reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
No to zostajemy dzisiaj w domku, zobaczymy jak będzie jutro. Mam ogromną nadzieję że lepiej, bo wykończy my się z Bartusiem oboje.
 
witam ;-)

ale sie dzisiaj wkurzylam:zawstydzona/y: moja pediatra przeniosla sie gdzies na wies:-( i teraz musze szukac kogos nowego bylam dzis u jednej i chyba jest oki bo jako jedyna wysluchala szmerki na sercu u malego jeszcze jak w szpitalu lezelismy i dzisiaj okazalo sie ze maly ma alergie :sorry2: oczko ma zaczerwienione i to juz od jakis 3 tygodni ale nie trze tego i chcialam przy okazji jak bede u lekarza to sie dowiedziec ale zapomnialam i ona sama to zauwazyla a teraz nie jest mocno czerwone to mysle ze to bedzie dobry pediatra skoro takie szczegoly wylapuje sama:sorry2: tylko kurcze nic wiecej mi niepowiedziala o tej alergi:sorry2: ale w srode ide z wynikami do innej babki to sie cos wiecej spytam ale kurcze jestem taka wsciekla mam nadzieje ze znajde jakoas fajna lekarke:rofl2:
 
No to zostajemy dzisiaj w domku, zobaczymy jak będzie jutro. Mam ogromną nadzieję że lepiej, bo wykończy my się z Bartusiem oboje.

wiesz co wczoraj rozmawialam z sasiadka ktora ma male dzieci i mi powiedziala ze jej dzieci jak zabkowaly to wsyztkie maly zapchane noski i gardelko zaczerwienione no i kaszel a jak zabki wyszly jak reka odjol... ja bym na to nie wpadla...
a tobie juz dala antybiotyk :confused::confused:
 
Mamuski ,czy Wasze maluchy też czasem robią taka zieloną kupke...i nasza ma takie jakby włokienka małe ciemno zielone...kurcze moze to od tego banana takie dziwne co???? sie przestarszyłam....to wyglada jak robaczki tylko sie nie rusza.....
 
Jakie smoczki macie do kaszek i kleików? Bo ja kupiłam z aventu ten trójrzepływowy i małemu za mocno leci, wiec nie chce pic i płącze. A jedyneczka i dwójeczka nie moze uciągnąć.
 
reklama
Mamuski ,czy Wasze maluchy też czasem robią taka zieloną kupke...i nasza ma takie jakby włokienka małe ciemno zielone...kurcze moze to od tego banana takie dziwne co???? sie przestarszyłam....to wyglada jak robaczki tylko sie nie rusza.....
Mati często robi mi zielone kupki a czasami nawet takie mocno zielone ze aż czarne. Ale robi je bez zadnego problemu, wiec to pewnie po jedzionku. Bo po marchewce jest pomaranczowa, po jagodach zielono-czarna, a po róznych nowościach zielona. I robi kupki nawet 4 razy dziennie i kurde martwi mnie to.
 
Do góry