reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Stycznióweczki macie namiary na dobry, moze sprawdzony lub polecony krem przeciw rozstepom ??:zawstydzona/y:
Jeszcze mnie nie dopadły ale czuję że niedługo się pojawią = brrrrrrrrr:confused2::cool::confused2:

ja uzywam Vichy ...nie jest tani ale podobno bardzo dobry.tzn rano smaruje sie balsamem a na wieczor kremem na rozstepy;-)
 
reklama
Cześć laseczki pogoda do bani leje a ja na kanapie wcinam i wcinam i czuję że rosnę:-D
Nie wiem czy się już w szkole załatwiłam, czy tam tylko podrażniłam, bo boli mnie gardło czyli mój standard we wrześniu, mam zatkany nos i ogólnie czuję się rozbita - jak na grypę, a tej nigdy nie miewam, zero gorączki, nos płukam solą fizjologiczną i piję dużo herbaty malinowej z miodem ale coś nie przechodzi;
jak to było z tą mieszanką z czosnkiem? mam nadzieję, ze do poniedziałku mi przejdzie:-(
zjedz kiwi z miodem:tak:

Beti, chyba, że tak :-D Ja cię rozumiem, porozmawiaj jednak z tym nowym ginem, moze się zgodzi po spokojnej rozmowie o twoich obawach.
A mnie dziś dwie osoby nakładły do głowy o SN. Moja mama jak jej to powiedziałam to aż krzyknęła. Ona za nic nie pozwala mi rodzić samej. Ja mam wątpliwości, wiem że SN jest lepsze dla dziecka ale ponownie - prawidłowe SN a ja nie mam pewności, że takie będzie. Z pierwszym synem nie było :-(

Wlaśnie.. po tym co napisałaś, tez mi przyszło do głowy teraz - czy ci rodzice wcześniej nie byli informowani, nikt nie zauważył problemów z rozwijającym się dzieckiem?.
Wszystko się wyjaśni po sekcji:zawstydzona/y:
Jeśli chodzi o poród to jestem oczywiście za sn, ale może zmieniłabym decyzję gdybym rodziła w Polsce:sorry:

golanda,ja miałam tylko jedno usg,na którym mi powiedziano płeć...wcześniej,na badaniach prenatalnych w 14 tyg.pani od usg nie chciała nawet sprawdzać z tego względu,że przed połową ciąży,jak twierdziła,najczęściej zdarzają się pomyłki.Następne usg mam dopiero w 36 tyg pod kątem ułożenie maluszka.Jak już wcześniej pisałam nie mieszkam w Polsce i u nas są właśnie takie zasady odnośnie ciąży i usg.Dla spokoju sumienia myślę,że zafunduję sobie 3-D bo baaardzo chętnie poszłabym kupic jakąś sukienusię :)

a tak na marginesie...u nas wszystko robią,żeby poród był naturalny...cięcie cesarskie tylko w ostateczności.Za to na pociechę dodam,że bardzo,ale to bardzo dobrze diagnozują dziecko w czasie porodu....ma to swoje dobre i złe strony.Poród naturalny jest lepszy dla dziecka bo przygotowuje do świata zewnętrznego a cesarka to duży szok...
Witaj Anetrix

Stycznióweczki macie namiary na dobry, moze sprawdzony lub polecony krem przeciw rozstepom ??:zawstydzona/y:
Jeszcze mnie nie dopadły ale czuję że niedługo się pojawią = brrrrrrrrr:confused2::cool::confused2:
Ostatnio okryłam olejek clarins, tylko drogi:baffled: W pierwszej ciąży używałam musteli:tak:
Dziewczyny z blizniętami, radzę zainwestować w dobry krem, a z oliwką dać sobie spokój, tym bardziej jeśli nie macie rozstepów
 
Ostatnia edycja:
Stycznióweczki macie namiary na dobry, moze sprawdzony lub polecony krem przeciw rozstepom ??:zawstydzona/y:
Jeszcze mnie nie dopadły ale czuję że niedługo się pojawią = brrrrrrrrr:confused2::cool::confused2:

Ja w pierwszej ciąży używalam Perfecta Mama firmy DAX COSMETICS, ale rozstępów i tak mam masę :sorry:
Lekarz mi mówił, że jeśli ktoś ma mieć rozstępy to i tak będzie miał, bo w to dużej mierze uwarunkowane jest genetycznie. Teraz smaruję się najzwyklejszą w świecie oliwką i szczerze mówiąc obojętne mi to czy wylezie ich więcej czy nie, choć i tak więcej niż pozostało po pierwszej ciąży mieć się chyba nie da ;-)
 
Kaja10dokaldnie SN jest lepszy o ile przebiega prawidlowo...ja caly czas mam w glowie jakie problemy mial moj brat po SN...tak dzieciaka uszkodzili przy porodzie ze przez ponad rok mial rehabilitacje oczywiscie na kostz rodzicow bo zaden zlekarzy si enie poczuwal...a i tak nie bylo wiadomo czy bedzie sie normalnie rozwijal...dzieki Bogu dzieciak (dzis juz 13-letni) jest zdrowy..z tej calej sprawy pozostaly mu tylko tiki ale to sie da przezyc;-)
a z lekarzem pogadam....zobaczymy co powie...bo poki co to wszyscy mi klada do glowy ze mam rodzic SN a ja kurna nie chce!;-)
Beti rozumiem Cię doskonale, Twój brat miał więcej szczescia niż moj syn. A może podaj te nargument w rozmowie z ginekologiem.
Moj po wysluchaniu historii poprzedniego porodu nie miał w ogóle wątpliwości, że musze mieć CC

Beti ja też nie chcę rodzić SN jestem po CC i jak na razie nie wiem jaki będzie ten poród, ale po tym jak przez 2 dni nie mogłam urodzić mam taki paniczny lęk przed urodzeniem SN, że wariuję na samą myśl o styczniu:no: ja nie wiem co to będzie, mam nadzieję, że wszystko skończy się szczęsliwie...
Myśle, że strach to też nie jest blacha rzecz. Lekarz powinien z toba porozmawiać szczerze, zanalizować wszystko co się działo.
Jestem strasznie rozdarta również - wręcz mam dziś schizę na ten temat i chce mi sie płąkac

buuu jestem niewidoczna ...:-:)-:)-(
Mam nadzieję, ze tak wiele recept od dziewczyn już coś wybrałaś :-) Polecam homeopatię również ale moze tez popytaj znajomych - na pewn ow twoim mieście jest lekarz homeopata, jeśli takie domowe sposoby nie dadzą rady, udałabym sie na wizytę.

Stycznióweczki macie namiary na dobry, moze sprawdzony lub polecony krem przeciw rozstepom ??:zawstydzona/y:
Jeszcze mnie nie dopadły ale czuję że niedługo się pojawią = brrrrrrrrr:confused2::cool::confused2:
Mam, 100% naturalny, polecam
Olejek przeciw rozstępom | Naturalne Piękno - Odkryj sekrety Natury!
polecam również inne produkty tej firmy
Wszystko się wyjaśni po sekcji:zawstydzona/y:
Jeśli chodzi o poród to jestem oczywiście za sn, ale może zmieniłabym decyzję gdybym rodziła w Polsce:sorry:
labamba - rozwaliłaś mnie :-D Wiesz co.... to tez argument, naprawdę jakoś mimo zalet SN, tych artykułów (mam nawet filmy) rozumiem wszystko co dotyczyc SN, wiem jak powinien wyglądać świadomy poród ale naprawdę w polskim szpitalu to jakaś abstrakcja chyba
 
Dziendoberek
Ja juz po pracy, a raczej dopiero:sorry: Wczoraj kolezanka do mnie przyjechala i oznajmila ze jest w ciazy,z czego sie ucieszylam bo bedziemy mieli o czym gadac:-) Wogole jaos wszyscy wokol mnie w ziazy sa:tak: Moja familia odjezdza w poniedzialekj wiec bede miala wiecej czsu na pisanie dopuki sama nie wyjade:-D
A tymczasem milego wieczoru:-)

Witam mamusie!!! melduje sie po wczorajszym USG i oswiadczam ze w moim brzuszku mieszkaja dwaj chlopcy :))) ulozone sa glowkowo i rozwijaja sie super dobrze jak narazie. milalam nadzaieje na dziewczynki ale i tak sie bardzo ciesze tylko ze imion dla nich nie mam, dla dziewczynek juz mialam heheh no i oczywiscie nie mogla sie powstrzymac juz i kupila dwie parki niebieskich bucikow sa takie slodkie :))) pozdrawiam mamusie i zycze poprawy pogody :)))

Serdecznie gratuluje dwoch urwiskow:tak:

A co do kremu na rozstepy to uzywam oliwki i jeszcze jakiegos olejku ktory siostra mi przywiozla ale nie pamietam nazwy, jak na razie nic nie mam ale to podobno w ostatnich miesiacach sie pojawia:sorry:
 
Czesc dziewczyny , ja rodze sn i tylko tak bo to lepiej dla dziecka . J adzisiaj bylam na zakupach i... nic nie kupilam .Nie wiem jak ´to jet ale jak mam kase i chce cos kupic to nic mi sie nie podoba pozatym jestem padnieta i ide spac .
 
Hej melduje sie:-D
Całe popołudnie u teściowej byłam dzisiaj -jakośprzeżyłam:-)
Witam nowe stycznióweczki:-)
Mój chłop pojechał do szwagra na mecz,a ja oglądam film z synusiem:tak:
Malutki coś leniwy dzisiaj bo malutko się rusza ,a ja już panikuje:szok:
 
Hej melduje sie:-D
Całe popołudnie u teściowej byłam dzisiaj -jakośprzeżyłam:-)
Witam nowe stycznióweczki:-)
Mój chłop pojechał do szwagra na mecz,a ja oglądam film z synusiem:tak:
Malutki coś leniwy dzisiaj bo malutko się rusza ,a ja już panikuje:szok:

heheh ja tez ostatnio przezylam wizyte u tesciowej ale nie bylo prosto;)
nie panikuj...moja Violka tez dzis leniwa ale moze taki dzien maja dzidzie.nie ma co panikowac;)
 
reklama
Hej melduje sie:-D
Całe popołudnie u teściowej byłam dzisiaj -jakośprzeżyłam:-)
Witam nowe stycznióweczki:-)
Mój chłop pojechał do szwagra na mecz,a ja oglądam film z synusiem:tak:
Malutki coś leniwy dzisiaj bo malutko się rusza ,a ja już panikuje:szok:


a moje maleństwo wariuje na całego :tak:

dziewczyny te co czują ruchy maluszków co ile sie dzieciaczki oddzywają ? bo mój co 2 godziny tak z 10 solidnych ruchów poczuję :tak: reszta to gulgotanie obracanie się ....nie wiem czy łobuz jakiś mi nie rośnie ;-)ale po takich wariacjach jak mam dzień gdzie jest spokojniejszy to też nerwowa się robię :sorry:
 
Do góry