reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Jak często macie wizyty u swoich lekarzy? Bo ja dopiero za miesiąc ponad mam iść jak już będę po prenatalnych a to wieczność 🙈 no i się zastanawiam czy nie zapisać się jeszcze w międzyczasie za 2 tygodnie do kogoś innego żeby sprawdzić czy jest wszystko dobrze. A może przesadzam 🙄 bo to taka niepewność czy aby na pewno wszystko jest ok 🙈 17 dopiero te prenatalne 😬
Ja niby co dwa tygodnie ale jakoś tak wypada że prawie co tydzień jestem 😂😂
 
reklama
wg dzisiejszego USG 11+5. Ja też się stresowałam strasznie i maluch chyba to czuł- nie wiem czy to już możliwe i dość mocno szalał na początku ale im byłam spokojniejsza po kolejnych pomiarach tym bardziej dziecko się uspokajało.

Będę trzymac kciuki.

Ja będę dostawać kolejnego zawału otwierając nifty 🫣
ja również dzisiaj 11+5 wg ostatniego USG 😊 myślę, że na pewno współodczuwał z Tobą, stąd te ruchy. Swoją drogą to musi być niesamowite zobaczyć jak takie maleństwo szaleje w brzuszku, a póki co się tego nie odczuwa. Dla mnie ostatnie usg było takie odrealnione w stylu „serio, mam takiego malucha w sobie?”. 🤣 Pewnie tak przeżywam ze względu, że to jednak pierwsza ciąża.
Trzymam kciuki za Twoje nifty, choć pewnie dzisiejsze usg wprowadziło już wiele spokoju do Waszego życia.
 
Tych zawałów to my sporo tu mamy. Zadna jeszcze u kardiologa na szczęście nie była 😂 ja mam kilka dziennie a największe na wizycie
Ja mam nierówne bicie serca i endokrynolog kazał brać aspargin przez miesiąc więc jak nie będzie lepiej to się spodziewam że moge dostać polecenie wybrać się do kardiologa 🤣 chociaż ogólnie się na nic sercowego póki co nie leczę 😅
 
Tych zawałów to my sporo tu mamy. Zadna jeszcze u kardiologa na szczęście nie była 😂 ja mam kilka dziennie a największe na wizycie
mój właśnie chce robić nifty, bo mówi, że czekanie na wynik jest za bardzo stresujące.

Jak często macie wizyty u swoich lekarzy? Bo ja dopiero za miesiąc ponad mam iść jak już będę po prenatalnych a to wieczność 🙈 no i się zastanawiam czy nie zapisać się jeszcze w międzyczasie za 2 tygodnie do kogoś innego żeby sprawdzić czy jest wszystko dobrze. A może przesadzam 🙄 bo to taka niepewność czy aby na pewno wszystko jest ok 🙈 17 dopiero te prenatalne 😬
mam wizyty co 3 tygodnie, ale w sumie to mi wystarcza. Chodzę do 1 lekarza, ale to dlatego, że mu ufam i wiem, że ciężko znaleźć drugiego tak dobrego. Pracuje w szpitalu, w którym muszę rodzić, więc zrobi mi cesarkę. Tak miałam w poprzedniej ciąży.
 
ja również dzisiaj 11+5 wg ostatniego USG 😊 myślę, że na pewno współodczuwał z Tobą, stąd te ruchy. Swoją drogą to musi być niesamowite zobaczyć jak takie maleństwo szaleje w brzuszku, a póki co się tego nie odczuwa. Dla mnie ostatnie usg było takie odrealnione w stylu „serio, mam takiego malucha w sobie?”. 🤣 Pewnie tak przeżywam ze względu, że to jednak pierwsza ciąża.
Trzymam kciuki za Twoje nifty, choć pewnie dzisiejsze usg wprowadziło już wiele spokoju do Waszego życia.
No to jest niesamowite szczególnie się zastanawiam jakim cudem ja tego szaleństwa tam nie czuję? :D
 
Ja mam nierówne bicie serca i endokrynolog kazał brać aspargin przez miesiąc więc jak nie będzie lepiej to się spodziewam że moge dostać polecenie wybrać się do kardiologa 🤣 chociaż ogólnie się na nic sercowego póki co nie leczę 😅
może być od niedobór potasu magnezu także jak najbardziej bierz. Banany pomidorki wskazane
 
mój właśnie chce robić nifty, bo mówi, że czekanie na wynik jest za bardzo stresujące.


mam wizyty co 3 tygodnie, ale w sumie to mi wystarcza. Chodzę do 1 lekarza, ale to dlatego, że mu ufam i wiem, że ciężko znaleźć drugiego tak dobrego. Pracuje w szpitalu, w którym muszę rodzić, więc zrobi mi cesarkę. Tak miałam w poprzedniej ciąży.
No moja pani dr też ma dobre opinie i wierzę że dobrze mnie poprowadzi, ale to moja pierwsza ciąża więc sądzę że stąd to pytanie 😅
 
reklama
Dla Części z was to już nie pierwsza ciąża więc może jesteście w stanie podpowiedzieć czy u was takie zdjęcie wskazywało na którąś płeć? Wrzucam przekrój i nocnikowe.
Miałyście podobnie? Z przekroju wydawało mu się że dziewczyna z nocnika chłopak 🤦 czytam że na tym etapie raczej się ocenia po wyrostku i przekroju.
 

Załączniki

  • ffae65b8-9129-4a05-8586-d9350d0bae3f.jpeg
    ffae65b8-9129-4a05-8586-d9350d0bae3f.jpeg
    41,9 KB · Wyświetleń: 59
  • 7af46574-2f9e-4b49-b2fc-eaeb378efd93.jpeg
    7af46574-2f9e-4b49-b2fc-eaeb378efd93.jpeg
    37,6 KB · Wyświetleń: 60
Do góry