reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny, roczek i inne uroczystości naszych pociech

U mnie menu podobne do Żani, zaproszenia już kupiłam, balony, fajerwerki na tort itp już mam:-D u nas przyjecie w dzień urodzin o 18.00 niestety wszyscy pracuja i nikt nie dojechałby wczesniej a weekend odpada:baffled:. Trudno posiedzą dwie godziny i do domu:laugh2:.
 
reklama
to u nas zupelnie inaczej z impra. u nas bedzie teraz 17 maja w sobote na 16 i z menu bedzie tak:
- bigos
- bigos kapitanski
- szaszłyki
- karkowka z grilla
- roladki ze schabu
- sałatka warzywna
- sałatka gyros
- sałatka jakas z piersia na słodko
- strogonow
nie pamietam, co jeszcze, bo wszystko mam na liscie, a lista dalej ode mnie i nie chce mi sie wstawac po nia:-D. u nas bedzie razem z nami 20osob. i myslałam, ze cos od was sciagne, a tu nic. tort zamowilam z dalamtynczykiem, koszt 40zł za kg, ale w cukierni staropolskiej. nasz bedzie ok 2kg mial. ogolnie to jestem w totalnej rozsypce, nie moge sie zorganizowac, nic nie wiem. dzis musze wszystko kupic.
 
Szerlock jak taki stół robisz to czuje sie zaproszona normalnie:tak:.

U mnie przyjęcie na słodko- owocowo, moze jedynie jakieś koreczki z chorizo i serów porobię:dry:. No i wino u mnie będzie bo inaczej się tutaj nie da:baffled:.
 
To się dzieje na tych roczkach ...:-)

My wyprawiamy Zuzanki ursy 25 maja, dzień po terminie
ale w ogóle nie mam głowy do tego ;-(((
 
My planujemy urodziny Jasia tak:

okolo 14:00 pojdziemy do restauracji na obiad (my z Jasiem i moi rodzice)
okolo 16:00 bedzie w domu tort na ktory zaprosimy nianie Jasia, jego chrzestna zaprosilismy z mezem, n oale nie wiadomo czy da rade - dzien przed terminem swojego porodu... ;-) Chcialabym jeszcze zaprosic znajomych z coreczka, zeby Jasio mial towarzystwo :-D ale on wyjezdza, ona nie ma prawa jazdy no i bylby problem... Ale cos wymyslimy :-)
potem jakas kolacja (wypadaloby)

A nastepnego dnia o 9:00 mamy msze, a okolo 11:00 moi rodzice jzu wyjada :-(
 
Jeśli chodzi o urodzinki Oliwki to ja robię w domku i zapraszam tylko rodzinę, chrzestnych i dwie moje najbliższe koleżanki, które bardzo dużo uwagi poświęcaja Oliwce więc chyba wypadało je zaprosić.
Kupiłam mnóstwo balonów i całą serię urodzinową z kubusia puchatka :-)
Tort też zamówiłam w kształcie kubusia puchatka :-)

Mam nadzieję, że będzie kolorowo i wesoło :-)
 
A my już po urodzinkach, padam, tyle się nadreptałam. I co ciekawe z tych naszych wróżb, synuś zarówno we wtorek, jak i dzisiaj wybrał różaniec :-)
 
reklama
Do góry