reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Lolka mnie sie nie podoba do imię.Ale jezeli Ty chcesz tak dac to daj.Dla mnie jest jakieś takie bez wyrazu.Poza tym dla dziecka bedzie moim zdaniem trudne do wymówienia.
 
reklama
to i ja się wypowiem chociaż póki co w ciąży jeszcze nie jestem .
Strasznie podoba mi się imię Zoja:-)
chyba nie padło tu takie, zresztą teraz to nawet cięzko byłoby przejrzeć cale forum.
jak wam się podoba?
zdrobniale Zojka, Zojeczka :-D
 
Przeczytalam cale Wasze forum i dalej nie wiem jak dac coreczce na imie:-( Znalazlam wiele pieknych i oryginalnych imion ale na zadne nie moge sie zdecydowac.:baffled: Mam liste kilkudziesieciu ktore mi sie podobaja ale zadne nie przekonuje mnie w 100%. Nigdy nie sadzilam ze wybor imienia zamieni sie z przyjemnosci w problem.
 
Mola skoro tak cięzko Ci sie zdecydować,może pozostaw wszystko losowi.Zrób np losowani??Wypisz te według Ciebie najpiekniejsze, porób male karteczki ,wrzuć do jakieś miseczki i wylosuj.Pozostawisz wszystko losowi.
 
Zoja, Zoi bardzo mi się podobają, ale mężowi już trochę mniej:-(

Póki co na córeczkę się nie zanosi, więc można sobie poprzebierać w imionach na spokojnie:-):-):-)
 
nie martw się , mój maż też nie był do końca przekonany, najpierw mówił że może dzieci się beda smiały z tego imienia itd pozniej poprosiłam zeby na spokojnie się nad nim zastanowil i powiedzial ,ze coraz bardziej sie do niego przekonuje, że jest ładne i niespotykane i nikt w rodzinie takiego nie ma:-) teraz pozostaje nam jeszcze spłodzić córkę hehe chociaż jak siebie znam to propozycja co do imienia mi się jeszcze sto razy zmieni:-D
 
Dokładnie:-)

Myślę, że najbardziej odpowiednie imię przejdzie próbę czasu i doczeka się swojej księżniczki:-)

p.s. imię dla synka wybraliśmy z mężem wspólnie na samym początku ciaży, od razu nam się spodobało:) I tak już pozostało:-)
 
Lolka z imieniem Junona jeszcze nigdy się nie spotkałam u dziecka, ale nasze płytki w łazięce są z firmy paradyż model junona :-p
 
Ta dziewczyna ma na imię Junona:tak:
 

Załączniki

  • junona.jpg
    junona.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Junona (łac. Iuno) – bardzo ważna bogini italska, małżonka Jowisza.
Uważana jest za najlepszą i naważniejszą z rzymskich bogiń. Jest najświętszą boginią młodości, energii i siły. Junona opiekuje się głównie kobietami, już od momentu ich przyjścia na świat, ale także mężnymi i odważnymi mężczyznami, nad którymi sprawuje pieczę. Czczona jest rownież jako ta, która zsyła światło księżycowe w czasie pełni.
 
Do góry