Aksamitka28
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 17 Lipiec 2020
- Postów
- 7 749
ZobaczymyNa drugim zdjęciu jest duch kreski. Kto wie?!?![]()



Trochę dziwnie się czuję to i mam nadzieję


Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
ZobaczymyNa drugim zdjęciu jest duch kreski. Kto wie?!?![]()
Gratulacje <3Mam wynik. 47,88
Kupuj, kuś los!A ja mam zagwostke. W sumie potrzebowałabym nowy ale w grudniu planuje być w ciąży i nie wiem czy mi się opłaca kupować![]()
Pewnie, że trzeba rozsądniePrzepraszam, myślę jedno piszę drugie.
Natomiast dobrze wiecie, że jesteście podczytwane i śledzone i widzę, że przypisujecie magnezowi z Yango cudowne właściwości. To tak nie działa. Skoro kreski powinny być wątkiem merytorycznym to trzeba to skorygować.
Uważam, że nasze ciąże z @AScarlett są totalnie nie zwiazane z przyjmowaniem magnezu. @AScarlett wcześniej 2 razy zaszła w ciążę. Raz naturalnie raz po iui, jeśli coś pieprze to mnie skoryguj. Ja już się rozpisywałam na temat swojej laparoskopii.
@Żołna masz 2 dzieci ze starań z pierwszego albo z pierwszych cykli.
@Kitsune zachodziła wcześniej w ciążę.
Oczywiście magnez nie szkodzi, pomaga ustabilizować gospodarkę estrogenową I podbija progesteron w 2 fazie cyklu.
Ale to trochę w stylu, że picie oleju z czarnuszki na pewno sprawi, że plemniory będą tak nakoksowane, że od razu zapłodnią komórkę. No nie.
Tu jest tak wiele czynników, tak wiele puzzli które musi zagrać.
Nie pisze tego żeby Was zdemotywować. Zawsze będę Wam powtarzać szukajcie przyczyny, walczcie, zróbcie krok w tył, wróćcie z nową siłą.
Życzę by na każdą czekał wymarzony, obsrany bombelek, ale nie zapominajcie w staraniach o sobie samych i o swoich partnerach.
Noo dokładnie, tak samo jak ananas na implantację. Pewnie nic nie da, ale lepiej żreć i mieć w głowie myśl, ze robi się coś co może pomócPewnie, że trzeba rozsądnieale dorzucanie nowych pomysłów choćby na buraki często daje poczucie, że coś jeszcze można
zwłaszcza jak ktoś nie ma przyczyny problemów
![]()
były też czasy zbiorowego zamiawiania witaminy a+e / witaminy e z alinessNoo dokładnie, tak samo jak ananas na implantację. Pewnie nic nie da, ale lepiej żreć i mieć w głowie myśl, ze robi się coś co może pomóc![]()
Myśle ze magnez nikomu nie zaszkodzi pewnie cudowny jak woda z lichenia tez nie jest ale może zaszczepić pozytywne myślenie. Nastawienie tez ma znaczenie wiec czemu sobie nie pomócbyły też czasy zbiorowego zamiawiania witaminy a+e / witaminy e z alinessalbo afirmacji
dużo rzeczy się robiło, dużo rzeczy się jeszcze będzie robić, to nie oznacza, że ktoś porzuca diagnostykę i leczenie na rzecz wpierdalania magnezu.
@adiika czyli nie ma co patrzeć na termin ważności testów, super, trzymam kciuki za przyrostidziesz w sobotę?