reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dziewczyny, przy wyborze łóżeczka zwracajcie uwagę na wymiary, bo wiem, że właśnie m.in. w IKEI zdarzają się łóżeczka niewymiarowe i później jest problem np. z materacykiem. A różnie to bywa i np. zostawiając łóżeczka dla kolejnego dziecka może być konieczność wymiany materaca no a wtedy pozostaje kupić wymiarowy i przycinać do takich wymiarów jakie są potrzebne :)

dzięki Semiko własnie o to mi chodziło...:tak:
 
reklama
hej hej !!!!

a mi dowalili tyle roboty ze cały tydzień na pewno mam z głowy teraz też siedze i robię :baffled: albo nic albo wszystko naraz !!! i kazdy wszystko na juz !!!


to ja znalazłam takie owieczki - bardzo mi sie podobaja:-)

gdzie to znalazłaś !!???
te z tego linku bardzo podobne !!!


A u nas dzisiaj pogoda w porządku, więc i nastrój ok :) Mała też szaleje ostatnimi czasy, aż brzuszek skacze, śmiesznie, bo regularnie kopie o 22 :) Nocny marek chyba nam się szykuje, haha.

Dziewczyny, trochę się martwię, bo 28 mam wizytę, ginka kazała mi przed nią zrobić krew i mocz, ale nie powiedziała nic o glukozie :crazy: Nie wiem, czy mam się wstrzymać czy zrobić na własną rękę. Do którego tygodnia to badanie powinno być zrobione, bo nie pamiętam?

ja ide za tydzień na kontrole i pewnie wtedy dostane skierowanie !!! ostatnio tez miałam tak później !!!



Witam Was po bardzo długiej przerwie:tak:, bardzo duzo tu napisałyście w czasi jak mnie nie byłło i już chyba nie dam rady nadrobić:-(
Miałam z mężem jechac na urlop do Szczawnicy ale niestety skończyło się w Szpitalu...
Ale zacznijmy od poczatku...
dwa tygodnie temu stwerdzilismy z męzem że na poczatku urlopu pojedziemy sobie na jeden dzień nad morze, ale wyjedziemy dzień wcześniej i prześpimy się w Olsztynie u jego siostry...Wyjechalismy w środe dziemn zapowadał się pięknie, spędzieliśmy go na łażeniu po Olstymnie i odpoczywaniu, następnego dnia razno złapał mnie silny ból brzucha po prawj stronie i wylądowlismy w olsztyńskim szpitalu, zronbili mi wszytskie badania, ból przeszedł więc stwierdzili, ze napewno zjadłam cos cięzkostrawnego i to dlatego...wróciliśmy do Ciechanowa(oczywiscie z morza nici...), w sobotę pojechalismy na jedno wesele do Warszawy, w niedzielę, na drugie do Białegostoku a w poniedziałek po powrocie do domu ból był taki silny że nie bardzo dało się wytrzymać...a następnego dnia rano mieliśmy ruszać do Szczawnicy:szok:, dzwonię do mojej ginki, a ona mi że to się kwlifikuje do Szpitala:no::szok:, więc ze łzami w oczach bo juz wiemy że urlop nie wypali wybraliśmy się na pogotowie po skierowanie, :zawstydzona/y:i zostawili mnie w szpitalu, podawali kroplówki nawadniające i przeciwbólowe, podejrzewali że to nerka, albo zapalenie układu moczowego...:-(, ale po wszytskich badaniach nic nie znaleźli :szok:, wypuścili mnie na długi weekend do domu na moje życzenie, bo jkuż nie chciałam tam leżeć:-(, teraz mam dużo leżeć osczędzać się i pić 3 litry wody dziennie.
Szkoda że nie wiadomo co mi jest ale myślę sobie że sobie musiałam przewiać nerkę albo to mój kregosłup zaczyna dokuczać...
oki kończę bo przed kompem tez nie mogę długo siedzieć...
Buziaki dla Was wszytskich...trzymajcie się ciepło

oj ale Ci sie narobiło !!!! współczuję !!! na nerke bardzo dobra jest woda Jan mozna ją kupic albo w takich zielarskich sklepach albo w marketach czasami czy w makro !! jest w takim kartonie kilku litrowym ! jak przy poprzedniej ciązy nerka mi dokucząła to lekarz mi to polecił pić bo on niechętnie z lekami w ciązy !!!



Witam w pochmurne popołudnie!Mam pytanie- bardzo lubię pić miętę ale słyszałam że w ciąży nie jest wskazana,czy ktoś wie coś na ten temat?

pierwszy raz słyszę a czasami popijam !! słyszałam o szałwi ale o mięcie nie !!


własnie byłam na rozmowie u szefowej... spytała sie mnie do kiedy zamierzam pracować bo chce na moje miejsce przyjąć kogoś na umowę zlecenia dopuki nie wrócę z macierzyńskiego, mam jej dac znać do końca tygodnia, tylko że ja samam nie wiem:confused: na razie czuję sie dobrze...
muszę sie zastanowić
a jak wy dziewczyny (te które pracują)

no ja z racji tego ze robie u siebie to pewnie bede robic do porodu chociaz obiecuje sobie ze odpuszcze troche !!!


Ja mam dzisiaj okropny dzień:(
Pisałam rano że jadę na badanie narządów i w szczególności serduszka mojej dzidzi. Tak też zrobiłam. Do Katowic mam ok. 70km. Już podjeżdżałam prawie pod klinikę jak zadzwoniła do mnie pani odwołać wizytę:( Okazało się że lekarka nie przyszła do pracy i wogóle nie można się do niej dodzwonić i podejrzewają że musiał się stać jakiś wypadek:( Ja to mam zawsze pecha:(
Koniec końcem nie mam pojęcia nadal co się wydarzyło, pani z rejestracji nie umiała mi powiedzieć kiedy znajdzie dla mnie termin, ponoć ma do mnie zadzwonić. Ja zmarnowałam dzień urlopu, mąż zmarnował dzień urlopu a poza tym to badanie należy wykonać do 24tyg a ja jestem w 22 i nie sądzę żebym w takim terminie znalazła jakieś wolne miejsce u innego dobrego lekarza:(
Jedyne pocieszające że przy okazji pooglądałam sobie łóżeczka w Ikei i już się na jedno zdecydowałam.
.

kurcze to nieciekawie !!! wiesz co a w Rudzie Śl robią też specjalistyczne badania usg ja w poprzedniej ciązy byłam a teraz jechałąm do Żor ( dr Czuba ) bo tam tez fachowiec ! W rudzie to sie nazywa Godula Hope ( o ile nie pomyliłam ) a z drugiej strony myśłe że jak Ci zawaliły nie z Twojej winy to postarają sie gdzieś Cie wcisnąć jak tylko wyjaśni sie z tą lekarką !!!

musze troche porobić a tak fajnie sie tu siedzi :tak:
 
Czesc. Dostalam wiadomosc od Aletki ze nie maja dostepu AgnieszkaAJ2811, Aleksandra40, poniewaz nie wyszukuje jej ich nickow.

Pozostałe dziewczyny maja dostęp.
Nasz dział jest w Albumach Rodzinnych
Grudniowe mamy '08
wątki z fotografiami i komentarzami moze Nam tam przenieść zostawiając odnośniki w dziale otwartym.
Dzięki nim automatycznie nas przekieruje do starego wątku w nowej lokalizacji a osoby niepowołane się do niego nie dostaną.
Z czasem te przekierowywacze znikną.
 
Dziewczyny, przy wyborze łóżeczka zwracajcie uwagę na wymiary, bo wiem, że właśnie m.in. w IKEI zdarzają się łóżeczka niewymiarowe i później jest problem np. z materacykiem. A różnie to bywa i np. zostawiając łóżeczka dla kolejnego dziecka może być konieczność wymiany materaca no a wtedy pozostaje kupić wymiarowy i przycinać do takich wymiarów jakie są potrzebne :)

Myślę że nie jest tak źle z materacami...U mnie w firmie np. nie ma problemu z materacem na wymiar....i z tego co wiem to nie tylko u "mnie" się to praktykuje...:-)
 
Myślę że nie jest tak źle z materacami...U mnie w firmie np. nie ma problemu z materacem na wymiar....i z tego co wiem to nie tylko u "mnie" się to praktykuje...:-)
YOKA niestety w mniejszych miejscowościach jest problem i to duży, a nie każdy może sobie pozwolić by jedzić na zakupy np. 100 km. Poza tym "materac na wymiar" chyba każe na siebie czekać? Czy się mylę i ma się go od ręki?
 
Czesc. Dostalam wiadomosc od Aletki ze nie maja dostepu AgnieszkaAJ2811, Aleksandra40, poniewaz nie wyszukuje jej ich nickow.

Pozostałe dziewczyny maja dostęp.
Nasz dział jest w Albumach Rodzinnych
Grudniowe mamy '08
wątki z fotografiami i komentarzami moze Nam tam przenieść zostawiając odnośniki w dziale otwartym.
Dzięki nim automatycznie nas przekieruje do starego wątku w nowej lokalizacji a osoby niepowołane się do niego nie dostaną.
Z czasem te przekierowywacze znikną.

Pozdrawiam...rzeczywiście nie mam dostepu..ale wkońcu juz nie jestem "grudniówką"...zyczę zdrowia Wam wszystkim....
 
Cześc Dziewczyny!
Ja właśnie po USG 4D. I już wszystko jest jasne. Mamy swoja wymarzoną królewnę. Będzie córcia! Hurraaa!
Termin porodu mam według OM na 25 listopad i mała ma 1008 g. Chyba dośc spora co? Ale strasznie się cieszę że w końcu sie udało. Jak to mówia do 3 razy sztuka.
USG robiłam na Promienistej w Poznaniu i jestem super zadowolona.
Pozdrawiam Was wieczornie i kolorowych snów.
 
Czesc. Dostalam wiadomosc od Aletki ze nie maja dostepu AgnieszkaAJ2811, Aleksandra40, poniewaz nie wyszukuje jej ich nickow.

Pozostałe dziewczyny maja dostęp.
Nasz dział jest w Albumach Rodzinnych
Grudniowe mamy '08
wątki z fotografiami i komentarzami moze Nam tam przenieść zostawiając odnośniki w dziale otwartym.
Dzięki nim automatycznie nas przekieruje do starego wątku w nowej lokalizacji a osoby niepowołane się do niego nie dostaną.
Z czasem te przekierowywacze znikną.

Cyprysiowa nie było mnie 3 dni, i nie za bardzo kumam. Czy nasz wątek staje się zamknięty? Możesz mi tak na chłopski rozum wytłumaczyc o czym tu piszesz?

No i proszę dopisz tam do moich danych córcię. Pozdrawiam gorąco.
 
reklama
Do góry