reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

KACHURKU witaj....:-)

Tak jak pisze Masia ja też mam niskomineralizowaną ja akurat używam Primavery poleciła mi Luckymama jest ok...po zywcu miał gazy:baffled:
 
reklama
Hejo jak o wodzie to moja kupcia po dobrawie że szok:))) tylko ze żadko mozna ją spotakć te wode (koło nas niestety sklep jej nie prowadzi

Iwonak ja tez bym malą na basenik dała tylko daleko wszystkich basenów od nas, no ten na piątkowie od biedy dojde w minut ale nie wiem czy tam dzieci takie małe też.... trza sie dowiedzieć
 
hej hej

witam się i ja przelotem bo Jeremi akurat śpi więc mam chwilę

Jejus dziś przeszedł samego siebie, od 8 rano do teraz spał może z 1,5 godziny a tak to oczy jak 5 zł.. masakra

Myślałam że jak będę u Mamki to znajdę czas na naukę bo mam jeszcze 2 egzaminy a ja nawet nie zajrzałam nie da się zawsze coś.. ehh

dziś mam doła jakoś bo z małżem się ścięłam na odległość i jakoś mi tak nijak

buziam Was
 
Czesc Laski ja wpadam i wypadam podczytalam i krotko skomentuje i lece "taka zajeta jestem" hahahhaa a wiec Ja jesli chodzi o wode daje zywcai ja gotuje ale zdazy mi sie ze nie mam ugotowanej a potrzebuje na gwalt czasami gerbera wode mam zalezy jak u nas w sjlpie..a na kranowe mam zamiar przejsc jak maly bedzie troswzku wiekjszy zastnawialam sie miedzy 3 miesiacami a 6-scioma...zobacze jeszcze w sumie kolek nie przechpdzil zadnych wiec moze dobrze zareaguje na taka wode...An----nie przejmuj sie moj mnie w.ku..rwia ostatnio dzien w dzien z checia utopilabym go lyzce oleju taki beinteresowny ale my sie klocimy ostatnio tylko o czas dla Seby ktry wogole mu nie poswieca a jak ju to tylko dlatego ze nasile mu wepcham dziecko do rak by cos kuzwa zrobic wieczorem przy Dominiku i ta stara spiewka od 3 dni za mna sie ciagnie... ale nie dam za wygrana...booooo "On"nie bedzie patrzyl z boku jak dziecko nam dorasta Tylko ma w jego zyciu uczestniczyc tez! no to by bylo na ten temat/...a co tam jeszcze bylo pampersy...ja juz weszlam w 3 2 tygodnie temu....i juz nie zalewa mi tamte byly za male...choc nie siusial tyle ale wyciekalo mu ....co tam jeszcze bylo ludzie ale skleroza ....a okres hmm pewnoe inaczej jest jak karmicie piersia ale ja juz jestem ponad 9 tygodni po pologu a okresu jeszcze nie mam....Kachurku to iwo Ci rosnie faktycznie dlugii jest... ja pochowalam poki co ciuszki na 56 bez wyjatkow....teraz 62tylko nosi i czasem body na 68 bo w spiszkach jeszcze sie topi hahah przyjdzie na to jeszcze czas hahah Jeju chciam poodpisywac kazdej z osobna ale naprawde juz zapomnialam co tam naskrobalyscie....Ja po wizycie u ginekolozki i nie bede sie rozpisywac ale w kazdym badz razie mowila ze jest wszystko ok te oplawy co mialam to poprostu mi sie tak wydzielaja zmiany hormonalne ale jest ok cytologie mi zrobila wyniki za miesiac...i to by bylo na tyle mam porobic jeszcze badania ogolne moczu wtedy zobaczymy konkretnie czy tam czegos nie ma... a tak poza tym nie bylom mnie wczoraj choc was czytalam .. bo u rodzicow wyladowalam ach jak ja bez nich zyc nie moge hihihi a dzis mam urwanie glowy impra na 102 :) tazke milego dnia :)
 
Hejo jak o wodzie to moja kupcia po dobrawie że szok:))) tylko ze żadko mozna ją spotakć te wode (koło nas niestety sklep jej nie prowadzi

Iwonak ja tez bym malą na basenik dała tylko daleko wszystkich basenów od nas, no ten na piątkowie od biedy dojde w minut ale nie wiem czy tam dzieci takie małe też.... trza sie dowiedzieć

dobrawa o ile kojarzę jest w Lidlu.
 
Czesc dziewczynki.Wiem ze pisalyscie cos o CIEMIENIUSZCE,ale nie mog znalezc tych postow. nie mialam u coreczek starszych tego i nie wiem co teraz robic bo sie dopiero pojawila, a moze to nie ciemieniucha????co robilyscie czy z tym sie dlugo az tak walczy???????i czy to prawda zeby nie wyczesywac.

pozdrawiam zycze milego dnia.
musze uciekac, a postepy rozwojowe u mojej coruni jak ksiazkowe,a siostry nie zle opiekunki super ja rozmieszaja a ona tylko za nimi wodzi wzrokiem.
Dzieki za odp.
 
czesc LAENCJE:-)

Katja jak mala ma ciemieniuche to sprobuj oliwka ... mojemu malemu zeszla za pierwszym razem.. ale co jakis czas pojawia sie sucha skorka na glowce ;-)


Ja tam tez uzywam wody butelkowej sporadycznie daje Maksiowi kranowke


Lady zaniedbujesz nas .....nie ladnie...:-D

IWONKA gdzie jestes jak Natala???

An heheh ja ze swoim ostsnio tez na wojennej sciezce...........wiec witak w Klubie:-)

Ada co tam jak zebol


Po medernizacji tego uroczego forum .. co chwile cos sie dziej ... ja wczoraj nie mogala sie zalogowac.. i doszly mnie wiesci z Renia tez ma problem........;-)


Silka koteczku a ty gdzie jestes .. :-)


Kucharku,Asiakow,Masia, Maja :-)
 
Katja - my ciemieniuszki nie mamy, ale z czego słyszałam to jak początkowa faza to wystarczy oliwka i wyczesywać... jak już tego więcej to jeszcze można rozmoczonymi otrębami masowac główkę (to z telewizji slyszalam) no a dziewczyny też coś pisały o jakimś preparacie z apteki, pewnei ci napiszą bo ja nie pamiętam nazwy ale chyba coś w nazwie jest "ciemieniuszka" haha
my wczoraj mieliśmy cieżki wieczór (a mi po całym dniu już głowa bolała), w nocy pobudka 3 razy, ja nie wiem co sie dzieje, o 4.30 jak sie obudzila to dopiero teraz normalnie zasneła, a tak to chyba sie chciala bawić bo jak ją kładliśmy do łóżeczka albo do nas do łóżka to ryk niesamowity, cycki tez mi jakoś nie nadążają nad produkcją i nie wiem co sie dzieje ogólnie :-(Mała je już co 2 godziny a czasem i częściej, jak ma cycka to słysze że pociągnie kilka razy a tak to przysypia albo dziumga a jak odstawie to płacz :baffled: jest mi smutno, jestem zła i rozdrażniona, nawet na małą krzyknęłam :zawstydzona/y::-:)-( i jestem zła na siebie, bo już czasem nie moge wytrzymać jej płaczu :-( na rączkach jakoś jest lepiej ale ja nie dam rady jej nosić :no: ajjj
 
Iwonka kotku a moze sprobujesz jej dac modyfikowane mleczko...moze ona poprostu jest glodna.......zaraz mnie tu zlinczuja te co karmia;-)
a poza tym ona chyba mam teraz ten skok wzrostowy.. wiec dlatego jest taka rozmazana ,ciagle glodna i chce byc przy Tobie.......

sorry iwonka ze Ci to napisze ale ja na twoim miejcu zrezygnowalabym z karminia piersia ...bo widac ze to za duze obciazenie dla ciebie ty sie maczysz i mala sie meczy .........w imie idei .....bo mleko matki jest zdrowe:crazy: a gdzie reszta .. przyjemnosc z macierzynstwa....mysle ze twoja mala jak dostanie modyfikowane to sie odmieni o 180%....syte dziecko to spokojne dziecko... a twoja mala widac bedzie syta ja ci bedzie wisiec non stop na cycu ....a zycie sie nie skada z samego karmienia piersia ;-)

Strasznie mi was szkoda Iwonka....
 
reklama
Moja corcia niestety ma ciemieniuszke,ale nie jest az tak strasznie. Ja przed kapaniem smaruje glowke oliwka, wyczesuje szczoteczka a pozniej przy kapieli splukuje i myje glowke...po kapieli smaruje znowu oliwka.Jak na razie pomaga.

Iwonkablaz-nie przejmuj sie tak, zobaczysz ze bedzie lepiej.Moze mala miala gorszy dzien.
Moja corcia tez chce czasami na raczki bo zwyczajnie chce sie poprzytulac do mamusi:))
Dzieci lubia czuc bliskosc rodzica...czuja sie bezpieczne wtedy.
A co do tego karmienia to nie wiem czemu tak sie dzieje.Moze pokarm za malo odzywczy??
Ja Laure karmie co trzy-cztery godziny a wieczorem po kapieli oproznia mi na raty dwie piersi po kapieli jedna za okolo godzinke nastepna...pozniej okolo 22 tez troche pociumka i klade ja do lozeczka,zasypia przed 23 i spi do 5-6 rano:))
Wlasnie sie obudzila!!!
Kurcze u nas dzisiaj leje deszcz i nici ze spacerku:((
 
Do góry