reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki wracają do pracy

Gratki dla Sary.:tak:No idla mamusi.
Nie ukrywam,że zazdroszczę,bo moje to przylepa straszna.Nie zostanie nawet u znajomych,jedynie u babci,tzn. mojej mamy,ale tez nie zawsze.
We wrześniu idziemy na zajęcia do przedszkola(zaj. z rodzicami),może wtedy uda mi sie choć wyrwac samej do toalety...:baffled:
 
reklama
no to super Agusia ze gładko poszło:tak::tak::-) no super mama i super dziecko to co sie Pani w przedszkolu dziwiła;-):-p:-D fajnie, że poszło bez płaczu (przynajmnije u Sary, nie wiem jak ty;-)) i histerii:tak: a wiem sama jak cięzko dziecko zostawic:zawstydzona/y::sorry2: ale przynajmnije masz ułatwiona sprawę, bo wiesz ze SAra sobie poradzi i napewno nie bedzie smutna, ma atrakcje dziewczyna teraz:tak::-D
 
dziekujemy
jak zgram pokaze portret jaki narysowała: mame:-) (rysunek w przedszkolu ale nie omieszkałam strzelic foty ;-):-D)
 
No to super, że Sarci sie podoba..rewelacja..

A w pracy kurna lipa, ale to juz pokrótce napisałam...moze jednak udami sie gdzieswcisnac w bardziej konkretne obszary w banku, bardziej ścisłe...ale sie okaże...za tydzień bedzie jasne...
 
reklama
Do góry