reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

pierwsze widze cos takiego..zamierzasz kupic??:cool2::cool2::cool2:

nie wiem.. jeśli działa to tak :tak:

to jest tzw. tes machine u nas w Anglii jest ona dostepa dla kazdej rodzacej za darmo jako jeden ze srodkow przeciwbolowych. mi np. zapropoowano skorzystanie z tego, z tym ze podkreslono, ze na jedne babki dziala a a inne nie. trzeba by bylo poszukac na internecie opini babek ktore to uzywaly.

no wlasnie google nigdzie mnie nie zaprowadziły..
 
reklama
Wczoraj kupiłam pierwsze pampersy, od razu 2, bo mniejsze sie mogą nie zmieścic na pupke dzidziusia, prześcieradełka lniane i przewijak na komodę.

W przyszłym tygodniu przychodzi mi paczka z allegro z całym majdanem dla dzidzki i jestem już w sumie gotowa:)
 
a ja pampersow mam jedna paczke i to 1 i nie bede kupowala wiecej pozniej kupie bo jak dzidzia ma byc duza to pozniej 1 za mala moze byc a pozatym mam pytanie... kupilam materac kokos pianka gryka... a dla dziecka to ktora strone mam polozyc ?
 
a ja pampersow mam jedna paczke i to 1 i nie bede kupowala wiecej pozniej kupie bo jak dzidzia ma byc duza to pozniej 1 za mala moze byc a pozatym mam pytanie... kupilam materac kokos pianka gryka... a dla dziecka to ktora strone mam polozyc ?
Na początku powinno spać na kokosie, czasami zdarzają się alergie na kokos, wtedy trzeba tą powłokę zdjąć i dziecko kłaść na samej piance. Jak dziecko zaczyna samo siadać należy przełożyć na grykę. Z tego co jeszcze mi polecono to w żadnym wypadku nie wolno zamoczyć gryki gdyż materac nadaje się do wyrzucenia.
 
reklama
Do góry