reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
Poproszę o wpisanie na ławeczkę.. muszę się zapisać na wizytę, bo przyszły już wyniki po poronieniu. Za to miałam dziwny ten pierwszy okres bo trwał 2 dni i to taki totalnie delikatny.
Najwyżej przepisze się na testowanie po wizycie. 🙂
 
Ja na razie poproszę na ławeczkę, bo odpuszczam cykl, ale nie wykluczam, że jakiś seksik się pojawi. Wtedy się przepiszę, na razie nie wiem kiedy dostanę okres, więc ciężko w coś celować.
 
reklama
Do góry