reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Lolka777

mama dwulatka
Dołączył(a)
14 Listopad 2008
Postów
217
W odpowiedzi na wątek najczęstsze imiona zaczynam nowy o tych mniej popularnych! Piszcie, jak mają na imię Wasze dzieci, albo znajomych, albo o jakich innych oryginalnych imionach słyszałyście???



:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moi synowie to Maciej i Emil,nie sa to rzadkie imiona.Moja koleżanka ma Brajana i Jessike,a jeszcze jedna Nikanora Nataniela.Przyznam szczerze że pierwszy raz to imię słyszałam Nikanor:confused:
 
No co Ty Asiulka Emil, Emilu to rzadkie imię, znasz jakiegos bo "chyba" oprocz Twojego i mojego, to na forum wiecej nie znajdziesz, zreszta w moim otoczeniu tez nie ma, i niech tak pozostanie:)
 
Kindzia no na forum to oprócz naszych bąków to innych Emilków nie ma,a w rzeczywistości to znam jednego ,to mój znajomy,bardzo inteligentny,fajny i przystojny chłopak:-)
 
reklama
w moim otoczeniu Emila nie ma, jest taki 3 latek ale to Emilian
z takich rzadkich imon to jest Wawrzyniec, Kornelia, Oktawia i Ksenia
moja Lili tez na razie jedna :tak:
 
Do góry