reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, testy, badanie bombo hcg

reklama
Hej kobitki, nie wiem co mam myśleć, nie wydaje mi się że jestem w ciązy ale mam jakieś wątpliwości, więc od jakiegos czasu bardzo bolą mnie sutki, miałam omdlenia, dziwne bóle brzucha, ale jednak od jakiegoś czasu zaczeły boleć mnie całe piersi, okres niby spóźnia sie tylko 4 dni ale u mnie nigdy tak nie było, zazwyczaj pojawiał właśnie wcześniej, dodam że z partnerem uprawiamy coś w rodzaju pettingu. Czy to wogule możliwe żebyś zajść w ciążę w taki sposób? A podane objawy były rzeczywistoście objawami ciąży?
Jprdl. Dziewczyna się martwi poronieniem a ty w ten sam temat dajesz post tresci jak powyżej. Normalnie lubie LOL content, ale weź miej troche rozumu i godności człowieka i się zastanów gdzie to postujesz. Ręce i cycki opadają
 
Jprdl. Dziewczyna się martwi poronieniem a ty w ten sam temat dajesz post tresci jak powyżej. Normalnie lubie LOL content, ale weź miej troche rozumu i godności człowieka i się zastanów gdzie to postujesz. Ręce i cycki opadają
Wybacz bardzo ale główny temat był na temat ciąży, i nie przeglądałam kolejno 7 stron o tym co tu dana kobieta pisze na dany temat, faktycznie temat poronienia bardzo ciężka i przykra sprawa, ale też nie oznacza ze jakaś Pani z pseudonimem myszopingwin ma się do mnie spierzac bo chciałam się doradzić innych kobiet może z większym doświadczeniem i chyba od tego służą takie grupy żeby sobie pomoc a nie spierdalac się kolejno do kogoś. Dziękuję za pomoc.
 
Wybacz bardzo ale główny temat był na temat ciąży, i nie przeglądałam kolejno 7 stron o tym co tu dana kobieta pisze na dany temat, faktycznie temat poronienia bardzo ciężka i przykra sprawa, ale też nie oznacza ze jakaś Pani z pseudonimem myszopingwin ma się do mnie spierzac bo chciałam się doradzić innych kobiet może z większym doświadczeniem i chyba od tego służą takie grupy żeby sobie pomoc a nie spierdalac się kolejno do kogoś. Dziękuję za pomoc.
rozbieg i w ścianę. Takie same szanse na ciążę jakz niby pettingu.
 
Hej mam pytanie dotyczące mojej temp. co prawda nie mierzyłam niestety od początku cyklu ale chce zacząć to robić już i czy możecie mi powiedzieć mniej więcej czy są szanse na zapłodnienie z taką temp w tym cyklu? od pół roku mam 27 dniowe cykle więc są regularne że tak powiem
IMG_8002.png
 
reklama
Do góry