malinka009
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 10 Marzec 2009
- Postów
- 1 499
ja się kładę spać. Nie pisać za dużo
Dobranoc
DobranocDzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Dobranocdobranoc złośliwa istotko :-)ja się kładę spać. Nie pisać za dużoDobranoc
czyzybym sie czyms narazila? chcialam tylko kolezance jednorazowce przypomniec ze forum ma regulamin....a serio to od samego rana walcze z plaga spamowa pod tytulem " prosze o glos..." i furia mnie trafiaZnikam...z waszego watku mile panie i pozdrawiam noworocznie
![]()
ej no, a ja?!Dobranoc maIinko.
Marty nie ma aIe i reszty AA też brak.
Dziwne, dziwne. A co z moninqsan? I m@dz1@???? Czytałam, że nr tel namierzyłyście.pewnie pisze na bieżąco streszczenie kochana nasza, co my byśmy bez niej zrobiłyale tak na poważnie to przecież dziwne że jej nie ma ??
tsarina ty chyba z innej planety jesteś:-) (gdzie dobry humor i optymizm wypija się z mlekiem matki), he, he, gęba ma sama się śmieje - normalnie odruch bezwarunkowy![]()




)nie no małpy przebrzydłe, teraz się z moich plamek będą nabijać przez miesiąc! :-)ja tylko pomóc chciałam...
a ja jestem, ale nie wiem jak długo, mąż mi chyba chce plamki zrobić, ale nie tam, gdzie ma mamstud swoje (chorobowe oczywiście)
mąż położył dziecko spać! Nawet nie zauwazyłam kiedy...
Dziwne, dziwne. A co z moninqsan? I m@dz1@???? Czytałam, że nr tel namierzyłyście.