reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczynki spadam na uczelnie na chwilę, bo muszę coś załatwić :wściekła/y::wściekła/y:
jestem zła jak nie wiem co, bo jakieś choróbsko mnie bierze, zimno jak nie wiem co, a ja muszę jechać dosłownie na chwilkę tam :wściekła/y::wściekła/y:

Odezwę się wieczorkiem :sorry:

Karolcia kciuki nadal zaciśnięte, bo chyba w trakcie wizyty właśnie jesteś :tak:
 
reklama
cześć koti cio tam słychać u was:-):-) niunia czy ty też miałaś wrażenie że brzuszek ci stanął w miejscu bo mi się wydaje że mi nie rośnie i przytyłam tylko 3kg


kochana mnie w ciagu ostatnich 3 tyg wskoczyło 5 kg :szok: i brzuch wywaliło :szok: do okolo 23-24 tc mialam 4 kg na plusie. No i dodaj sobie 5 kg z ostatnich 3 tyg. :szok::-D a nie objadam sie na tyle, zeby az w takim tempie "rosnac" ;-)
 
kochana mnie w ciagu ostatnich 3 tyg wskoczyło 5 kg :szok: I brzuch wywaliło :szok: Do okolo 23-24 tc mialam 4 kg na plusie. No i dodaj sobie 5 kg z ostatnich 3 tyg. :szok::-d a nie objadam sie na tyle, zeby az w takim tempie "rosnac" ;-)
już się uspokoiłam :-):-) bo zaczęłam się martwić ale jak wyskoczy to się wtedy zdziwie:-):-)
 
Więc......

nadal nic nie wiem.....bo nie chciał mi zrobić usg....bo jest przeciwnikiem usg w tak wczesnej ciązy....macica od ostatniej wizyty się powiększyła więc to oznacza, że ciąza się rozwija prawidłowo...jakby była martwa to macica byłaby bez zmian....
mam l-4 i kolejna wizyta za miesiąc....
ale i tak nie jestem spokojna...bo nie widziałam fasolki....ale w końcu to dobry lekarz to chyba wie co mówi....
więc jeszcze miesiąc niepewności...choć nadzieja coraz większa....
i wg. niego to 8 tydzień...czyli ponad dwa tygodnie poślizgu.....co do wyliczeń wg.om
buziaczki....
 
Karolcia, wydaje mi sie, że powinnaś się była upierać przy usg. Dziwnie postanowił ten lekarz :eek:
Ja rozumiem, że nie wskazane jest robienie usg za często ot tak, bo się chce zajrzeć co u dzidzi. Ale w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, to choćby dla Twojego zdrowia psychicznego nie zaszkodziłoby zrobić to badanie.
 
karolcia wiec dzidzia sie rozwija a to dobrze!!!skoro macica sie powiekszyla to jest dobrze!!!ale kciuki trzymam nadal na te 30 tc jeszcze :)))
a ja bylam wczoraj u noego ginka i jest super lekarzem!!!jestem w szoku bo juz wiemy co jest nie tak!!!wg reszty wszystko bylo ok,a nie jest ale wszystko do wyleczenia...mam bardzo powiekszone jajniki i mnostwo polipow...obustronnie policystyczne :(( ale da sie to wyleczyc...no i wiemy ze jestem nosicielka jakiejs bakterii ktora juz zbadalam-wyniki za 2 tyg :)) wreszcie trafilam na lekarza ktory zna sie na rzeczy :))
 
ale i tak nie jestem spokojna...bo nie widziałam fasolki....ale w końcu to dobry lekarz to chyba wie co mówi....

Kochana ale Ty już możesz się umówić na prenatalne!!!!!! robi się je od 11 do 13 tc więc już możesz za 7-10 dni iść:tak:

Lekarz nie ryzykowałby tym że coś Ci się stanie -uwierz mi. Gdyby miał wątpliwości nie czekałby z badaniem -dziwna decyzja -ale ja poszłabym na usg gdzieś indziej albo umówiła się na prenatalne:tak:

No to już nie fasolinka a dzidziuś spory w brzuszku mieszka!!!!!!!!!!!!!! i nie trać więcej czasu na zamartwianie się
 
reklama
no ale skoro jest dobrym lekarzem,jak KAROLCIA pisze to wie co robi...jesli uwaza ze nie trzeba usg to nie trzeba...ostatnio mialas Karolciu robione i co ci to dalo??stres i strach...a teraz po badaniu lekarz okreslil ciaze na prawidlowo rozwijajaca sie to tego sie trzeba trzymac :))
 
Do góry