reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

ooo macy dziękuje bardzo :) na pewno pomoc sie przyda więc wiem już gdzie się zgłosić :) :tak:

hehe ja też w swoje spodnie niby wchodze i isę dopinam ale co z tego jak zewsząd się wylewam !! :happy:

ja tez własnie planuje zakup takiej maty edukacyjnej i się zastanawiam czyjuż kupować czy kiedy???

a ja zaczelam szperać w necie na temat tego co mi dolega tzn pobolewa mnie często głowa i do tego taki głupi ból oka lewego jak nim ruszam albo jak dotkę - ból nasila się wieczorami i rano - nie mam pojęcia co to więc poszperałam po neci i tylko teraz się nastraszyłam bo przyczyn może być wiele - od stanu zapalnego zeba, zatoki zatkane, anawet jaskra, guzy mógu i poczatki stwardnienia rozsianego ! :szok: i teraz tylko mam nerwa że jestem chora :( :no: musze się szybko do okulisty wybrać - mam nadzieje ze to nic złego - może przez to że mam ostrą anemie bo przed porodem nie miałam takich bóli :(
 
reklama
Dzieki dziewczyny za rady co do uszek i srodkow na katarek. Tez wlasnie pierwsze w gazecie wyczytalam bo nigdy nie slyszalam o tym. Pisalo ze sie powinno wkrapiac w uszko krople, bo jak sie woskowiny nazbiera to moze dziecko dostac zapalenia ucha a to bol straszny..mieszaja w glowach tylko:-)
 
Witam
Ja znów tylko na chwile, podczytałam Was, ale sorki nie bede odpisywac, nie dam rady,
Dziewczynki, mam pytanko odnośnie wit K. Mi o tym nikt nie powiedział, aby podawać małej... Jutro mijają 2 tyg więc powinnam zacząć- to sie kupuje w aptece? jak długo sie podaje? Połoznej też jeszcze u mnie nie było... Kikut pępowiny jeszcze nie odpadł i dzielnie sie trzyma... Nie wiem co mam robic...
 
Witajcie!!
Dziewczyny powiedźcie mi jak to jest z piwem karmi... Podobno jest polecane na laktacje... Kupiłam wczoraj, ale w końcu nie wypiłam, bo się boje... Przecież to gazowane jest, a Adaś ma wzdęcia i boję się, że będzie jeszcze gorzej... Pokarmu mam coraz mniej zamiast więcej, a chciałabym go karmić chociaż do 6 miesiąca... :-( W jakich ilościach je się pije? Czy można obojętnie jakie pić, np malinowe? :-) Bo takiego chętnie bym się napiła... A jak ma być od niego więcej mleczka, to już w ogóle ;-):-D:-D:-D

Ja pije butelkę karmi classic i małemu nic nie jest a mleczko przybiera szybciej.

Co do maty edukacyjnej to my już kładziemy małego. Mamy matę z Fisher Price-a i mały uwielbia na niej leżeć. Słucha muzyczki i śledzi migające światełka. Ma macie napisali że od 0+ można używać.

My wyszliśmy dziś na 15 minutowy spacer. Mały po 5 minutach przysnął. Nosiłam go na rękach bo nie chciało mi się wózka znosić, ale jak już będziemy na 30 minut wychodzić to R zniesie mi go do piwnicy skąd łatwiej mi go wyciągnąć będzie.

Arwenka ja podaje od 8 dnia życia witaminkę K bo tak nam powiedziano w szpitalu. Podaje się ją do 3 m-ca życia. Ja mam tą w kapsułkach - łatwe w podaniu.
 
macy ten płaszczyk jest w kroju "grzybka", dzięki czemu nie widać ani cycuchów ani brzucha. Do tego zgrabne proste spodnie i będzie można się pokazać na mieście ;-)
O dokładnie taki VILA-ŚWIETNY PŁASZCZ GRZYBEK WEŁNA *M*NOWY (903008883) - Aukcje internetowe Allegro

Miałam spytać, jak śpicie? Znaczy się czy pod koszulą zakładacie stanik z wkładkami laktacyjnymi? Bo ja nie zakładałam, ale strasznie mnie zalewa w nocy ;-) A niezbyt fajnie się śpi w mokrej koszuli :sorry: Zawsze spałam bez, ale chyba będę musiała się przestawić... ;-)
 
Ale dzis tu piwkiem korcicie... :tak: a ja w wyrzutach nadal, właśnie wpierniczam ciastko niby zwykłe maślane ciastko ale oczywiscie z czekoladą z jednej storny :szok:
I ... :wściekła/y:Kubiaczka... mam identyczny płaszczyk ale kupiony w ubiegłym sezonie i w rozmiarze S :zawstydzona/y::wściekła/y: chyba na jedno ramie mi wejdzie.. :no:
Musze ten chrom kupić czy coś... no naprawde ja i cała ta ekologia... :eek: diabeł jakiś wstąpił we mnie - no poradzić sobie sama ze sobą nie mogę. Może to moja wersja jakaś oderagowania po 9 miesiącach i stresie czy wszystko będzie ok :baffled:
Na dodatek od kilku dni przezywam sprawe nabliższych przyjaciól. Ich starsza córka jest poważnie niepełnosprawna i ma tez cukrzycę - uznawana za najmnijeszy problem pośród tych krote ma. Od kilku dni wychodzi na jaw, ze młodsza - lat 10 też ma cukrzyce :no: Jeszcze próbowali różnych naturalnych sposobow ale własnie wracaja od lekarza - jutro na oddział - trzeba insuline... :baffled: jaki to świat popierniczony i niesprawiedliwy.
Pewnie, że z cukrzycą można życ ale ... nie mógł Pan Bog zostawić jednej w spokoju ..
I plus ja z tymmi słodyczami jak na ironie...
 
Ja śpię w staniku z wkładkami od samego początku. Raz mi przemiękło bo wkładka nie wytrzymała i nawet nie spróbuje spać bez.
 
reklama
kaja ja trzy dni nie jem słodkości, a potem jem za trzy dni:zawstydzona/y:Ach dooopa! W dodatku wróciło krwawienie i brzuch mnie dziwnie pobolewa, a wizyta dopiero 2 marca.
Kubiaczkaja nigdy nie sypiałam w staniku za wyjątkiem okresu karmienia właśnie i początków ciąży- bolało:-p
e:kaja współczuję choroby biednego dzieciaczka
 
Ostatnia edycja:
Do góry