reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Przeprasza, ze tak do was wpadam od czasu do czasu, nie mam z wami takiej ciaglosci jak kiedys. Nie wiem czy osoba (ja) ktora sie nie stara i nie ma zbyt wiele do powiedzenia/pochwalenia nie bedzie wam przeszkadzac. Nie czekam na zadne komentarze proszace o pozostanie, odwiedzanie ale wiecie jak to czasem jest, moze nie bardzo do was teraz pasuje i moze to komus przeszkadzac. Mam nadzieje ze nie, bo bardzo was lubie.
 
reklama
Ja tam sobie ustawilam ze na stronie mam 40 postów , w związku z tym jak wchodze to nie przezywam szoku ile stron zapisane ! bo zawsze jest mniej!:-D
Spryciara:-D:-D:-D
Przeprasza, ze tak do was wpadam od czasu do czasu, nie mam z wami takiej ciaglosci jak kiedys. Nie wiem czy osoba (ja) ktora sie nie stara i nie ma zbyt wiele do powiedzenia/pochwalenia nie bedzie wam przeszkadzac. Nie czekam na zadne komentarze proszace o pozostanie, odwiedzanie ale wiecie jak to czasem jest, moze nie bardzo do was teraz pasuje i moze to komus przeszkadzac. Mam nadzieje ze nie, bo bardzo was lubie.
Olesiu - coś Ty znowu wymyśliła:szok: wiem, że nie czekasz na takie posty, ale ja napiszę - nigdzie nie odchodź - nawet jak staranka zawieszone to miło nam, że wpadasz tu do nas i rozmawiasz z nami:tak:
hejka, ja tez siedze w krzakach i sobie podczytuje po trochu...pozdrowienia od niesfrustrowanej:-):-)
A Ty Gosiu co się tak wykręcasz - pewnie tez jesteś tylko o tym nie wiesz;-):-D
A tak w ogóle to witaj:tak:

Dziewczyny - ja zmykam do M - mecz się skończył;-)

dobrej nocy
 
Patrysia : " [FONT=&quot]właśnie to zauważyłam bardzo nieładnie się zachowwały ale pewnie dlatego bo im ciężko zajść w ciąże bo mają pewne problemy i od razu taki strzał puszczająakurat trafiłaś na kobitki które potrafią nie miło pisac bo naprawde są tam miłe ale najważniejsze że uzyskałaś odpowiedx od EVE i ona właśnie jest ok i fajnie odpisałaja ostatnio też miałam tam burze co pisze tak aby dać znać ale wiedziałam ze tam się znają na hormonkach dlatego tam ci zaproponowałam bo one się tam z tym zmagaja co wiedzą co i jakale nie bądz zła na mnie bo nie wiedziałam że tak zaaregują[/FONT]"
Milo Patrysiu wiedziec, co o nas myslisz - LOL



Niestety musze wyjsc na godzinke wiec nie moge w tym momencie kontynuowac tego tematu, a szkoda LOL :-D:-):-D

SZOK
o to ja się chyba zaliczam do tych nie miłych....
To ja zaproponowałam TUSI tu się spytać bo wiedziałam ze się na tym znacie i napewno pomożecie:tak:no i wyszło troche nie miło bo napisała o planowaniu płci:sorry2:ja takze planowałam a dlatego bo już mam synka ale wiadomo że kocha się wszystkie dzieciątka nieważne jaka by była płeć NAWAŻNIEJSZE ZDROWIE :tak:ale skoro są szanse na nieco jaki % o planowaniu to czemu niespróbować:confused:EVE dziękuje że pomogłaś TUSI :tak:MARZENIX spokojnie ROYANNIE chodziło o osoby pewnie te które tak niemiło napisały nie o ciebie;-)
jak można planować pleć dziecka??? Może podasz jakieś medyczne dowody na to ??? Bo ja znma sporo lekarzy i każdy raczej wyśmiewa takie teorie....
Troszkę się jednak przejmuję, bo mimo wszystko nie chcę "jakiejś" pracy, ale póki co mój M nie zarobi sam na wszystkie nasze wydatki... a narazie podwyżka mu się nie szykuje ;-) więc muszę i to mieć na uwadze...
Pocieszam się, że okres zwolnienia + urlopu macierzyńskiego to jednak trochę czasu, może zdążymy wygrać w totka :-D albo przynajmniej ułożyć sensowny plan.

:tak:
dobre podejście, trzeba wierzyć, że wszystko się dobrze ułoży! Ja tam jestem życiową optymistką i naprawdę niewiele rzeczy mnie załamuje:-)
Po pierwsze to tylko ja się odezwałam, więc nie pisz w liczbie mnogiej!
Po drugie nie jestem sfrustrowana i nie mam problemów z zajściem w ciążę. Chora tez nie jestem na nic.
Po trzecie koleżanka Tusia na konkretne pytanie dostała konkretną odpowiedź od EVE.
Ja tylko napisałam że jej historia nie była dla mnie zabawna BO NIE BYŁA!!! To co powiedział jej mąż było głupie- jak dla mnie a nie zabawne.
Po czwarte koleżanka sama nie umie się odezwać tylko na innych wątkach się skarży a ty obrońca musisz tu awanturę robić???



Ja wypowiedziałam się tylko o głupiej historyjce z jej mężem. Nie mam do niej nic jako staraczki a powtarzam,że EVE odpowiedziała konkretnie na jej pytanie.


Nudno na waszym wątku,że tu szukacie afery???

Jak dla mnie temat jest zamknięty, bo ja nie mam już nic do dodania. chyba napisałam jasno i jak ktoś ma rozum to wie czego się czepiałam .
Nie byłaś jedyna, nie bierz całej winy na siebie, podziel się, co tam niech na mnike też krzyczą (mnie denerwują takie wyssane z palca teorie...)
 
Hello! :-)
j tak na chłopski rozum tak mi sie wydaje ze jesli chodzi o owu bez skoku raczej nie mozliwe a jesli byłaby to wtedy chyba niewydolnosc cialka zoltego co za tym idzie niemoznosc zagniezdzenia.. itd..
ile ma prawidlowy cykl? hmm jedni pisza 28 +-8 inni jeszcze inaczej.. trudno orzec.. jedna kobieta jest taka druga inna jesli chodzi o cykl bezowulacyjny idz do gina niech da luteine na wywolanie.. szkoda czekac..
dzieki za odpowiedz :-) poczekam jeszcze do konca tyg.jak nie dostane @ to ide do gina.

a co to za oboz????????????????//
@ szafirka masz NIE przyłazić! :-D:-D:-D

skarbie osobiscie widzialam takie wykresy na 28dni.pl niby bez skoku Prawie plaska linia a na koncu +!!!! dawaj nam tu swoj wykres! :sorry2:
Nakrecilas mnie na maxa- robilam test-jedna krecha. Normalnie bym napisala "nakrecilas mnie,to teraz mnie pocieszaj",ale nie musisz,poczytalam nasza forumowa klotnie i az sie usmialam...jestem zaprawiona w awanturach w mojej pracy (dzis juz o dziwo byl spokoj),wiec takie akcje przyprawiaja mnie tylko o smiech,bo szkoda nerwow na niektore osoby...



Ja tak mialam, bo moje cialko zolte kiepsko pracowalo. Gin potwierdzil owu, bo byl plyn w zatoce douglassa, a trzy dni pozniej inny gin widzial juz wieeeelkie cialko zolte - wtedy zaczelam brac luteine zeby wspomoc to cialko (bo skoku tempki nadal nie bylo) no i po dwoch dniach byl skok (od luteiny). A teraz sa II
:-D USG mialam 14 i 17dc, popatrz na moj wykresik (link w sygnaturce). Tam gdzie jest ten granatowy krzyzyk byla owu potwierdzona na usg.
u mnie niestety owu nie bylo :baffled:

Szafirek - ja pamiętam, że właśnie na podstawie szyjki zaczęłam się domyślać że coś jest inaczej.. była wysoko, wysoko przed @ i @ nie przylazła, a objawy wszystkie na @ miałam:-) więc trzymam kciuki
test-1 krecha,wiec prosze trzymaj kciuki,ale za to,aby @ jak najszybciej przylazla...

:szok::szok::szok::szok::szok::szok: że co?????????????/ no to zajebiście. :baffled::baffled::baffled::baffled:
Jak byłam w podstawówce chodziłam do ortodonty. Miałam aparat na górne ząbki i taki hełm na głowę z naciągiem na żuchwę właśnie:baffled: Ale baaaaardzo nie lubiłam w tym chodzić, bolały mnie zęby i w ogóle. Więc buntowałam się i mama w końcu odpuściła...a teraz żałuję:-(

Ja się nie Obrażam, no coś Ty... Tylko powiedz mi czy to jest jakoś niebezpieczne dla mnie?? Tzn., nie zrobienie tej operacji:baffled:
moze powodowac scieranie sie zebow,bole w stawach skroniowo-zuchwowych i w bardzo rzadkich przypadkach parodontopatie (zanik dziasla przy szyjkach zebow),ale to naprawde rzadko,ogolnie nic strasznego Ci nie grozi :-) jesli nie czujesz takiej potrzeby,to nic na sile!

Jak urodzę to Ci wyslę swoje zdjęcie z dzidzią na maila?
I czy teraz dasz mi żyć?:-D:-D:-D:-D

Dziewczynki od 2 dni czuje ruchy- póki co takie przelewanie. Ale się cieszę! Uwielbiam to. Az się popłakałam.
ja tez zamawiam zdjecia!!
jak poczuje takie przelewanie to tez sie chyba poplacze :tak::-D

:szok::szok::szok::szok:
JA PROTESTUJĘ!!! Ja się nie zgadzam!!!

A co on nie słyszał,ze sex jest dla dwojga? Chyba każda z nas miałaby problem z nawilzeniem bez gry wstępnej?
U mnie gra wstępna trwa czasem 15 minut, czasem pół godziny i dłużej. Zalezy od potrzeb. Dopóki nie jestem gotowa to nie ma szans na bzykanie- sorry.
My używamy różnych gadżetów i bawimy się sexem a nie skupiamy się tylko na tym,że M musi sobie włożyć. Jak ma takie potrzeby to niech sobie w kaloryfer wsadzi.
My oboje zawsze mamy orgazm. Jeśli nie w trakcie sexu to potem jakoś dokańczamy po....
zgadzam sie w 100%-zreszta jak zawsze z Toba :-):-D

MAM WYNIK!!!!!!!!!
13,59 ng/ml !!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D jupiiiiii!
no to Ewciu,pamietasz plan!szczesliwa 13 jak u Kingus ;-)

Tak swoja droga to mysle, ze dziewczynki, ktore przyjda na forum pozniej, zamorduja nas za te 16 stron :-D
zamorduja,pewnie,ze zamorduja!!:crazy: i to nie 16,a 36!!!
 
A teraz cos o mnie ;-):
-w pracu-jak to Hania mowi wielkie kamieniolomy, ale widze swiatelko w tunelu, sklep wraca do dawnego wygladu (po remoncie i zmianach kolekcji) allllllllllle remanent na horyzoncie i dupa zimna
-w domku-Jarek wyjezdza na Majorke w nastepna niedziele nawet nie wiem na jak dlugo :-(, bedzie smutno, pusto i cicho w chalupie. Tyle czasu dla samej siebie, a moze napisze ksiazke hahahahahahaaha
-zdowko-wreszcie sie unorwmowalo i czuje sie OK, od czasu do czasu wyskakuje mo jakas durna wysypka na nogach, ale to dziwnie po tym jak mam jakis wiekszy stresik w pracy.
 
reklama
A teraz o dzisiejszej klotni NA WESOLO...
Cześć - wpadam jak po ogień - nie poczytam teraz zbyt dużo:baffled:

A chciałam się pochwalić - byłam wczoraj u lekarza i dzidzia waży 330 gram!
Słyszałam serduszko, pooglądałam trochę, duża już jest:-D skopała aparat do usg bo gin długo sprawdzał i naciskał brzuch:-D
Umówiłam się na genetyczne za 2 tygodnie to zobaczę czy chłopiec czy dziewczynka:tak::tak::tak:

wieczorkiem poczytam na spokojnie....
super,ze wszytko ok :-) jak widac spokojnie sie nie dalo czytac,hahaha

Patrysia : " [FONT=&quot]właśnie to zauważyłam bardzo nieładnie się zachowwały ale pewnie dlatego bo im ciężko zajść w ciąże bo mają pewne problemy i od razu taki strzał puszczająakurat trafiłaś na kobitki które potrafią nie miło pisac bo naprawde są tam miłe ale najważniejsze że uzyskałaś odpowiedx od EVE i ona właśnie jest ok i fajnie odpisałaja ostatnio też miałam tam burze co pisze tak aby dać znać ale wiedziałam ze tam się znają na hormonkach dlatego tam ci zaproponowałam bo one się tam z tym zmagaja co wiedzą co i jakale nie bądz zła na mnie bo nie wiedziałam że tak zaaregują[/FONT]"
Milo Patrysiu wiedziec, co o nas myslisz - LOL



Niestety musze wyjsc na godzinke wiec nie moge w tym momencie kontynuowac tego tematu, a szkoda LOL :-D:-):-D

SZOK
co za kultura,wychodzic w trakcie rozmowy! :-D:-D:-D

Kochane kolezanki, jakos tez dzisiaj czuje sie sfrustrowana i tez siedze w krzakach, czekam na lepsze czasy;-), kiedy nadejda, wyjdziemy z krzaczorow i zrobimy znowu jakas impreze- zadyme albo cokolwiek interesujacego?!!?
Ty zaciazylas i czujesz sie sflustrowana?! o nie,kochana,nie lapiesz sie w szufladke,wypad! ;-):-D

Po pierwsze to tylko ja się odezwałam, więc nie pisz w liczbie mnogiej!
Po drugie nie jestem sfrustrowana i nie mam problemów z zajściem w ciążę. Chora tez nie jestem na nic.
:szok::szok::szok: To ktos podejrzewal u Ciebie chorobe?! dlatego,ze Cie zart nie smieszyl?!to dopiero ciekawostka :-D:-D:-D

O to tak się obraziła,żeby dziewczyny wszystkie nazywać sfrustrowanymi bo nie mogą zajść w ciążę???
Tusi było przykro bo mnie nie rozbawiła a co z dziewczynami ,które faktycznie mają problemy z zajściem w ciążę?
O nich można napisać,że są sfrustrowane i im nie będzie przykro???


Najchętniej napisałabym mój ulubiony cytat tak na polepszenie atmosfery
"Sfiksowałyście , boście dawno chłopa nie miały"
ale pewnie nie skumacie o co chodzi i zaś będzie afera.
o cholera,to nawet ja poczulam sie sflustrowana,mimo iz nie wiem,czy mam problemy z zajsciem w ciaze...ale skoro jestem sflustrowana,to moze znaczy,ze jednak mam takie problemy,a o nich nie wiem :confused::-D

odnosnie cytatu- :-D:-D:-D:-D:-D

Muszę odpocząć od forum. I niech forum odpoczywa ode mnie.
tak to ja sie nie bawie!!!bo niedlugo nie bede miala po co wchodzic na to forum,skoro Kaprycha w krzaczorach,Ty odpoczywasz od nas,Andzi glupio,ze sie nie odzywala,ehhhhhhh i nie ma kto zadymy robic :-D aaaaaaa zapomnialam zostala jeszcze Makaronka,ale cos za spokojna dzis byla,nie stanela na wysokosci zadania :-D (uwielbiam
Was dziewczyny)
Witam się wieczorkiem:-)
Ja nie wiem, jak Wy to robicie, ale zawsze najciekawiej jest jak mnie nie ma - chociaż to się też nieźle czyta potem - tylko bez obrazy mi tu teraz, że czytam sobie potem na wesoło jak Wy się kłócicie;-)
tez czytam na wesolo,naprawde niezla komedia :-):-):-)



Kobitki, powinnysmu tu znowu zorganizowac jakas impreze zakrapiana. Jak za dawnych czasow , smiac sie gadac pierdoly :-D

Uciekam na kolacje a potem z bestyja na spacer. Buzka !
na zyczenie,cos do posmiania sie :tak:
moj M obejrzal dzis test i mowi "ta kreska C to- ch..j bombki strzelil,a kreska T to TATUS" :-D:-D:-D
 
Do góry