reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie,
Ja chyba też mam @ zaczełam plamić, jeszcze nigdy tak się nie cieszylam na jej widok:)
allaa teraz kolej na ciebie :)
To kolejny krok do przodu :)

Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i życzę miłej nocki :)
 
reklama
Alla, na pewno niedługo przyjdzie tak jak i moja!!! Przyszła wreszcie dzisiaj po 43 dniach!!! I też się z niej cieszę, że w końcu zaczynam normalny cykl. Nawet mnie nie boli nic, a zawsze pierwszy dzień był bolesny jak cholera.
 
also gratuluję @:-) Moja @ też nie była bolesna i przez pierwsze dni bardzo skąpa, dopiero 3 dnia była normalna, ale nie trwała długo bo tylko 5 dni:tak:

A ja już jestem po śniadanku i zaraz idę z pieskiem na spacerek:tak: Wczoraj z M pojechaliśmy na zakupy i znowu wydałam ponad 300 zł. Ja nie wiem skąd w sklepach takie ceny. Kupiłam troche miesa i owoców, mężuś kupił sobie trochę słodkości( jest pod tym względem łasuchem, a nic po nim nie widać:happy:) no i prezent dla teścia na urodziny i stało się, ponad 3 stówki z portfela uciekły:baffled:. Ale to nic, ja już niedługo (w przyszłym tygodniu) zaczynam pracować, więc nie ma się czym martwić:-) Zacznę pracę chyba od wtorku, bo w poniedziałek idę jeszcze do gina.
 
Hej,melduję,że jestem już w domku,ale jeszcze mam całą gębę w szwach:baffled: Żyję,chociaż ledwo.Postaram się niedługo odezwać.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.Pa.
 
witam lekko pracowicie, powiedzcie o co chodzi z tym paskiem św. Dominika, nie bardzo się orientuje.
 
allaa napewno niedługo zawita:)
Miroslava nawet nie wiesz jak opis twojej @ mi pomógł bo ja też mam niewielkie plamienia i zaczynałam sie martwić że to przedwczesna radość z pierwszej @ a tu prosze jeden rzut oka na forum i odrazu spokuj.
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki :)
 
A ja jestem w oczekiwaniu na drugą @ mam nadzieję że dostanę ją na dniach bo będzie to świadczyło o tym że wszystko już wróciło do normy
Cały czas tylko się zastanawiam czy zacząć już staranka czy jeszcze poczekać tak jak pisałam każdy lekarz mówi mi inaczej
Jeden przy wypisie ze szpitala powiedział ze pół roku mam czekać a 2 kolejnych że już mogę się starać po drugiej @
 
reklama
A ja się dzisiaj obudziałam o 5:50 z bólem, ale wzięłam nurofen i 2 nospy i gdzieś po godzinie zaczęło przechodzić więc jeszcze trochę pospałam. Chyba wszystko zaczyna powoli wracać do normy.

A w ogóle to jestem dzisiaj nastawiona pozytywnie, bo mam urodziny. Jest piękna pogoda, a miało padać. Przyjeżdżają do mnie koleżanki. Choroba też mi już powoli przechodzi. Czuję się dzisiaj znacznie lepiej. Pozdrawiam Was wszystkie!!!
 
Do góry