reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

mama2010 mam to samo mdli mnie ale nie wymiotuje, straszne tez juz bym wolala zwymiotowac niz ta ciagla ciezkosc na zoladku, a co do snu to tez trudno mi sie zasypia i wnocy conajmiej dwa razy wstake na siku a potem zasnac nie moge bo mnie mdli:-(
 
reklama
Witam

potwierdzam że lepiej jest zwymiotowac, przynajmniej troche lzej po tej czynności ;-)

A u mnie wczoraj i dzis jakby nieco lepiej z mdłościami, nie chce zapeszac ale moze to poczatek konca mdłości. Ale by było super.

No i nastał ostatni dzień marca... W pracy bede miec duuuużo lużniej.

Pozdrawiam i zmykam na zakupy allegrowe
 
Jestem drugi dzień w szpitalu i nadal nic nie wiem. Wczoraj koło południa robili mi betę, wyniki będą dopiero jutro :szok: Na USG było widać pęcherzyk. Mam nadzieję, że beta wyszła dobra, przynajmniej do przedwczoraj ładnie rosła. Na razie nic się nie dzieję, brzuch mnie nie boli, plamień nie ma ale żadnego śluzu też nie więc nie wiem czy to dobrze. Pocieszam się tym, że gdyby to była ciąża pozamaciczna to plamienia dalej by były i bolał by brzuch. Poza tym chyba bardziej by koło mnie skakali.
Dzisiaj zadzwonił do mnie mój ginekolog, ponieważ dowiedział się, że jestem w szpitalu i pytał jak się czuje. Powiedział, żebym na razie się nie martwiła, bo w 5 tygodniu może być jeszcze nie widać pęcherzyka, a tym bardziej zarodka.
Co do ząbków, to ja zrobiłam porządki przed zaciążeniem. Wyrywanie dolnej ósemki, a raczje ból i zapalenie migdałków po wspominam tragicznie.
 
Inez mam nadzieje ze wszystko u ciebie bedzie dobrze trzymam mocno kciuki za twoje malenstwo:-)
I kolejny dzinek mamy za saba hmmm....dziewczyny wam tez ten czas tak szybko leci ja niedawno robilam test a juz sie zaczal 10 tydz. hehe jak tak dalej bedzie lecialo to za nim sie obejrzymy a juz bedziemy tulily nasze dzieciaczki:-) Milej nocki zycze bez biegania do lazienki na siusiu hehe kochane kolorowych snow:-)
 
Hej, to sie przyłączę wreszcie. O ciązy wiem już z jakieś 5 tyg ale zeby nie zapeszać to wstrzymywalam sie do pierwszej wyzyty u gina z każda formą ekscytacji. Jestem po jednym poronieniu, z następną ciąza czekalismy prawie 1,5 roku. Dzisiaj byłam u lekarza, dzidzia ma 9,5 tygodnia, słyszałam bicie serca i widzialam jak poruszal raczkami ( LOL ). Kolejna wizyta 23.04- badania prenatalne, a do tego luteina, folia, witaminki, no i musze poinformowac mojego szefa, zeby wreszcie przestal mnie wkurzac :)
 
W końcu dowiedziałam się jaka wyszła beta - ponad 4000 i przed chwilą wróciłam z USG. W pęcherzyku widać zarodek :-) Lekarz jeszcze nie jest pewien czy jeden czy dwa.
Nigdy nikomu nie życze tego co przeszłam przez ostatnie 5 dni.
Na razie próbuje ochłonąć po tym wszystkim.
 
Hej wpadam sie przywitac:-) dzis sobie pospalam prawie do 10:-)
Inez rewelacyjne wiesci przynosisz nam kochaniutka:-) to moze bedzie pierwsza mama wsrod listopadowek z blizniakami :-) gratulacje:-)
 
reklama
Inez79, super wiesci :) wspolczuje tych wszystkich nerwow, teraz juz bedzie dobrze, bede trzymac kciuki :) i gratuluje fasolki!
 
Do góry