reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
ja karuzeli nie kupuje tym razem, pomimio,ze chwalilam przy nadusi, dziecko bylo zachwycone:tak:
kupilam dosc droga w smyku, ktoregos dnia pekla po 3msc i spadla na lozeczko,:angry:
dobrze,ze dziecko cudem spalo u mnie na lozku.:szok:

nie zareklmowali nam,bo nie mielismy paragonu, a moglo g... skaleczyc dziecko,nie mowiac o przestraszzeniu.:-:)-:)-(
zrobilam mega awanrute w smyku ale najwaniejszy byl przeciez piepsz...paragon:crazy:,nie wiem co bym zrobila gdyby mala wtedy spala w lozeczku...:no:

mam wiec teraz uraz do karuzel:baffled:
 
monia o tym misiu to wyczytałam na sierpniówkach albo lipcówkach i dziewczyny chwaliły wiec tez nad nim się zastanawiam, tymbardziej że na allegro sporo osób kupuje wiec pewnie jakoś maluszki uspokaja i się sprawdza
STERNTALER owieczka STELLA Z BIJĄCYM SERCEM -KUR (1174970016) - Aukcje internetowe Allegro

a tu link do tego sklepu TEXTILMARKET - UBIERAMY CAŁĄ RODZINĘ - Strona Główna nie wiem czy u ciebie akurat jest, ale dla dzieci jest duzo fajnych i niedrogich rzeczy, o ile się nie myle to kiedyś Pysia tez wspominała ze tam pare ciuszków kupiła

Owieczkę sterntaler mam w domku. Kupiłam na allegro używaną w idealnym stanie za 46zł, to połowa ceny nowej , a wygląda tak samo i działa bez zarzutu. Czy się sprawdzi przy dzidziusiu??? Pożyjemy-zobaczymy. W każdym bądź razie tak, jak piszą reaguje na dźwięk głosu i ma regulację głośności. Dźwięk mnie trochę zaskoczył w pierwszej chwili, bo brzmi jak takie dudnienie z szumem, ale to przecież serce tak, jak słyszy je dziecko od wewnątrz, a dzieciątko słyszy je jeszcze będąc w balonie z wodą :)

Mycha1, śliczne!!!
 
Fajniutka ta owieczka, tez o niej gdzieś czytałam, i chyba też się skusze, ale to zobaczymy.

Dziewczyny a wy juz kupujecie jakieś zabawki, gryzaki czy cos podobnego dla waszych dzidzi? bo ja nic takiego nie mam, wogóle wszystko nakupywałam w stonowanych kolorach bo takie lubie i myślę ze małemu bedzie smutno.muszę jakies kolorowe detale jeszcze dołożyc.
 
ja mam od groma grzechotek, interaktywnych zabawek, szeleszcząco-piszczących maskotek itp duzo dostałam od rodzinki no i zostało mi po Julci ale puki co wszystko jest pochowane w kartonach... mam tylko przygotowaną taką maskotke Przytulanka Królik Tino kupiłam w rossmanie za 11zl przy Julci świetnie sie sprawdzała - przykładałam do policzka i młoda od razu zasypiała...
 
No właśnie ja tez nie chce szalec z zabawkami jeszcze, tylko tak myślałam czy coś kupowac czy nie, nie chce zeby później jakieś niepotrzebne zabawki walały mi się po pokoju.

asiek fajna ta przytulanka, a kiedy go kupywałaś? może sa jeszcze w rossmanie?
 
sa napewno jeszcze w rossmanie :)
wiesz Gusia jak kupisz jakąś grzechotkę czy gryzaczek to napewno później sie przyda, juz od 2 miesiaca dzieci zaczynaja sie interesowac odgłosami, kolorami itp.... ja np szybciej kupiłam karuzele i leżaczko- hustawkę bo później będe miała inne wydatki (pieluchy, kosmetyki, szczepionki itp) i nie wiem czy by kasy starczyło .... jakies 3m temu w biedronce były grzechotki, gryzaki, butelki z serii kubuś puchatek i ja kupiłam jedną grzechotke a co później mam z głowy :)
 
reklama
Do góry