczce z moją babcią i wpadłam na mojego byłego... nienawidzę takich snów. Był ubrany na różowo, tak jak moja babcia, i zacieszali się, że tak się zgrali.
A potem śniła mi się nowa, wyremontowana łazienka mojej mamy (prace jeszcze trwają), a w domu jakiś wielki zjazd rodzinny, i czyjeś dziecko postanowiło sprawdzić, czy wielkie pęta kiełbasy zmieszczą się w toalecie... Wszyscy uważali, że to świetny pomysł, i uznali, że się spinam, bo mi się on nie podoba. Takie są moje sny.
Ja zawsze miałam porąbane sny. Są kolorowe i często śnią mi się osoby, których nie znam. Bardzo często byłam panią detektyw, która tropi seryjnych morderców, a w czasie snu okazuje się, że seryjny tropi mnie xD.

Natomiast w ostatnich dniach miałam dwa znaczące sny:
1. Mąż mnie zabrał na drapacz chmur i namawiał na skok ze spadochronem z niego. Sen się skończył w momencie, jak już skoczyliśmy.
Mój mąż jest osobą ostrożną i absolutnie nigdy nie skoczyłby ze spadochronem.
2. Jechałam z mężem na rollercoasterze, który okazał się tak naprawdę mechanizmem w wielkiej wieży zegarowej.

Uznaję, że te sny są odzwierciedleniem moich obaw, myśli i przemyśleń dotyczących naszych starań i niepowodzeń związanych ze staraniami. Tak to odbieram.
 
Ja mieszkam w domu jednorodzinnym, sąsiedzi nie słyszą 😂
Co to za apka? Nie korzystasz z flo?
Ja mam ovi i flo ale wg mnie najładniejsze wykresy są na flo, dziewczyny miały racje.
Korzystam z 5 😂🤣😁
Nie mogw się zdecydować, każdą lubię za coś innego😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20221009-115445_Flo.jpg
    Screenshot_20221009-115445_Flo.jpg
    120,4 KB · Wyświetleń: 36
Ja zawsze miałam porąbane sny. Są kolorowe i często śnią mi się osoby, których nie znam. Bardzo często byłam panią detektyw, która tropi seryjnych morderców, a w czasie snu okazuje się, że seryjny tropi mnie xD.

Natomiast w ostatnich dniach miałam dwa znaczące sny:
1. Mąż mnie zabrał na drapacz chmur i namawiał na skok ze spadochronem z niego. Sen się skończył w momencie, jak już skoczyliśmy.
Mój mąż jest osobą ostrożną i absolutnie nigdy nie skoczyłby ze spadochronem.
2. Jechałam z mężem na rollercoasterze, który okazał się tak naprawdę mechanizmem w wielkiej wieży zegarowej.

Uznaję, że te sny są odzwierciedleniem moich obaw, myśli i przemyśleń dotyczących naszych starań i niepowodzeń związanych ze staraniami. Tak to odbieram.

Sigmund F. "lubi to". Ewentualnie "popiera" ;-)
 
Dzisiaj tez budziłam się kilkanaście razy, bo naoglądałam się wczoraj wielkiej wody na netflixie i mi się wszystko śniło 🙈
Jesu mi też się dziś głupoty śniły, że jadę z rodziną samochodem przez tunel i nagle z daleka widzę jak idzie na nas ściana wody. Zaczęliśmy uciekać z auta ale woda i tak nas dopadła w tym momencie się przebudziłam, bo miałam wrażenie że nie mogę oddychać. Poszłam do łazienki na siku wróciłam położyłam się i tak przez godzinę z boku na bok i dopiero usnelam. Co najlepsze miałam ciąg dalszy tego snu 🤦 Ja to mam zryty łeb bo takie porąbane sny często mi zdarzają. Później jestem niewyspana i zmęczona bo budzę się w nocy przerażona a serce mało mi z piersi nie wyskoczy ☹️
 
reklama
Do góry