reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Misia - Gratulujemy !!!

i czekamy na relacje ;-)

a Wam Dziewczynki miłego dnia życzę - ja uciekam do pracy i będę późnym wieczorkiem :-(
do zobaczenia jutro;-)
 
MISIA GRATULACJE!!!
baby-boy-.gif
 
reklama
Misia gratulacje i duzo zdrowka dla was obojga!!!!!

Dziewuszki bylam ogladac dom..No i jak mowilam jest zawsze jakies ale.Kuchnia przpiekna, takiej jeszcze nie widzilam , dwa razy wieks niz moja, plus jadalnia, plus ladny utility romm ,plus jeszcze taki slepy schowek na miotly.Pokoik dla malca na doloe tez fajny i ma fajny regal na ksiazki i plyty, na cala sciane.Ale livig rom, tragedia.Ja mam duze meble w dodatku wszystkie reclinery i jak bym tak rozlozyla fotel, trzymm nogi w kominku.Fotele mam bardzo duze i nie wiem czy obydwa by sie zmiescily...
Gora,hmmm glowna sypialnie zajmuje ogromna szafa i ogromne lozko, nie wiem gdziepostawilabym komode i wiele innych rzeczy ktore posiadam.Druga sypialnie zajmuje lozko i nie mozna sie ruszyc.A dwie sypilanie dla dzieci ,hmmm brudne ze szok! Nawet nie chcialo sie wlascicielom zmyc pasty do zebow z okna.Osikane materace fu fu fu.Dywany strasznie brudne bleee, nie do doczyszczenia , tylko do wymiany.Wogle caly dom do malowania, strasnie brudny...
Ogrod.. no wiec caly plac zabwa jest spoko, troche tam za duzo gratow ale da sie uprzatnac.Ale dwie rzeczy mi sie nie podobaja..Pierwsza to ze za plotem jest plac budowy i kurza cizarowki, a druga ze jak jestem w ogrodzie widza mnnie wszyscy sasiedzi,niemam intymnosci, ogros jakis taki odsloniety , plus widza mnie sasiedzi z okien osiedle przede mna.To bez sensu...No i jaknarazie zrezygnowalam..A i ogladala dwa inne domy i powiem tylko tyle, zeniemam pojecia jak ludzie moga cos takiego wynajmowac, z jednego do tej pory smrod domu mam w nosie!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry