reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

witajcie popołudniowo :-)
nie było mnie parę godziny a wy tyle naskrobałyście...:tak:
Oglądałam sobie właśnie nasze zdjąteczka od początku....jejku tak się naśmiałam....takie malutkie brzuszki miałyśmy.....
Marzycielka napatrzec sie nie moglismy z moim misikiem na Twoje dogi na kanapie..hahaah
Agacie i Sawke z takim drobniutkim brzusiem tez znalazłam.....

Jednym słowem bylysmy boskie:p hahahaha no i jestesmy nadal :-D
ha, ha, ha mi się wydaje że czas naszych małych brzuszków były już tak dawno ... teraz jak patrze w lustro to ciężko mi wyobrazić siebie bez tego balona z przodu :tak:, po prostu nie pamiętam jak wyglądałam przed ciążą :tak:

Witam! ja również mam termin na grudzień:) więc juz nie długo. wszyscy mówili że czas w ciązy sie okropnie dłuży, ale mi zleciał wyjątkowo szybko;) pozdrawiam wszystkie mamusie:)
witam nową mamuśkę :tak:

a mi chyba popsuła się pralka:baffled: przy wypuszczaniu wody tak strasznie trzeszczy :baffled: cholera...
 
reklama
Ja z niecierpliwoscia czekam, az mi się deska do prasowania popsuje bo denerwuje mnie, nie jest stabilna. Ale znajac mojego meza to ja popsuje a on mi ja naprawi.

:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2:

Witam! ja również mam termin na grudzień:) więc juz nie długo. wszyscy mówili że czas w ciązy sie okropnie dłuży, ale mi zleciał wyjątkowo szybko;) pozdrawiam wszystkie mamusie:)

Witaj Serdecznie.


A my już po spacerku i KFC ale to już chyba ostatni raz przed porodem będzie hmm:cool::-D


Ja mam do d...y deskę i żelazko więc muszę sobie sprawić NOWE :tak:
 
:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(Dziewczyny normalnie się załamie za chwilę-rozkładaliśmy z Mężem wózek i on za mocno chciał przykręcić i pękła taka część w stelażu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i co ja teraz mam zrobić:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(i jestem wściekła i płakać mi się chcę i wogóle załamka:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(Dziewczyny normalnie się załamie za chwilę-rozkładaliśmy z Mężem wózek i on za mocno chciał przykręcić i pękła taka część w stelażu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i co ja teraz mam zrobić:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(i jestem wściekła i płakać mi się chcę i wogóle załamka:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

o kurcze:zawstydzona/y:
No a może da się to jakoś zrobić??
 
o kurcze:zawstydzona/y:
No a może da się to jakoś zrobić??

zbytnio nie za bardzo - bo co skleić napewno odpada-bo niebezpieczne-najlepiej część dokupić-ale to slalom pro - wózek z Hiszpanii-to za nim mi przyjdzie ta część i wogóle to mała raczkować zacznie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Jakbym mogła to bym zatłukła tego mojego niedorajdę-jeszcze się z nim pokłóciłam - bo on nato: TAK OŻE BYĆ Z TYM -NIC SIĘ NIE STANIE:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(Dziewczyny normalnie się załamie za chwilę-rozkładaliśmy z Mężem wózek i on za mocno chciał przykręcić i pękła taka część w stelażu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i co ja teraz mam zrobić:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(i jestem wściekła i płakać mi się chcę i wogóle załamka:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Uuuuuu no to nieźle :no:, a moze jednak da się coś z tym zrobić !
 
Wróciłam...zasiedzieliśmy się jesce troszkę u teściowej,ale już jesteśmy w domku....brzucholek mój ostatnio odmawia posluszenstwa podczas spacerkow....strasznie sie napreza i boli.....:zawstydzona/y:

Serdecznie witam nowa mamuske Pole997 :-)

A Paola Tobie bardzo mocko współczuje....:-(ale główka do góry cos sie moze da wykombinowac....
 
reklama
Witajcie popołudniu
Marzycielko ja nie wychodzę z domu z powodu twardnienia brzuchola.
Wogóle nie możesz wychodzić, lekarz tak powiedział??? Mi też brzuch twardniej, a mimo to normalnie chodzę, jeżdzę, pracuję, przecież nie można się leżec cały czas, chyba że lekarz tak Ci zalecił, ale wydaje mi sie, ze skurcze na tym etapie ciąży są normalne, przecież macica musi sie przygotować do porodu, gdybyś byłą przed 36 tygodniem, to trzeba by sie było oszczędzać, ale teraz chyba już nie.

Witam!
Mam termin na 6 grudnia i w moim brzuszku mieszka córeczka
Witam i gratuluję Córeczki, ja mam termin dzień po Tobie i też dziewczynka.

Witam! ja również mam termin na grudzień:) więc juz nie długo. wszyscy mówili że czas w ciązy sie okropnie dłuży, ale mi zleciał wyjątkowo szybko;) pozdrawiam wszystkie mamusie:)
Witam kolejną nową grudnióweczkę, mi też czas ciązy zleciał expresowo i niedowierzam, ze to już tylko parenaście dni zostało do porodu.

Co do deski do prasowania to ja dopiero mam okropną, schodzi mi ten cały materacyk na wierzchu i wyobraźcie sobie jak ja mam na niej prasować :no:, a na dodatek jest bardzo stabilna, wiec pozyje długo :-(.
Agacia, są podobno takie pokrowce na deskę do prasowania, tez się miałam za tym rozejrzeć, bo moja też już byle jaka, ale ciągle nie ma czasu.

:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(Dziewczyny normalnie się załamie za chwilę-rozkładaliśmy z Mężem wózek i on za mocno chciał przykręcić i pękła taka część w stelażu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i co ja teraz mam zrobić:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(i jestem wściekła i płakać mi się chcę i wogóle załamka:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Kochana, współczuję, ale myślę, że jak ochłoniecie to coś wykombinujecie z tym stelażem, moze zadzwoń jutro tam gdzie kupiłaś i zgłoś reklamację albo spróbuj gdzieś dokupić tą część, która pękła.
 
Do góry