reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
:szok:szok z tą Masiek:szok: choć jestem tu od kilku tyg. i niewiele ją poznałam to myślę podobnie jak Albi-żal dziewczyny, nie ma co jej potępiać...
 
czytalam jej blog, ladnie pisze ma schzofrenie pewnie, sie leczy ale nie jest niebezpiczna stworzyla swoj maly, piekny swiat a tam czula sie kochana i bezpieczna, lepsze to niz dragi i alkohol.

zycie musialo ja bardzo skrzywdzic, moze stracila dziecko i nie poradzila sobie z tym, ja bym tez sobie nie poradzila, nie dajmy sie zwariowac,ze to psychopatka.

wykazmy tolerancje i badzmy madrzejsze od tych co chca ja pograzyc, ludzie gorzej sie krzywdza nawzajem, tylko padlysmy ofiara pieknej bajki a nie agresywnego psychopaty.
peace!
 
czytalam jej blog, ladnie pisze ma schzofrenie pewnie, sie leczy ale nie jest niebezpiczna stworzyla swoj maly, piekny swiat a tam czula sie kochana i bezpieczna, lepsze to niz dragi i alkohol.

zycie musialo ja bardzo skrzywdzic, moze stracila dziecko i nie poradzila sobie z tym, ja bym tez sobie nie poradzila, nie dajmy sie zwariowac,ze to psychopatka.

wykazmy tolerancje i badzmy madrzejsze od tych co chca ja pograzyc, ludzie gorzej sie krzywdza nawzajem, tylko padlysmy ofiara pieknej bajki a nie agresywnego psychopaty.
peace!
Czytam to co ty napisałas i sie zastanowiłam MASZ RACJE,NIECH WĄTEK BEDZIE TAKI SAM JAK BYŁ.Zostawmy ją w spokoju nie nam ją oceniać i potępiać.
 
utworze osobny watek zamnkniety tylko na zdjecia - galeria zamnknieta, beda mialy do niego dostep wszystkie mamy a do tego watku co teraz jest nie poszezamy na razie listy

wiec prosze nie pisac do mnie o udostepnienie na watek zamkniety, ta afera to zadna afera, nikomu nic sie nie stalo:wściekła/y:nie popadajcie w psychoze.
spokojnie , bedzie zamknieta galeria i tam bedzie mozna wstawiac zdjecia dzieci
 
Pisałam wcześniej że uważam ,ze to choroba i nic na to nie poradzimy.........................
Najlepiej to skonczyc ten temat..............ale mnie osobiscie jest bardzo przykro ze tak nas oszukiwała i nagle cisza.....
 
żeby troszke ostudzic atmosferę mam pytanie- na mleku modyfikowanym jest napisane, że należy je spożyć maksymalnie w ciągu 3tygodni od otwarcia opakowania, czy któras z Was wie dlaczego?:confused: karmię piersią ale m-c temu musiałam pilnie wyjść, nie miałam odciągniętego mleka, więc moja mama zrobiła Majce Nan2 jak nadeszła pora karmienia. Za ok2tyg mam w rodzinie ślub i Maja znów zostanie pod opieką mojej mamy i nie wiem czy to mleko (raz otwarte) jeszcze bedzie nadawało sie do spożycia:confused: mam problem z odciąganiem pokarmu, nie wiem dlaczego. Jak karmię małą, to mleko leci mi z obydwu piersi, a jak chcę odciągnąć to uzbieram maksymalnie 10ml!
 
reklama
Bo traci swoje wartości-wiem tylko to wiecej Ci nie powiem dlaczego
A mój jeszcze nigdy mleka tyle nie zjadł-ona zjada 100ml, -140ml ale to czasami.a Zupami to mógłby sie cały dzień żywi-najlepiej żeby miały grudki:sorry2:
 
Do góry